Menu

Paczki i przesyłki do Saint Kitts i Nevis

Przesyłki kurierskie Polska – Saint Kitts i Nevis

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Saint Kitts i Nevis do Polski i z Polski do Saint Kitts i Nevis

Jak nadać paczkę do Saint Kitts i Nevis?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Saint Kitts i Nevis, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Saint Kitts i Nevis.

Do Saint Kitts i Nevis wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Prowadzisz firmę i współpracujesz z osobami z różnych zakątków świata? A może masz po prostu znajomych w egzotycznych krajach? Najlepszym, najtańszym i najbezpieczniejszym sposobem na wysłanie paczki jest GlobKurier – nieważne czy to pojedyncza przesyłka z kilkoma pamiątkami dla przyjaciół z Saint Kitts i Nevis, czy duże przesyłki dla Twoich kontrahentów. Zapewniamy transport lądowy, morski oraz lotniczy. Najszybciej jak tylko możliwe, bez komplikacji. GlobKurier to firma pośrednicząca między klientami a firmami kurierskimi – dzięki temu nie bawisz się w formalności. Dzięki współpracy z różnymi firmami przewozowymi jesteśmy w stanie wysłać taniej niż bezpośrednio u przewoźnika – a nawet konkurencji. Nasz personel jest dobrze wyszkolony w tym co robi – jeśli masz jakiekolwiek pytanie nie czekaj, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości. GlobKurier – najlepsza opcja wysyłki paczek do Saint Kitts i Nevis!

Transport przesyłki


Chcąc wysłać gdzieś paczkę, często zastanawiamy się jaki rodzaj transportu jest najkorzystniejszy. Lotniczy z najszybszym czasem dostawy? A może drogowy, którego cena jest niższa od lotniczego? W przypadku Saint Kitts i Nevis nie ma nad czym się zastanawiać – transport drogowy jest niemożliwy gdyż kraj leży na wyspach. Za to transport morski jest nieatrakcyjny dla klientów, gdyż mimo niże trwać nawet do kilku tygodni. Dlatego GlobKurier wysyła paczki do Saint Kitts i Nevis jedynie drogą powietrzną.

Paczki i przesyłki do Basseterre

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Główne miejsca wysyłek to Basseterre i Nevis. Obsługujemy cały obszar Saint Kitts i Nevis.

                                             Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Saint Kitts i Nevis