Logo
Menu

Paczka do USA

Wielu z nas ma w Stanach Zjednoczonych rodzinę lub przyjaciół, do których na święta lub inne okazje wysyła urodzinowe paczki. W Polsce działa też wielu przedsiębiorców, którzy regularnie współpracują z kontrahentami z USA i wysyłają im różnego rodzaju dokumenty czy towary. Jeśli Ciebie także interesuje wysyłka paczek do Stanów Zjednoczonych, jesteś w odpowiednim miejscu. Razem z GlobKurier możesz znaleźć taniego kuriera i sprawnie nadać swoją przesyłkę do USA!

Jak nadać paczkę do USA?

Paczki nadawane z USA do Polski oraz z Polski do USA to kolejna nasza propozycja w zakresie ekspresowych usług kurierskich, które docierają już niemal w każdy zakątek świata! Nadanie przesyłki do USA zajmuje zaledwie kilka minut. Najważniejsza jest wycena paczki. Aby wycenić i wysłać paczkę do USA kurierem musisz: 

 • Odpowiednio zapakować przesyłkę.
 • Przygotować niezbędne dokumenty do odprawy celnej.
 • Zmierzyć i zważyć paczkę.
 • Uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie oraz dane dodatkowe, takie jak kod pocztowy.
 • Wybierać jedną z dostępnych ofert.
 • Zamówić kuriera i opłacić zlecenie.

Dzięki platformie GlobKurier możesz porównać oferty największych międzynarodowych przedsiębiorstw logistycznych, które działają na terenie Polski. Zależy Ci na tym, by wybrany kurier był najtańszy? A może priorytetem jest dla Ciebie jak najkrótszy czas dostarczenia przesyłki? Dzięki nam szybko dowiesz się, jaki kurier najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom.

Przesyłka do USA – najtaniej z Globkurier.pl!

 

Zobacz film jak wysłać paczkę do USA!

 

Ile kosztuje wysłanie paczki do USA?

Wysyłając paczkę z USA do Polski trzeba się liczyć z tym, że koszty są stosunkowo wysokie. Oczywiście wynika to z faktu, iż odległość pomiędzy tymi dwoma krajami jest naprawdę duża, a ponadto dzieli je ocean. Jak można się domyślić, przesyłki z USA są wysyłane drogą lotniczą bądź też morską. Oczywiście ta pierwsza opcja jest zdecydowanie droższa, ale też czas realizacji jest krótszy. Najwięcej paczek wysyłanych jest do polskich dzielnic w USA, przede wszystkim tych znajdujących się w Chicago, Denver, Detroit, Los Angeles, Seattle, a także do Nowego Jorku. Dodatkowo wiele osób pracuje tymczasowo w Stanach Zjednoczonych, korzystając z wizy pracowniczej. Zazwyczaj Polacy pracują w rejonach turystycznych np. w Kalifornii, natomiast ci, którzy zajmują się produkcją, pracują między innymi w Jamestown.

Wymienione miasta czy stany należą do tych, do których najczęściej Polacy nadają przesyłki kurierskie. Także z tych lokalizacji zazwyczaj wysyłane są paczki USA-Polska w odwrotną stronę. Z nami paczka do USA wcale nie musi być droga!

Tani kurier do USA z GlobKurier.pl

Chcesz tanio nadać paczkę do USA? Skorzystaj z usług brokerów kurierskich, takich jak Globkurier! Jesteśmy swego rodzaju pośrednikiem między przewoźnikami a klientami. Wysyłasz pakunek i nie wiesz jaką firmę wybrać? Broker to baza niemal wszystkich kurierów działających na rodzimym rynku! Dzięki temu masz przed oczami wszystkie aktualne oferty, usługi oraz promocje. Możesz porównywać firmy kurierskie względem ich usług i wybrać tą najbardziej dogodną. Ponadto brokerzy na stałe współpracujący z określonymi przewoźnikami, dzięki ciągłemu zapewnianiu klientów, mają atrakcyjniejsze ceny niż te, które można znaleźć bezpośrednio na stronach internetowych firm kurierskich. Jest to więc idealne miejsce na to, aby tanio nadać paczkę do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej!

