Paczki i przesyłki do Kazachstanu

Paczka do Kazachstanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kazachstanu do Polski i z Polski do Kazachstanu!

Jak nadać paczkę do Kazachstanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kazachstanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kazachstanu.

Do Kazachstanu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka kurierska do Kazachstanu

Kazachstan jest coraz częściej odwiedzanym krajem przez turystów. Co prawda wciąż nie jest bardzo popularny, ale z roku na rok jest coraz lepiej, coraz więcej turystów przyjeżdża na wakacje. Mimo powszechnej opinii, jest to bardzo piękny kraj, wart odwiedzenia. Gospodarczo Kazachstan nie jest zbyt pociągający – PKB jest na poziomie Rumunii. Mimo to i tam Polacy mają swoich współpracowników. Wiąże się to czasami z koniecznością wysłania czegoś do Kazachstanu. Wiąże się to z wysokimi kosztami, więc niewiele osób się na to decyduje. Na szczęście jest GlobKurier.pl – firma transportowa współpracująca z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Dzięki nam wyślesz przesyłkę do Kazachstanu szybko, bezpiecznie oraz tanio.

Kurier do Kazachstanu

Przesyłka do Kazachstanu ze względu na stosunkowo dobre relacje tego kraju z Polską oraz istniejący tam rozwój usług i infrastruktury sprawia, że Kazachstan stał się dobrze rokującym państwem z punktu widzenia polskich firm. Na terenie tego kraju mieszka, bowiem spora część Polonii, która została wysłana tam po II Wojnie Światowej. Szacuje się, że znajduje się tam około 100 tysięcy osób polskiego pochodzenia. W związku z tym każdego dnia wysyłana jest z Polski niejedna paczka do Kazachstanu. Kurier do Kazachstanu dotrze w każde miejsce na terenie kraju.

Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Astana
  • przesyłki do Ałma Aty
  • przesyłki do Karaganda

Śledzenie paczki do Kazachstanu

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie i aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Czego nie należy wysyłać do Kazachstanu?

Przepisy celne w Kazachstanie opierają się na dość powszechnie wykorzystywanych standardach. Paczka do Kazachstanu pod żadnym pozorem nie może zawierać narkotyków, broni, amunicji, substancji niebezpiecznych, w tym wybuchowych, łatwopalnych i trujących. Z kolei wyroby alkoholowe, tytoniowe, leki i zwierzęta można wwozić na teren Kazachstanu tylko pod ściśle określonymi zasadami.

Ubezpieczenie przesyłki do Kazachstanu

Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.Dodatkowe ubezpieczenie pozwala prawie kompletnie zminimalizować ryzyko poniesienia przez Państwa dodatkowych kosztów. Jeśli przesyłka do Kazachstanu zostanie ubezpieczona, nie zapomnijmy poinformować odbiorcy o tym, by otworzył on paczkę w obecności kuriera.

Od czego zależy cena przesyłki?

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kazachstanu