Menu

Paczki i przesyłki do Salwadoru

Przesyłki kurierskie Polska – Salwador 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Salwadoru do Polski i z Polski do Salwadoru

Jak nadać paczkę do Salwadoru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Salwadoru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Salwadoru.

Do Salwadoru wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Salwador to najmniejszy kraj Ameryki Środkowej, lecz bardzo popularny wśród turystów. Spotkać tu można od pięknych plaż przy wybrzeżu Oceanu, wysokie góry czy wciąż aktywne wulkany. Ludzie są niezwykle otwarci, częściowo też przez to, że dużą część PKB generuje przemysł turystyczny. Salwador szczególnie sobie upodobali surferzy oraz nurkowie, gdyż wybrzeże Salwadoru jest uznawane za najlepsze wybrzeże w Ameryce Centralnej.

Czas dostarczenia przesyłki

 

Czas dostarczenia paczki do Salwadoru potrafi czasami przekroczyć kilka tygodni. Dlaczego? Polskę i Salwador dzieli przeszło 8 tyś. km. Nie ma też bezpośrednich połączeń z Salwadorem z Polski. Sam Salwador nie jest też zbyt popularnym kierunkiem wysyłkowym. Wpływa to na czas dostawy, skutecznie i mocno go wydłużając. GlobKurier wychodzi na przeciw potrzebom i dzięki współpracy z największymi światowymi firmami kurierskimi jest w stanie dostarczyć przesyłki do Salwadoru już w 2 do 5 dni roboczych. Uwaga. Czas dostawy nie obejmuje czasu odprawy celnej

Paczki i przesyłki do San Salvador, stolicy Salwadoru

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Salwadoru transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to San Salvador. Obsługujemy cały obszar Salwadoru. 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Salwadoru