Pozostaje pytanie: co to właściwie oznacza „tanio”? Należy pamiętać o tym, że cena wysyłki paczek do USA nie jest niska i niezależnie od wybranego kuriera, będzie ona droższa, niż paczka wysłana do krajów Unii Europejskiej, a nawet Wielkiej Brytanii Ile więc kosztuje paczka do USA?

Standardowa przesyłka do USA o przeciętnych wymiarach i wadze to zazwyczaj koszt rzędu 200-300 zł. Niemniej nawet gdy chodzi o kilkadziesiąt złotych, warto zachować je w kieszeni. Z tego względu polecamy porównać kilka ofert kurierskich i wybrać tę najkorzystniejszą dla siebie. Jakie czynniki mają wpływ na to, ile kosztuje paczka?

 • Wymiary i waga przesyłki: W większości przypadków paczki większe i cięższe są droższe niż mniejsze i lekkie, ale jest jeden wyjątek. Jeżeli paczka ma niestandardowy wymiar i mało waży, jej wysyłka może być droga. Dlatego należy dążyć do wysyłania przesyłek o standardowym wymiarze. Pamiętaj też, że wielkość opakowania ma znaczenie, a więc najlepiej wybrać jak najmniejszy karton.
 • Ewentualne ubezpieczenie i koszty dodatkowe: Kolejnym ważnym aspektem jest ubezpieczenie paczki bądź też jej priorytet. W jednym i drugim przypadku trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli wysyłasz np. produkty spożywcze, musisz uzyskać pozwolenie, a to także wiąże się z dodatkowymi kosztami i koniecznością deklaracji zawartości.
 • Rodzaj transportu: Nie ma możliwości wysyłania paczek do USA drogą lądową. Można skorzystać wyłącznie z transportu lotniczego lub frachtu morskiego. Oczywiście paczka do USA wysyłana drogą powietrzną jest zdecydowanie droższa, jednak zazwyczaj dociera zdecydowanie szybciej. Są również tzw. paczki ekspresowe, które docierają w znacznie krótszym czasie. Szybka paczka do USA? Z Globkurier to możliwe!

Tanie przesyłki do USA

Szukasz taniego kuriera? Globkurier pozwoli Ci wysłać paczkę w najlepszej cenie! Skorzystaj z wygodnego kalkulatora wycen! Wysyłka paczek jest bardzo prosta. Możesz nadać kuriera bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych formalności możesz cieszyć się szybką dostawą. Wyceń przesyłkę u kilku firm kurierskich i wybierz najlepszą ofertę! Podaj wagę paczki, wymiary i ilość – to wszystko wystarczy do poznania ceny paczki do USA. Sprawdź cennik poniżej. Wysyłka do USA z Globkurier.pl jest tania, szybka i bezpieczna!

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do USA

Zastanawiasz się, ile kosztuje wysłanie paczki do USA? Sprawdź ceny przesyłek do USA, wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych.

Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! Twój zrabatowany cennik jest dostępny w Panelu Klienta po zalogowaniu się.

Czas doręczenia nie uwzględnia czasu odprawy celnej.

Paczki i przesyłki do USA

Zastanawiasz się, jak wysłać paczkę do USA? Stany Zjednoczone to, wykluczając Chiny, największa gospodarka na świecie, więc dla wielu firm, niezależnie od wielkości, jest to docelowa destynacja ich przesyłek. Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, iż w USA mieszka blisko dziesięć milionów osób pochodzenia polskiego, daje to wyjątkowo duże zapotrzebowanie na wysyłkę przesyłek, zarówno do swoich bliskich, jak i rozwiniętych polskich sklepów. Jeśli masz zamiar wysłać towary do Stanów Zjednoczonych, proponujemy skorzystanie z naszych szybkich i niezawodnych usług. Z nami przesyłka do USA to łatwy i przyjemny proces!

