• Paczka do Kazachstanu, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kazachstanu!

  Jak nadać paczkę do Kazachstanu?

  Aby zaoszczędzić na wysyłce paczki do Kazachstanu należy wejść na stronę Globkurier.pl. Najlepiej założyć tam konto, gdyż dzięki temu można liczyć na indywidualną wycenę, która może być znacznie niższa niż bezpośrednio u przewoźnika. Oczywiście aby zaoszczędzić należy wybrać najtańszą paczkę ekonomiczną, trzeba jednak liczyć się z dłuższym transportem takiej paczki. Do Kazachstanu należy wypełnić dokumenty przewozowe. Dokument celny jest niezbędny i trzeba uzyskać zgodę na przesyłkę do krajów poza Unię Europejską. Aby zaoszczędzić na wysyłce warto wyceniać paczki zbiorowo. Mając do wysyłki więcej paczek do danego odbiorcy, które mają taki sam wymiar można wygenerować zbiorowe listy przewozowe. W ten sposób przesyłka do Kazachstanu będzie znacznie tańsza aniżeli osobna wysyłka paczek. Oczywiście trzeba również podkreślić, że taka opcja jest znacznie wygodniejsza.     

   

  Tani kurier do Kazachstanu z GlobKurier.pl

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Kazachstanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kazachstanu.

   

  Paczki i przesyłki do Kazachstanu

  Kazachstan jest państwem coraz częściej odwiedzanym przez turystów. Jest to niezwykle piękny kraj, który warto odwiedzić. Co ciekawe coraz więcej przedsiębiorców prowadzi interesy z Kazachami. Dlatego też szukają oni tanich firm kurierskich realizujących przesyłki do Kazachstanu. Gdzie warto nadać taką przesyłkę? Czas dowiedzieć się więcej na ten temat.

  PKB Kazachstanu nie jest wysokie i jest na poziomie Rumunii. Jednak w Kazachstanie można znaleźć wiele towarów, których cena jest niższa niż w Polsce. Dodatkowo przedsiębiorcy z Polski wysyłają swoje towary do Kazachstanu, choćby korzysta z tego branża odzieżowa, gdyż Kazachstan skupuje w wielu przypadkach od polskich przedsiębiorców ubrania i kosmetyki, gdyż te produkty w naszym kraju są tańsze. Jednocześnie w Kazachstanie mieszka duża grupa Polaków bądź Kazachów polskiego pochodzenia, których rodziny w czasach wielkiej zsyłki zostały zmuszone do wyjazdu z Polski do Kazachstanu i tam już osiedliły się na stałe. Oznacza to, że nie tylko polscy przedsiębiorcy prowadzący interesy z Kazachami, ale również Polacy mający rodzinę w Kazachstanie szukają tanich firm kurierskich, które dostarczą przesyłki tanio i szybko. Aby dowiedzieć się, która firma kurierska oferuje najtańszą przesyłkę do Kazachstanu, warto skorzystać z szybkiej wyceny. Wystarczy wejść na stronę Globkurier.pl i wycenić przesyłkę w polu szybkiej wyceny. Należy wpisać wszystkie parametry paczki do Kazachstanu, a więc jej szerokość, długość, wysokość i wagę. W panelu należy wybrać kraj nadania, czyli Polskę i kraj odbioru, czyli Kazachstan. Można również podać kod pocztowy miejscowości w Kazachstanie, gdzie wysyła się paczkę. Po kliknięciu opcji wyceny ukaże się lista kurierów, którzy mogą zrealizować przesyłkę do Kazachstanu. Oferty są ułożone rosnąco, to znaczy od najniższej do najwyższej ceny. Oczywiście cena zależy od tego w jakim czasie ma być dostarczona paczka do Kazachstanu. Można zdecydować się na przesyłki międzynarodowe ekonomiczne albo ekspresowe. Oczywiście te drugie są droższe i realizowane transportem powietrznym. Natomiast przesyłki ekonomiczne są realizowane transportem drogowym. Na cenę paczki wpływa oczywiście jej wielkość, a także wykupione opcje dodatkowe takie jak ubezpieczenie, czy SMS-owe potwierdzenie doręczenia.                   

