• Paczka do USA, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do USA!

  Paczka do USA, przesyłki kurierskie z Polski

  Jak nadać paczkę do USA?

  Paczki nadawane z USA do Polski oraz z Polski do USA to kolejna nasza propozycja w zakresie ekspresowych usług kurierskich, które docierają już niemal w każdy zakątek świata! Nadanie przesyłki do USA zajmuję zaledwie kilka minut. Aby wysłać paczkę do USA kurierem musisz: 

  1. Odpowiednio zapakować przesyłkę. 

  2. Przygotować niezbędne dokumenty do odprawy celnej.

  3.Zmierzyć i zważyć paczkę. 

  4.Uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie

  5.Wybierać jedną z dostępnych ofert. 

  6.Zamówić kuriera i opłacić zlecenie. 

   

  Przesyłka do USA – najtaniej z Globkurier.pl!

   

  Zobacz film jak wysłać paczkę do USA!

   

  Ile kosztuje wysłanie paczki do USA?

  Wysyłając paczkę z USA do Polski trzeba się liczyć z tym, że koszty są stosunkowo wysokie. Oczywiście wynika to z faktu, iż odległość pomiędzy tymi dwoma krajami jest naprawdę duża, a ponadto dzieli je ocean. Jak można się domyślić, przesyłki z USA są wysyłane drogą lotniczą bądź też morską. Oczywiście ta pierwsza opcja jest zdecydowanie droższa, ale też czas realizacji jest krótszy. Najwięcej paczek wysyłanych jest z polskich dzielnic w USA, a dokładnie z Chicago, Denver, Detroit, Los Angeles, Seattle, czy nawet Nowego Jorku. Dodatkowo wiele osób pracuje tymczasowo w Stanach Zjednoczonych, korzystając z wizy pracowniczej. Zazwyczaj Polacy pracują w rejonach turystycznych np. w Kalifornii, natomiast Ci, którzy zajmują się produkcją, pracują w Jamestown. Z tych lokalizacji najczęściej wysyłane są paczki USA-Polska. Również Polacy wysyłają paczki do USA, choć bywa to dość trudne, a wynika to z faktu, że wiele polskich produktów może zostać zatrzymanych przez celników, a nawet odesłanych do nadawcy na jego koszt.  Z nami paczka do USA wcale nie musi być droga! 

  Tani kurier do USA z GlobKurier.pl

  Chcesz tanio nadać paczkę do USA? Skorzystaj z usług brokerów kurierskich, takich jak Globkurier! To swego rodzaju pośrednicy między przewoźnikami a klientami. Wysyłasz pakunek i nie wiesz jaką firmę wybrać? Brokerzy to baza niemal wszystkich kurierów działających na rodzimym rynku! Dzięki temu masz przed oczami wszystkie aktualne oferty, usługi oraz promocje. Możesz porównywać firmy kurierskie względem ich usług i wybrać tą najbardziej dogodną. Ponadto brokerzy na stałe współpracujący z określonymi przewoźnikami, dzięki ciągłemu zapewnianiu klientów, mają atrakcyjniejsze ceny niż te, które można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych firm kurierskich. Jest to więc idealne miejsce na to, aby tanio nadać paczkę do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej!Cena wysyłki paczek do USA nie jest niska. Ile więc kosztuje paczka do USA? Warto wiedzieć, że najlepiej porównać kilka ofert kurierskich i wybrać tę najkorzystniejszą dla siebie. Nie bez znaczenia jest fakt, że do wyboru jest tylko droga morska i droga powietrzna. Nie ma możliwości wysyłania paczek drogą lądową. Oczywiście paczka do USA wysyłana drogą powietrzną jest zdecydowanie droższa, jednak zazwyczaj dociera zdecydowanie szybciej. Są również tzw. paczki ekspresowe, które docierają w znacznie krótszym czasie. Na cenę na pewno wpływają gabaryty paczki i jej waga. W większości przypadków paczki większe i cięższe są droższe niż mniejsze i lekkie, ale jest jeden wyjątek. Jeżeli paczka ma niestandardowy wymiar i mało waży, to jej wysyłka może być droga. Dlatego należy dążyć do wysyłania przesyłek o standardowym wymiarze, aby zaoszczędzić. Pamiętajcie też, że wielkość kartonu ma znaczenie, a więc najlepiej wybrać jak najmniejszy karton. Kolejnym ważnym aspektem jest ubezpieczenie paczki bądź też jej priorytet. W jednym i drugim przypadku trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli wysyłacie np. produkty spożywcze, to jak wiadomo musicie uzyskać pozwolenie, a to wiąże się także z kosztami i koniecznością deklaracji zawartości. Szybka paczka do USA? Z Globkurier to możliwe!    

