paczki i przesyłki do Hiszpanii

Paczka do Hiszpanii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hiszpanii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hiszpanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hiszpanii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hiszpanii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Przesyłki kurierskie do Hiszpanii

Hiszpania jest drugim na świecie krajem najczęściej odwiedzanym przez turystów. Część osób wybiera ten kraj ze względu na pogodę oraz piękne wybrzeża, inni wolą podróżować po ważnych dla historii Europy miejscach. Turystyka jest jedną z głównych gałęzi gospodarki w Hiszpanii, przynoszącą corocznie ogromne zyski. Najchętniej odwiedzanymi miastami są Madryt oraz Barcelona, odpowiednio stolica kraju oraz stolica regionu Katalonia. Miasta te zawdzięczają swoją atrakcyjność nie tylko bogactwem zabytków architektonicznych, ale także znanymi na cały świat klubami piłkarskimi – Real Madryt oraz FC Barcelona. Ich stadiony cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród turystów. Na uwagę w Hiszpanii także zasługuje karnawał w Kandysie oraz wielka pomidorowa bitwa – zwana Tomatina – w Walencji. 

Hiszpania jako kraj z dobrze rozwiniętą gospodarką jest atrakcyjnym kierunkiem emigracyjnym Polaków. Polonia w kraju ciągle rośnie, przez co mamy tam coraz więcej znajomych czy nawet rodzinę. Coraz więcej polskich firm nawiązuje współpracę z hiszpańskimi. Co za tym idzie – coraz więcej produktów jest transportowanych z i do Hiszpanii. Zapotrzebowanie na transport ciągle rośnie. 

Paczki i przesyłki do Madrytu stolicy Hiszpanii

Kurier do Hiszpanii

Często ma miejsce sytuacja, gdy przesyłka do Hiszpanii to zwyczajna konieczność. Dzięki GlobKurier mogą Państwo wysłać paczkę w bezpieczny oraz szybki sposób. Zapewniamy transport drogowy oraz lotniczy. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień. Kurier do Hiszpanii dotrze w każde miejsce na terenie kraju, a główne miejsce wysyłki paczki to:

  • Madryt,
  • Barcelona,
  • Saragossa,
  • Sevilla.

Śledzenie paczki do Hiszpanii

Ze względu na wartościową zawartość przesyłki eksportowej oraz importowej udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Wybrane podmioty oferują również nadzór poprzez Facebook. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, DHL, FedEx, DPD co gwarantuje dotarcie paczki do Hiszpanii.

Ubezpieczanie przesyłki do Hiszpanii

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Hiszpanii

Cena przesyłki – ile kosztuje przesyłka do Hiszpanii?

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Jak zapakować paczkę do Hiszpanii?

Przed nadaniem paczki zalecamy zapoznanie się z zaleceniami odnośnie jej pakowania i oznaczania. Istotną czynnością jest odpowiednie zabezpieczenie pudełka oraz przedmiotu znajdującego się wewnątrz niego, co pozwoli zapobiec uszkodzeniu w przypadku ewentualnych wstrząsów. Konieczne jest również umieszczenie listu przewozowego na opakowaniu, co pozwoli kurierowi z łatwością dowieźć towar do celu. W przypadku dalszych pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o prawidłowym zapakowaniu przesyłki: Jak zapakować paczkę?

Czego nie należy wysyłać do Hiszpanii?

Nie zezwalamy na przewóz towarów niebezpiecznych, czyli na przykład materiałów wybuchowych, trujących, toksycznych, fajerwerków czy rtęci. Nie można wysyłać również między innymi żywności, która łatwo się psuje, broni, oryginalnych dzieł sztuki, pieniędzy, biżuterii czy próbek biologicznych. Takie zakazy stosują także inni przewoźnicy. Jeśli masz wątpliwości odnośnie tego, co można wysłać w paczce do Hiszpanii z naszym kurierem, zapraszamy do kontaktu (kontakt@globkurier.pl).

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hiszpanii