   

   

  Mapa Kazachstan

   

   

   

  mapa Kazachstan
  PowierzchniaLudnośćStolica
  2 724 900 km²18 735 900Nur Sułtan
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – AstanaPolska – AłmatyPolska – Karaganda

  Kody pocztowe paczka do Kazachstanu

  Kody pocztowe do Kazachstanu są 6-cyfrowe i nie mają jednolitego początku. Stąd trzeba sprawdzać kody pocztowe dla danych miejscowości i regionów. Kody rozpoczynają się od cyfry 0, następnie zależą już od danego miasta czy regionu, przy czym w przypadku dużych miast kody pocztowe mogą być już różne, gdyż większe miasta są podzielone na strefy administracyjne. W przypadku kodów pocztowych do Kazachstanu nie występuje znany nam podział rozpoczynający się od dwóch cyfr oddzielonych od trzech cyfr myślnikiem. Kod pocztowy do Astany to np. 01-0005.         

  Śledzenie paczki do Kazachstanu

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Kazachstanu

  Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

  Transport przesyłki do Kazachstanu - Jak długo idzie paczka do Kazachstanu?

  Paczka do Kazachstanu może być wysłana tranzytem drogowym albo lotniczym. Zasadniczo powinna być dostarczona w ciągu kilku dni od nadania w Polsce. Pamiętajcie jednak, że to, ile trwa transport przesyłki zależy w dużej mierze od tego, jaką opcję wybierzecie. Jeżeli wybierzecie transport ekonomiczny, to przesyłka może trwać nawet tydzień. Jeżeli wykupicie transport lotniczy, czyli ekspresowy, to nadając przesyłkę rano, macie pewność, że zostanie ona dostarczona do Kazachstanu jeszcze tego samego dnia. Pamiętajcie jednak, że najszybciej przesyłki transportowane są do dużych miast. W przypadku wsi transport może być zdecydowanie dłuższy, gdyż Kazachstan jest trudnym rejonem, pełnym stepów. To oznacza, że trzeba poruszać się po drogach nieasfaltowych, dlatego też trzeba właściwie zabezpieczyć paczkę, aby nie została uszkodzona w transporcie. 

  Kurier Polska-Kazachstan - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Kazachstanu?

  Przesyłki do Kazachstanu realizowane są przez wielu przewoźników. Oczywiście przy wyborze musicie kierować się Waszymi oczekiwaniami, a więc jeżeli zależy Wam na najniższej cenie, to możecie wybrać taniego kuriera UPS, zaś jeżeli zależy Wam na najszybszym transporcie, to lepiej sprawdzi się FedEx. Paczki do Kazachstanu można wysłać także kurierem TNT. Pamiętajcie jednak, że przepisy celne w Kazachstanie opierają się na standardowych zasadach, a to oznacza, że podobnie jak te polskie mają pewne ograniczenia dotyczące przesyłki określonych towarów. W żadnym wypadku nie można wysyłać narkotyków, dotyczy to także leków. Nie można również wysyłać broni, amunicji oraz szeroko rozumianych substancji niebezpiecznych, łatwopalnych oraz trujących. Chcąc wysłać wyroby alkoholowe czy tytoniowe, trzeba uzyskać specjalną zgodę. 

  Ceny przesyłek kurierskich do Kazachstanu rozpoczynają się już od 70 zł. Oczywiście w tej cenie jest standardowa wysyłka ekonomiczna. Przesyłka ekspresowa może być kilkukrotnie droższa. Oczywiście na cenę wpływają też opcje dodatkowe. Wszyscy kurierzy dają klientom możliwość monitorowania przesyłki za darmo. Jednak już powiadomienia o doręczeniu przesyłki w formie SMS są płatne. Zasadniczo wszyscy kurierzy mają podobne ceny, ale różnią się one, ze względu na ubezpieczenie. Opłata za ubezpieczenie najtańsza jest u kuriera FedEx, natomiast kurier UPS daje możliwość ubezpieczenia przesyłki na najwyższą sumę. Pamiętajcie, żeby wykupić ubezpieczenie, tym bardziej że droga do Kazachstanu jest długa i w przypadku mniej znanych miejsc, droga może być wyboista i trudna, stąd paczkę trzeba ubezpieczyć i w razie wypadku czy zgubienia będzie można się ubiegać o zwrot kosztów.    