  Tanie przesyłki do USA

  Szukasz taniego kuriera? Globkurier pozwoli Ci wysłać paczkę w najlepszej cenie! Skorzystaj z wygodnego kalkulatora wycen! Wysyłka paczek jest bardzo prosta. Możesz nadać kuriera bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych formalności możesz cieszyć się szybką dostawą. Wyceń przesyłkę u kilku firm kurierskich i wybierz najlepszą ofertę! Podaj wagę paczki, wymiary i ilość – to wszystko wystarczy do poznania ceny paczki do USA. Sprawdź cennik poniżej. Wysyłka do USA z Globkurier.pl jest tania, szybka i bezpieczna!

  Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do USA

  Zastanawiasz się, ile kosztuje wysłanie paczki do USA? Sprawdź koszt przesyłki do USA:

  Dla firm
  Klient indywidualny

  Przesyłki międzynarodowe – USA_dla firmy

  koperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
  PRZESYŁKI EKSPORTOWE – CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJ
  TRANSPORT LOTNICZO-DROGOWY
  41zł80zł143zł199zł281zł371zł1151zł1262zł1369zł1485zł
  Czas doręczenia wynosi 3-4 dni robocze
  TRANSPORT LOTNICZY
  96zł107zł193zł270zł362zł428zł1151zł1262zł1369zł1485zł
  Czas doręczenia wynosi 2-3 dni robocze
  PRZESYŁKI IMPORTOWE – CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJ
  TRANSPORT LOTNICZO-DROGOWY
  206zł206zł388zł573zł1071zł1287zł1583zł1785zł2129zł2536zł
  Czas doręczenia wynosi 6-7 dni robocze
  TRANSPORT LOTNICZY
  233zł233zł476zł689zł1294zł1595zł1791zł2064zł2442zł2736zł
  Czas doręczenia wynosi 3-4 dni robocze

  Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

  Paczki i przesyłki do USA

  Zastanawiasz się, jak wysłać paczkę do USA? Stany Zjednoczone to, wykluczając Chiny, największa gospodarka na świecie, więc dla wielu firm, niezależnie od wielkości, jest to docelowa destynacja ich przesyłek. Biorąc dodatkowo pod uwagę  fakt, iż w USA mieszka ponad 9 milionów Polaków, daje to wyjątkowo duże zapotrzebowanie na wysyłkę przesyłek, zarówno do swoich bliskich, jak i rozwiniętych polskich sklepów. Jeśli masz zamiar wysłać towary do Stanów Zjednoczonych, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług. Z nami przesyłka do USA to łatwy i przyjemny proces!

   

  Czas doręczenia przesyłki wynosi do 10 dni roboczych. Obsługujemy przesyłki kurierskie na całym obszarze Stanów Zjednoczonych. Najbardziej popularne są przesyłki do Waszyngtonu, Chicago, New York, Los Angeles. 

   

  Jeśli jesteś klientem biznesowym możemy przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę na paczki do USA.

   

  Mapa USA

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  9 833 520 km²331 449 281Waszyngton
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – WaszyngtonPolska – Nowy JorkPolska – Los Angeles
  Polska – ChicagoPolska – San FranciscoPolska – Houston

  Śledzenie paczki do USA

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do USA

  Ze względu na ogromny dystans liczący ponad 8 tysięcy kilometrów, udostępniamy Ci możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego.