 

Obsługujemy przesyłki kurierskie na całym obszarze Stanów Zjednoczonych. Najbardziej popularne są przesyłki do Waszyngtonu, Chicago, New York, Los Angeles. 

 

Jeśli jesteś klientem biznesowym możemy przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę na paczki do USA. Żeby stworzyć dla Ciebie propozycję indywidualną, musisz podać nam szczegóły dotyczące Twojej działalności, przede wszystkim to, ile średnio paczek wysyłasz miesięcznie. Przy ofercie indywidualnej Twoje paczki do USA wysyłane z pomocą GlobKurier będą objęte specjalną ceną, a Ty otrzymasz też różne usługi dodatkowe.

 

Mapa USA

 

PowierzchniaLudnośćStolica
9 833 520 km²331 449 281Waszyngton
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – WaszyngtonPolska – Nowy JorkPolska – Los Angeles
Polska – ChicagoPolska – San FranciscoPolska – Houston

Śledzenie paczki do USA

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do USA

Ze względu na ogromny dystans liczący ponad 8 tysięcy kilometrów, udostępniamy Ci możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego: od momentu nadania paczki do USA, aż do dostarczenia jej do rąk kuriera

Oddajemy Ci możliwość czuwania nad całym procesem dzięki powiadomieniom SMS oraz systemowi on-line. Śledź swoją przesyłkę bez przeszkód!

Czas dostarczenia przesyłki do USA - Jak długo idzie paczka do USA?

Jak szybko Twoja paczka dotrze do odbiorcy? Transport przesyłki do USA wynosi średnio tydzień, ale w wielu przypadkach czas dostarczenia paczki może wynieść nawet 10 dni roboczych Oczywiście w dużej mierze zależy także od terminu, w jakim paczka zostanie przekazana kurierowi. Ile więc idzie paczka do USA kurierem? Jeżeli nadanie online będzie miało miejsce w piątek, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kurier odbierze ją dopiero w poniedziałek. Nie możesz też zapomnieć, że sama logistyka ma duże znaczenie. Oczywiście paczki dostarczane do największych miast w USA, takich jak Los Angeles, Chicago czy Filadelfia będą dostarczone w zdecydowanie krótszym czasie niż w przypadku, gdy kurier będzie musiał dostarczyć przesyłkę np. na ranczo, które jest oddalone od sortowni o kilkaset kilometrów. Co więcej, musisz mieć na uwadze to, że kilkudniowy czas transportu dotyczy tylko frachtu lotniczego.

 

Jeżeli wybierzesz fracht morski, sam transport może zająć nawet kilka tygodni. Zatem jeżeli zależy Ci na czasie, wybierz drogę lotniczą.

 

Sprawdź szczegóły w artykule Jak długo idzie paczka do USA? – Czas dostawy do USA – GlobKurier.pl. Możesz zweryfikować również transport morski – Paczka do USA drogą morską, czy warto? – GlobKurier.pl.

Wysyłka paczki do USA a doręczenie paczki

Doręczenie paczki do USA może być uzależnione od wielu czynników. Standardowo towary wysłane kurierem docierają do odbiorcy w ciągu 10 dni roboczych. Czas dostarczenia paczki kurierem zależny jest m.in. od wybranego przewoźnika. Dodatkowo czas transportu wysyłki może wydłużyć odprawa celna lub okresy wzmożonej wysyłki towarów,czyli w święta Bożego Narodzenia lub Święto Dziękczynienia. Nie bez znaczenia jest również miasto docelowe. Towary wysyłane do dużych miast gdzie znajdują się międzynarodowe lotniska tj. Waszyngton czy Nowy Jork będą doręczone szybciej, niż do mniejszych miejscowości.

Jak bezpiecznie wysłać paczkę do USA?

