Logo
Menu

Paczka do Surinamu, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Surinamu!

Jak nadać paczkę do Surinamu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Surinamu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Jordanii bez wychodzenia z domu.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Surinamu.

Tani kurier do Surinamu z GlobKurier.pl

Mimo, że Polaków w Surinamu nie mieszka na stałe wielu, to jest to kraj bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Będąc na wakacjach możemy zaprzyjaźnić się z miejscowymi. Zatem zdarzyć się może, że będziemy chcieli wysłać paczkę do Surinamu. Ceny nie zachęcają do tego. Na szczęście GlobKurier dzięki współpracy z wieloma światowymi firmami kurierskimi jest w stanie zapewnić najniższe możliwe ceny bez uszczerbku na jakości usługi.

Chcesz wysłać paczki do Surinamu i masz nadzieję na to, że kurier zamówiony przez Ciebie wykona usługę solidnie i dostarczy przesyłkę do adresata w możliwie jak najkrótszym czasie? Korzystaj z oferty renomowanych firm kurierskich, z którymi współpracuje Globkurier.pl. Porównaj ich oferty cenowe, by wybrać najlepszą dla siebie opcję wysyłki paczek do Surinamu.

Jak to zrobić? To łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny na naszej stronie. Zapakuj swoją przesyłkę do Surinamu i przygotuj dokumenty niezbędne do jej nadania oraz do odprawy celnej. Dokonaj pomiarów paczki – zmierz jej wysokość, szerokość i długość oraz zważ ją. Informacje te są niezbędne do wyceny przez GlobKurier.pl. Kiedy podasz wymagane informacje, pokażemy Ci dostępne oferty kurierów, którzy mogą zrealizować taką usługę. Zamów usługę w trybie online i opłać zlecenie.

Surinam jest krajem, który ma ogromne walory turystyczne. Surinam rozwija swoje kurorty nadmorskie i kusi kolejnymi atrakcjami, jakie udostępnia przyjezdnym. Choć aktualnie niewielu Polaków na stałe mieszka w tym kraju, to chętnie go odwiedzamy. Zdarzyć się może, że zechcesz prywatnie wysłać kurierem do Surinamu swoją paczkę, lub masz przesyłki firmowe do tego państwa, które muszą być dostarczone do Twoich partnerów biznesowych. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci najniższe ceny usługi kurierskiej bez uszczerbku dla jej jakości.

 

 

Mapa Surinamu

 

 

 

 

PowierzchniaLudnośćStolica
163 820 km²597 927Paramaribo
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Paramaribo

Kody pocztowe paczka do Surinamu

Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Surinamu zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Surinamu tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Kataru w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

Śledzenie paczki do Surninamu

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Surinamu

Wysyłanie przesyłek w odległe rejony świata zawsze zwiększa ryzyko uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. Staramy się dbać o wysoki poziom świadczonym usług, a także bezpieczeństwo dostarczanych towarów. Związku z tym każdą przesyłkę do Surinamu zamówioną przez GlobKurier.pl można stale monitorować na stronie: śledzenie przesyłki. Jeśli przewoźnik wybrany do transportu przesyłki zaktualizuje jej status automatycznie pojawi się ona na powyższej stronie. 

Transport przesyłki do Surinamu - Jak długo idzie paczka do Surinamu?

Surinam znajduje się około 8 500 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Surinamu może iść około 5 do 12 dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Surinamu jest realizowany drogą powietrzną.

Ile kosztuje paczka do Surinamu?

Tanie przesyłki do Jordanii Surinamu zaoferuje Ci wielu spośród naszych kontrahentów biznesowych. Porównuj oferty wysyłki paczek do tego kraju, by zaoszczędzić na usłudze kurierskiej, ale jednocześnie bez straty dla solidności wykonania zleconego zadania. Szybka wycena przesyłki do Surinamu na GlobKurier.pl Ci w tym pomoże! Właściwie każda firma kurierska, która podejmuje się realizacji wysyłki paczek do Surinamu, przy ich wycenie bierze pod uwagę to, czy transport ma być realizowany drogą powietrzno-lądową czy powietrzną. Tańszy jest transport powietrzno-drogowy. Lotniczy jest przy tym realizowany w krótszym czasie. Cena paczki do Surinamu, którą uzyskasz na GlobKurier.pl od kurierów zależy od wielkości przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z oferty czołowych firm kurierskich, by Twoja przesyłka dotarła do adresata w Surinamu w założonym czasie. Przykładowa paczka do 10kg z Polski do Surinamu to koszt około 400 zł.

Kurier Polska-Surinam - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Surinamu?

Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Jordanii, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 5-6 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Surinamu. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica. Przesyłki z Polski do Surinamu zrealizujesz z kurierem FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Surinamu

Paczka do Surinamu musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

Ubezpieczenie paczki do Surinamu

Przesyłki do Surinamu muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. 

Paczka do Surinamu - odprawa celna i cło Surinam

Surinam znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Surinamu podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Surinamu bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

Czego nie można wysłać w paczce do Surinamu

Kurier do Surinamu nie może zabrać ze sobą paczki, w której są zabronione przez przepisy celne tego kraju przedmioty. Zwykle ich wykaz pokrywa się z listą rzeczy zabronionych do przewozu w krajach europejskich, m.in. nie może być to broń, amunicja czy narkotyki. Ponadto zabronione jest wwożenie do Surinamu pontonów gumowych czy leków psychotropowych. Pewnym ograniczeniom podlega przewód gotówki, zwierząt, roślin, leków, wyrobów alkoholowych i tytoniowych.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Surinamu

Paczka do Surinamu - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Surinamu

Wiele firm coraz chętniej wychodzi poza granicę Polski. Wybierz ofertę przesyłek międzynarodowych do ponad 190 krajów w tym również do Surinamu. Firmy wysyłają jeszcze taniej, a w zależności od ilości wysyłanych paczek można uzyskać naprawdę korzystne cenniki. Paczki do Surinamu zrealizujesz bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz i skorzystaj z tanich przesyłek do Surinamu.

kurier z paczką do Surinamu

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20