  Oddajemy Ci możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line Śledź swoją przesyłkę bez przeszkód!  

  Czas dostarczenia przesyłki do USA - Jak długo idzie paczka do USA?

  Jak szybko Twoja paczka dotrze do odbiorcy? Transport przesyłki do USA wynosi średnio tydzień. Jednak może być dłuższy i krótszy. Oczywiście w dużej mierze zależy także od terminu, w jakim paczka zostanie przekazana kurierowi. Ile więc idzie paczka do USA kurierem? Jeżeli nadanie będzie w piątek, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przesyłka zostanie nadana dopiero w poniedziałek. Nie możecie jeszcze zapomnieć, że sama logistyka ma znaczenie. Oczywiście paczki dostarczane do największych miast w USA, takich jak Los Angeles, Chicago czy Philadelphia będą dostarczone w zdecydowanie krótszym czasie niż w przypadku, gdy kurier będzie musiał dostarczyć przesyłkę np. na ranczo oddalone o 500 km od sortowni. Jeżeli wybierzecie drogę morską, to sam transport może zająć nawet kilka tygodni. Zatem jeżeli zależy Wam na czasie, wybierzcie drogę lotniczą. Sprawdź szczegóły w artykule Jak długo idzie paczka do USA? – Czas dostawy do USA – GlobKurier.pl. Możesz zweryfikowac również transport morski – Paczka do USA drogą morską, czy warto? – GlobKurier.pl.

  Wysyłka paczki do USA a doręczenie paczki

  Doręczenie paczki do USA może być uzależnione od wielu czynników. Standardowo towary wysłane kurierem docierają do odbiorcy od 3 do 7 dni roboczych. Czas dostarczenia paczki kurierem zależny jest m.in. od wybranego przewoźnika. Dodatkowo, czas transportu wysyłki może wydłużyć odprawa celna lub okresy wzmożonej wysyłki towarów tj. święta. Nie bez znaczenia jest również miasto docelowe. Towary wysyłane do dużych miast gdzie znajdują się międzynarodowe lotniska tj. Waszyngton czy Nowy Jork będą doręczone szybciej, niż do mniejszych miejscowości.

  Jak bezpiecznie wysłać paczkę do USA?

  Chcesz, aby nadana przesyłka do Ameryki dotarła do odbiorcy szybko i bez większych komplikacji? Liczysz na szybką dostawę? Zadbaj o odpowiednie przygotowanie paczki! To proces, którego sukces w stu procentach zależny jest tylko od nadawcy! Musisz pamiętać o tym, że Twoim obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości, ale także szczelne zamknięcie samego opakowania. Wpływa to jednakowo na nienaruszenie wnętrza pakunku oraz zapewnia bezpieczeństwo zarówno poszczególnym kurierom, którzy będą mieli styczność z przesyłką, jak i pracownikami sortowni i magazynów. Jak więc odpowiednio przygotować przesyłkę do USA? Przede wszystkim zabezpiecz zawartość. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z rzeczami delikatnymi, czy nie-użyj folii bąbelkowej, która pozwala amortyzować wszelkie uderzenia. Jeśli wewnątrz kartonu (a wybierz taki o regularnych kształtach) pojawią się wolne przestrzenie, bezwzględnie wypełnij je na przykład skrawkami materiałów czy gazet lub papieru. To kolejny krok w kierunku amortyzacji uderzeń. Oczywiście, jeśli nadajesz listy lub dokumenty — tu także warto użyć kopert wyłożonych folią. Bez względu na to, czy pakunkiem jest karton bądź teczka wielkości A4 – całość owińmy folią stretch oraz taśmami do pakowania.

  Kurier Polska-USA - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do USA?