Chcesz, aby nadana przesyłka do Ameryki dotarła do odbiorcy szybko i bez większych komplikacji? Liczysz na szybką dostawę? Zadbaj o odpowiednie przygotowanie paczki! To proces, którego sukces w stu procentach zależny jest tylko od nadawcy! Musisz pamiętać o tym, że Twoim obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości, ale także szczelne zamknięcie samego opakowania. Wpływa to jednakowo na nienaruszenie wnętrza pakunku oraz zapewnia bezpieczeństwo zarówno poszczególnym kurierom, którzy będą mieli styczność z przesyłką, jak i pracownikami sortowni i magazynów.

 

Jak więc odpowiednio przygotować przesyłkę do USA? Przede wszystkim zabezpiecz zawartość przesyłki. Bez względu na to, czy masz do czynienia z rzeczami delikatnymi, czy nie, użyj folii bąbelkowej, któraamortyzuje wszelkie uderzenia. Jeśli wewnątrz kartonu (wybierz taki o regularnych kształtach) pojawią się wolne przestrzenie, bezwzględnie wypełnij je na przykład skrawkami materiałów, gazet lub papieru. To kolejny krok w kierunku amortyzacji uderzeń i zabezpieczeniu zawartości przesyłki. Oczywiście, jeśli nadajesz listy lub dokumenty — tu także warto użyć kopert wyłożonych folią. Bez względu na to, czy pakunkiem jest karton bądź teczka wielkości A4 – całość owińmy folią stretch oraz taśmami do pakowania. Pamiętaj, że musisz zapakować paczkę w sposób bezpieczny, niezależnie od jej wartości.

Kurier Polska-USA - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do USA?

Na polskim rynku można znaleźć dwóch przewoźników, którzy wyróżniają się w branży, jeśli mówimy o przesyłaniu paczek do USA. Są nimi FedEx i UPS. Obie firmy kurierskie od lat prężnie działają w zakresie przesyłek międzynarodowych zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych. Wymienione przedsiębiorstwa posiadają flotę pojazdów, umożliwiającą przewożenie towarów przez Ocean Atlantycki. Ze względu na to, że nie jest możliwa wysyłka paczki do USA drogą lądową, kluczową rolę odgrywają tutaj przystosowane do transportu towarów statki i samoloty. Przedstawiane przez nas przedsiębiorstwa kurierskie są w posiadaniu tego rodzaju środków transportu, dzięki czemu nie są zależne od innych podmiotów. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu zarówno FedEx, jak i UPS jest gwarancją wysokiej jakości usług i synonimem bezpiecznie dostarczonego pakunku z Polski do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Ubezpieczenie paczki do USA

Wysyłanie przesyłek do USA kurierem zawsze jest obarczone potencjalnym ryzykiem. Wynika to z faktu, że droga, którą musi pokonać przesyłka jest naprawdę długa. Nie bez znaczenia jest fakt, że przesyłka może być źle zapakowana i w trakcie transportu ulegnie uszkodzeniu. Może też okazać się, że na skutek błędu przesyłka zostanie zgubiona w sortowni lub jeszcze na lotnisku. Może też zostać skradziona. Życie potrafi zaskakiwać, nie zawsze pozytywnie. Warto więc być przygotowanym na różne niepożądane sytuacje, by potem nie żałować. Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, ubezpieczenie paczki do USA jest jak najbardziej rekomendowane. Warto przed przekazaniem paczki kurierowi zrobić jej zdjęcia, aby mieć dowód, że została solidnie i właściwie zapakowana. Polecamy wykupić ubezpieczenie przede wszystkim wtedy, gdy zawartość paczki jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczać paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy. Dotyczy to również innych istotnych pism i dokumentów, takich jak wyniki badań medycznych.

 

Analizując oferty poszczególnych przewoźników, sprawdź też, jak wysoki jest koszt ubezpieczenia przesyłki kurierskiej do USA. Opłata ta powinna być bowiem adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie powinna być bardzo wysoka. Zazwyczaj ubezpieczenie kosztuje kilkadziesiąt złotych. 

