• Paczki i przesyłki do Demokratycznej Republiki Konga

  Przesyłki do Demokratycznej Republiki Konga, przesyłki kurierskie z Polski

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Demokratycznej Republiki Konga do Polski i z Polski do  Demokratycznej Republiki Konga!

  Jak nadać paczkę do Demokratycznej Republiki Konga?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Demokratycznej Republiki Konga, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Demokratycznej Republiki Konga.

  Do Demokratycznej Republiki Konga wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Przesyłki kurierskie do Demokratycznej Republiki Konga

  Republika Konga to państwo położone w środkowej Afryce nad Oceanem Atlantyckim. Jest to kraj rolniczo -przemysłowy dysponujący bogatymi złożami surowców naturalnych. Pomimo dużej odległości dzielącej Polskę i Republikę Konga (ponad 6 tys. km) wysyłka paczek realizowana za pośrednictwem serwisu GlobKurier.pl przebiega szybko i sprawnie. Średni czas doręczenia przesyłki wynosi od 3 do 7 dni roboczych – nie uwzględnia on jednak odprawy celnej, co może wydłużyć czas oczekiwania na paczkę. Zadbamy o załatwienie formalności, umożliwiając Ci śledzenie przesyłki do Republiki Konga na wszystkich etapach procesu logistycznego. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i pomogą wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

  Paczki i przesyłki do Kinszasy stolicy Demokratycznej Republiki Konga

  Ile kosztuje paczka do Konga?

  To, ile zapłacisz za wysłanie paczki do Republiki Konga, zależy od wielu rozmaitych czynników. Kluczowe znaczenie w tym kontekście mają parametry przesyłki (wymiary, waga i ilość), ale równie istotne są szybkość doręczenia, sposób nadania oraz rodzaj transportu. Dostawę przesyłek Republiki Konga realizujemy transportem drogowym i lotniczym. Z uwagi na to, że współpracujemy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi i godnymi zaufania firmami transportowymi, jesteśmy w stanie zaoferować tanie przesyłki do Republiki Konga. Nasze stawki są nawet o 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Dzięki naszemu systemowi szybkiej wyceny sprawdzisz wysokość opłat w poszczególnych firmach. Pamiętaj o opłacie paliwowej wynoszącej zwykle 8-20 proc. oraz o tym, że jeżeli wysyłasz paczkę jako osoba prywatna, zapłacisz 23 proc. podatek VAT. Każdy przewoźnik wycenia usługę dostawy według własnych zasad, mając przy tym na względzie różne dodatkowe opcje takie jak np. ubezpieczenie przesyłki.

  Jak nadać paczkę do Demokratycznej Republiki Konga?

  Chcesz zamówić kuriera do Republiki Konga? Z GlobKurier to bardzo proste! Wejdź na naszą stronę i złóż zamówienie. Wystarczy podać parametry paczki  w szybkiej wycenie, a następnie oraz wybrać formę transportu i szybkość nadania. Na podstawie wymiarów i wagi nasz system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów wraz z podanymi cenami ich usług. Wybierasz przewoźnika, uiszczasz opłatę online i czekasz na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę! Obsługujemy cały obszar Republiki Konga, a głównym miejscem wysyłek jest Kinszasa, stolica i największe miasto tego kraju.

  Odprawa celna do Konga

  Decydując się na wysyłkę paczki do kraju spoza Unii Europejskiej, musisz być przygotowany na odprawę celną. Jeśli przesyłka zostanie nadana bez odpowiednich dokumentów może zostać zatrzymana na granicy, a następnie zwrócona do nadawcy, co może wiązać się dodatkowymi kosztami. Aby uniknąć takich problemów zapoznaj się z informacjami dostępnymi na stronie: Odprawa celna GlobKurier.pl lub skontaktuj się bezpośrednio  z nami: kontakt@globkurier.pl. Nasi specjaliści szczegółowo objaśnią Ci najważniejsze kwestie związane z odprawą celną do Konga. 

  Towary wykluczone w wysyłce do Konga Demokratycznej Republiki

  Przed nadaniem paczki do Republiki Konga koniecznie zapoznaj się z regulaminem wybranego przez Ciebie przewoźnika. Zamieszczona jest w nim lista towarów, których umieszczanie w przesyłkach za granicę jest zabronione. Do Republiki Konga nie wolno wysyłać m.in. substancji niebezpiecznych (kwas, rtęć czy materiały wybuchowe etc.), sprzętu wojskowego, zwierząt, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, kosztowności, dokumentów niejawnych czy szczątków ludzkich. Przypominamy, że przesyłki w obrocie międzynarodowym są dokładnie prześwietlane.

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Demokratycznej Republiki Konga