  Na rynku można znaleźć dwóch przewoźników, którzy wyróżniają się w branży, jeśli mówimy o przesyłaniu paczek do USA. Są nimi FedEx i UPS. Każdy z nich prężnie działa od lat zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. To także firmy, które posiadają flotę umożliwiająca przewożenie towarów przez Ocean Atlantycki. Używać można w tym celu jedynie statków i samolotów. Często biznesy kurierskie są w posiadaniu tego rodzaju środków transportu, dzięki czemu nie są zależne od innych podmiotów. Przez zdobywane przez lata doświadczenie, zarówno FedEx, jak i UPS są gwarancją wysokiej jakości i synonimem bezpiecznie dostarczonego pakunku z Polski do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Ubezpieczenie paczki do USA

  Wysyłanie przesyłek do USA zawsze jest obarczone potencjalnym ryzykiem. Wynika to z faktu, że droga, którą musi pokonać przesyłka jest naprawdę długa. Nie bez znaczenia jest fakt, że przesyłka może być źle zapakowana i w trakcie transportu ulegnie uszkodzeniu. Należy więc zabezpieczyć się i postawić na ubezpieczenie paczki do USA. Warto przed przekazaniem paczki kurierowi zrobić jej zdjęcia, aby mieć dowód, że została solidnie i właściwie zapakowana. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy. Należy dowiedzieć się również, czy koszt ubezpieczenia przesyłki kurierskiej do USA jest wysoki. Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. Zazwyczaj to kilkadziesiąt złotych. Pamiętajcie, że zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie. Zawsze też może okazać się, że na skutek błędu przesyłka zostanie zgubiona czy to na sortowni, czy jeszcze na lotnisku. Może też zostać skradziona. Jak wiecie, życie potrafi zaskakiwać, nie zawsze pozytywnie. Warto więc być przygotowanym na różne opcje, by potem nie żałować. Absolutnie nie należy w takim przypadku oszczędzać, tym bardziej że podpisując stałą umowę kurierską można liczyć na niższe ceny. Ubezpieczenie jest ważne także w sytuacji, gdy wysyłacie faktury, ale i wyniki badań medycznych. Koszty to kilkadziesiąt złotych, zatem niewiele, biorąc pod uwagę, jak wiele zyskujecie. Warto podkreślić, że przy współpracy z Globkurier.pl można liczyć na wsparcie w przypadku reklamacji przesyłki towaru do USA. Jeżeli prowadzicie interesy z partnerami z USA, to decydując się na ubezpieczenie paczek, będziecie postrzegani bardziej profesjonalnie.         

  Jak przygotować paczkę do USA?

  Chcesz, aby nadana przesyłka do Ameryki dotarła do odbiorcy szybko i bez większych komplikacji? Liczysz na szybką dostawę? Zadbaj o odpowiednie przygotowanie paczki! To proces, którego sukces w stu procentach zależny jest tylko od nadawcy! Musisz pamiętać o tym, że Twoim obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości, ale także szczelne zamknięcie samego opakowania. Wpływa to jednakowo na nienaruszenie wnętrza pakunku oraz zapewnia bezpieczeństwo zarówno poszczególnym kurierom, którzy będą mieli styczność z przesyłką, jak i pracownikami sortowni i magazynów. Jak więc odpowiednio przygotować przesyłkę do USA? Przede wszystkim zabezpiecz zawartość. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z rzeczami delikatnymi, czy nie-użyj folii bąbelkowej, która pozwala amortyzować wszelkie uderzenia. Jeśli wewnątrz kartonu (a wybierz taki o regularnych kształtach) pojawią się wolne przestrzenie, bezwzględnie wypełnij je na przykład skrawkami materiałów czy gazet lub papieru. To kolejny krok w kierunku amortyzacji uderzeń. Oczywiście, jeśli nadajesz listy lub dokumenty — tu także warto użyć kopert wyłożonych folią. Bez względu na to, czy pakunkiem jest karton bądź teczka wielkości A4 – całość owińmy folią stretch oraz taśmami do pakowania. Pamiętaj, że musisz zapakować paczkę w sposób bezpieczny, niezależnie od jej wartości.

  Czego nie można wysłać do USA?