 

Absolutnie nie należy w takim przypadku oszczędzać, tym bardziej że podpisując stałą umowę kurierską, można liczyć na niższe ceny. Koszty ubezpieczenia są stosunkowo niewielkie, biorąc pod uwagę, jak wiele można zyskać. Warto podkreślić, że przy współpracy z GlobKurier.pl można liczyć na wsparcie w przypadku reklamacji przesyłki towaru do USA. Jeżeli prowadzisz interesy z partnerami z USA, to decydując się na ubezpieczenie paczek, będziesz postrzegany bardziej profesjonalnie.

Jak przygotować paczkę do USA?

Chcesz, aby nadana przesyłka do Ameryki dotarła do odbiorcy szybko i bez większych komplikacji? Liczysz na szybką dostawę? Zadbaj o odpowiednie przygotowanie paczki! To proces, którego sukces w stu procentach zależny jest tylko od nadawcy! Musisz pamiętać o tym, że Twoim obowiązkiem jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości, ale także szczelne zamknięcie samego opakowania. Wpływa to jednakowo na nienaruszenie wnętrza pakunku oraz zapewnia bezpieczeństwo zarówno poszczególnym kurierom, którzy będą mieli styczność z przesyłką, jak i pracownikami sortowni i magazynów. Jak więc odpowiednio przygotować przesyłkę do USA? Przede wszystkim zabezpiecz zawartość. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z rzeczami delikatnymi, czy nie-użyj folii bąbelkowej, która pozwala amortyzować wszelkie uderzenia. Jeśli wewnątrz kartonu (a wybierz taki o regularnych kształtach) pojawią się wolne przestrzenie, bezwzględnie wypełnij je na przykład skrawkami materiałów czy gazet lub papieru. To kolejny krok w kierunku amortyzacji uderzeń. Oczywiście, jeśli nadajesz listy lub dokumenty — tu także warto użyć kopert wyłożonych folią. Bez względu na to, czy pakunkiem jest karton bądź teczka wielkości A4 – całość owińmy folią stretch oraz taśmami do pakowania. Pamiętaj, że musisz zapakować paczkę w sposób bezpieczny, niezależnie od jej wartości.

Czego nie można wysłać do USA?

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym i chcesz jednorazowo wysłać paczkę do znajomego, czy też jesteś przedsiębiorcą i duże ilości palet wysyłasz do USA miesięcznie, musisz pamiętać, że niektóre towary mogą zostać cofnięte przy odprawie celnej. Towary, których nie można nadawać w przesyłkach do Stanów Zjednoczonych, precyzyjnie określa prawo amerykańskie. Zabrania ono przesyłania różnych produktów, w tym:

 • papierosów, narkotyków i alkoholu;
 • materiałów łatwopalnych, wybuchowych (broń, amunicja, poduszki powietrzne, silniki, pasy bezpieczeństwa);
 • materiałów niebezpiecznych (baterie litowe, wszelkie płyny, gazy i aerozole np. dezodoranty, lakiery itd.);
 • perfum, biżuterii, kosztowności;
 • roślin, lekarstw;
 • artykułów spożywczych (chodzi tu o takie produkty spożywcze jak mięso, przetwory mięsne, rybne, słodycze);
 • drewna surowego;
 • skór dzikich zwierząt i poroża.

A co możesz wysłać w paczce do USA? Między innymi produkty elektroniczne czy zabawki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w artykule dostępnym na naszym blogu: Co można wysłać w paczce do USA? Sprawdź i nie wysyłaj niepotrzebnie. (globkurier.pl)

Paczka do USA - odprawa celna i cło USA

Przesyłki wysyłane do USA podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę, mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do USA bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy, koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można:

 • znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl;
 • lub uzyskać, kontaktując się z nami pod adresem mailowym: kontakt@globkurier.pl. 