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Kazachstanu

  Należy przede wszystkim nabyć solidny karton z tektury falistej. Kilkuwarstwowy będzie w sam raz. Ale to nie wszystko, bowiem potrzebna będzie mocna taśma klejąca do oklejenia paczki. Oczywiście firmy mogą postawić na taśmy z nadrukowanym logo firmy czy adresem. W ten sposób mogą reklamować swoje usługi nawet w Kazachstanie. Trzeba zadbać, by towar w paczce nie obijał się o ścianki, czyli był nieruchomy w paczce. W tym celu wszelkie wolne przestrzenie trzeba wypełnić albo styropianem albo poduszkami z powietrzem, ewentualnie wypełnieniem eko z papieru plus folią bąbelkową. Dzięki temu towar nie będzie się przemieszczał, a jego struktura będzie chroniona przed uszkodzeniem. Co więcej paczkę można okleić folią stretch. Zapewni to ochronę towaru przed zamoknięciem. Na tak przygotowaną paczkę należy nakleić dokumenty przewozowe, które są niezbędne, by paczka dotarła do adresata i przeszła kontrolę celną.

  Polska-Kazachstan - najpopularniejsze kierunki wysyłek

  Skoro już wiecie, jak dokonać szybkiej wyceny, to przypominamy, że wysyłając przesyłkę do Kazachstanu, musi ona przejść odprawę celną. Warto zauważyć, że przesyłki do Kazachstanu wysyłane są z Polski coraz częściej. Jednocześnie przechodzą bardzo szybko odprawę celną w Kazachstanie. W dużej mierze wynika to z faktu, że Polskę i Kazachstan łączą stosunkowo dobre relacje. Jednocześnie z powodu posiadania dużych złóż gazu ziemnego Kazachstan staje się coraz atrakcyjniejszy dla polskich przedsiębiorców. Dzięki temu, że infrastruktura tego kraju się rozwija Polacy coraz chętniej korzystają z możliwości jakie daje kazachskie prawo podatkowe i prowadzą interesy z Kazachami. Nie można zapominać, że w tym kraju nadal mieszka ok. 100 tys. osób polskiego pochodzenia, do których Polacy z kraju wysyłają liczne paczki. Oczywiście także coraz więcej studentów z Kazachstanu studiuje w Polsce. Skoro to już jasne, to czas poznać miejsca, skąd najczęściej wysyłane są przesyłki międzynarodowe do Kazachstanu. Najwięcej paczek do Kazachstanu nadawanych jest w dużych polskich miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław, ale też z mniejszych, takich jak Przemyśl. Jeżeli chodzi o Kazachstan, to paczka z Kazachstanu najczęściej nadawana jest z Astany, Ałma-Aty, czy Karagandy.              

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kazachstanu

  Paczka do Kazachstanu - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Kazachstanu

  Przedsiębiorcy, którzy chcą wysłać przesyłki do Kazachstanu powinni skorzystać z oferty brokera kurierskiego Globkurier.pl. To doskonała oferta, gdyż mogą uzyskać indywidualną wycenę niższą nawet o 75% niż u przewoźnika. Oczywiście, aby uzyskać indywidualną wycenę powinni założyć konto na platformie. Warto wiedzieć, że zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm konto jest całkowicie darmowe. Zatem opłaty w serwisie ponosi się jedynie za nadawane paczki. Również śledzenie przesyłek międzynarodowych do Kazachstanu, ale i innych państw jest bezpłatne po zalogowaniu na konto w odpowiedniej zakładce. Można monitorować przesyłkę od momentu jej nadania aż do doręczenia. Jest oczywiście opcja wykupienia powiadomienia SMS-owego u danego przewoźnika. W Globkurier.pl można wyceniać więcej niż jedną paczkę tych w tych samych wymiarach i w ten sposób oszczędzać na kosztach wysyłki. Broker kurierski oferuje generowanie zbiorowych listów przewozowych. Trzeba wiedzieć, że listy przewozowe są generowane automatycznie po opłaceniu nadania paczki. Opłaty można dokonać online, np. z konta prepaid albo poprzez szybkie płatności. Dzięki temu maksymalnie skraca się czas nadania przesyłki, bo w przypadku przelewu tradycyjnego trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty. Ponadto firmy mogą korzystać z odroczonej płatności faktur. Jest to bardzo wygodną opcją, gdyż można faktury opłacać raz w tygodniu. Dzięki temu można zajmować się bieżącą działalnością i nie tracić czasu na płatności. W globkurier.pl dostępnych jest ponad 50 przewoźników, zatem konkurencja jest spora i można uzyskać niską cenę za przesyłkę. Oczywiście do Kazachstanu oferta kurierska jest mniejsza, jednak i tak konkurencja robi swoje i ceny są niskie.         

  kurier z przesyłką do kazachstanu

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20