  Towary, których nie można nadawać w przesyłkach do Stanów Zjednoczonych określa prawo amerykańskie. Zabrania ono przesyłu różnego rodzaju towarów, w tym:

  • papierosów, narkotyków i alkoholu;
  • materiałów łatwopalnych, wybuchowych (broń, amunicja, poduszki powietrzne, silniki, pasy bezpieczeństwa);
  • materiałów niebezpiecznych (baterie, wszelkie płyny, gazy i aerozole np. dezodoranty, lakiery itd.);
  • perfum, biżuterii, kosztowności;
  • roślin, lekarstw;
  • artykułów spożywczych (mięso, przetwory mięsne, rybne, słodycze);
  • drewna surowego;
  • skóry dzikich zwierząt i poroża.

  A co możesz wysłać w paczce do USA? Sprawdź – Co można wysłać w paczce do USA? Sprawdź i nie wysyłaj niepotrzebnie. (globkurier.pl)

  Paczka do USA - odprawa celna i cło USA

  Przesyłki wysyłane do USA podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do USA bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

  Przesyłki wysyłane do Stanów Zjednoczonych są również obciążone cłem. Prawo jasno określa, które towary mogą być zwolnione z opłat celnych. Według rozporządzenia Rady (WE) za cło nie trzeba płacić wtedy, gdy przewożone towary nie są przeznaczone do celów handlowych. Należnościami nie obciąża się także tych przedmiotów, które mają niewielką wartość.Jeśli przesyłka zawiera prezent, wówczas może być zwolniona z podatku celnego. Dotyczy to jednak tylko takich paczek, których ogólna wartość nie przekracza 45 EUR. 

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do USA

  Paczka do USA - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do USA

  Wysyłanie przesyłek międzynarodowych do dalszych zakątków świata nie jest tanie. Wystarczy skorzystać z oferty Globkurier.pl, by zaoszczędzić. Ten profesjonalny operator logistyczny przygotował świetną ofertę biznesową dla firm, dzięki której można wysłać paczkę do USA naprawdę tanio, a ceny rozpoczynają się już od 78 zł. Co także ważne, każda cena zawiera opłatę paliwową. Prowadząc firmę, trzeba pamiętać, że odprawa celna nie jest łatwa. Na szczęście, wybierając Globkurier.pl, można liczyć na wsparcie w całym tym procesie. Dzięki temu odprawa celna i wysyłka nie będzie dla Was stresująca i nie będziecie obawiać się, że towar zostanie do Was zwrócony. Pamiętajcie jeszcze, że przesyłkę do USA można nadać tak naprawdę w trzech krokach. Wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie, następnie przejść do szybkiej wyceny, gdzie wpiszecie wymiary, wagę, ale też ilość przesyłek, które chcecie nadać. Następnie zostanie Wam przedstawionych kilka ofert. Wystarczy tylko, że klikniecie w tę dla Was najkorzystniejszą i to już wszystko. Wystarczy wydrukować listy przewozowe, postępować według instrukcji i czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu i przetransportuje do rąk adresata.                  

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20

  Paczki do USA - podsumowanie

  Stany Zjednoczone Ameryki Północnej są oddalone od Polski o tysiące kilometrów. Dzieli nas odległość, kultura i z pewnością obyczaje, czy bardziej skomplikowane elementy jak ustrój oraz prawo. Mimo sporych różnic okazuje się, że nadanie przesyłki do Ameryki to banalnie prosta sprawa! Oczywiście funkcjonują pewne ograniczenia celne, jednakże zostały tak skonstruowane, aby w żaden sposób nie utrudniać i nie komplikować całego procesu. Jest to tak naprawdę jedyna różnica, która odróżnia nadanie paczki do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, od wysyłania jej na terenie Europy. Dzięki temu możemy nadać przesyłkę do kraju za Oceanem Atlantyckim już w kilku kliknięciach i bez zbędnych komplikacji! Z Globkurier.pl wysłka do Stanów jest szybka tania i bezpieczna!