Przesyłki wysyłane do Stanów Zjednoczonych są również obciążone cłem. Prawo jasno określa, które towary mogą być zwolnione z opłat celnych. Według rozporządzenia Rady (WE) za cło nie trzeba płacić wtedy, gdy przewożone towary nie są przeznaczone do celów handlowych. Należnościami nie obciąża się także tych przedmiotów, które mają niewielką wartość. Jeśli przesyłka zawiera prezent, wówczas może być zwolniona z podatku celnego. Dotyczy to jednak tylko takich paczek, których ogólna wartość nie przekracza 45 EUR. 

Odprawa celna – dowiedz się więcej

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do USA

Zobacz ofertę przesyłek paletowych

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do USA

Paczka do USA - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do USA

Wysyłanie przesyłek międzynarodowych do dalszych zakątków świata nie jest tanie. Wystarczy jednak skorzystać z oferty GlobKurier.pl, by zaoszczędzić. Jako profesjonalny operator logistyczny, przygotowaliśmy świetną ofertę biznesową dla firm, dzięki której do USA paczki można wysłać naprawdę tanio, a ceny rozpoczynają się już od 78 zł. Co także ważne, każda cena zawiera opłatę paliwową.

 

Jeśli jako przedsiębiorca chcesz zająć się wysyłką paczek do Stanów Zjednoczonych, musisz pamiętać, że odprawa celna nie jest łatwa. Na szczęście, wybierając naszą platformę, możesz liczyć na wsparcie w całym tym procesie i przejść odprawę celną bez najmniejszego problemu. Dzięki temu zarówno sama odprawa celna, jak i cała wysyłka nie będzie dla Ciebie stresująca i nie będziesz obawiać się, że towar zostanie do Ciebie zwrócony.

 

Pamiętaj też, że przesyłkę do USA można nadać tak naprawdę w trzech krokach. Wystarczy tylko zarejestrować się w serwisie, następnie przejść do szybkiej wyceny, gdzie musisz podać wymiary, wagę, ale też liczbę przesyłek, które chcesz nadać. Następnie zostanie Ci przedstawionych kilka ofert. Wystarczy tylko, że wybierzesz tę, która jest najkorzystniejsza z Twojego punktu widzenia. I to wszystko! Teraz pozostaje jedynie wydrukować listy przewozowe, postępować według instrukcji i czekać na kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego adresu i przetransportuje do rąk adresata. Gdy nastąpi odbiór paczki przez odbiorcę w USA, zostaniesz o tym poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20

Paczki do USA - podsumowanie

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej są oddalone od Polski o tysiące kilometrów. Dzieli nas odległość, kultura i z pewnością obyczaje, czy bardziej skomplikowane elementy jak ustrój oraz prawo. Mimo sporych różnic okazuje się, że nadanie przesyłki do Ameryki to prosta sprawa! Oczywiście funkcjonują pewne ograniczenia celne, jednakże zostały one tak skonstruowane, aby w żaden sposób nie utrudniać i nie komplikować całego procesu, jeśli jest on przeprowadzany w dobrej woli i zgodnie z prawem. Jest to tak naprawdę jedyna różnica, która odróżnia nadanie paczki do Stanów Zjednoczonych od wysyłania jej na terenie Europy. Dzięki temu możesz nadać przesyłkę do kraju za Oceanem Atlantyckim już w kilku kliknięciach i bez zbędnych komplikacji! Z GlobKurier.pl wysyłka do Stanów jest szybka tania i bezpieczna!


Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pod pewnymi względami wysłanie paczki do USA jest bardziej złożone, niż w przypadku przesyłki na terenie Unii Europejskiej. Dlatego oferujemy profesjonalną pomoc w wysyłce paczki. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasz dział obsługi klienta chętnie podpowie, co zrobić, by wybrany tani kurier był jak najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i wyjaśni, jakie przewożone towary są objęte ograniczeniami. Jesteśmy po to, by pomóc Ci zrealizować tanie przesyłki do USA bez zbędnych formalności!


Jeśli interesują Cię inne przesyłki międzynarodowe cennik do UE czy Wielkiej Brytanii znajdziesz na naszej stronie globkurier.pl.