• Paczki i przesyłki do Ruandy

  Przesyłki kurierskie Polska – Ruanda

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Ruandy do Polski i z Polski do Ruandy

  Jak nadać paczkę do Ruandy?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Ruandy, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ruandy.

  Do Ruandy wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

  Czad dostawy

  Czas dostawy paczki do Rwandy jest uzależniony od kilku czynników. Odległość od Polski, brak bezpośrednich połączeń lotniczych oraz mała ilość paczek wysyłanych do Rwandy są głównymi czynnikami. Oprócz tego na czas dostawy wpływa okres odprawy celnej, która nie jest wliczana do czasu dostawy, gdyż nie jest zależna od przewoźnika. GlobKurier.pl oferuje dostawę już w 3 do 5 dni roboczych.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek transportem drogowym i lotniczym.

  Główne miejsca wysyłek to Kigali.

  Obsługujemy cały obszar Ruandy.

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. 

  Paczki i przesyłki do Kigali, stolicy Ruandy

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ruandy