Paczki i przesyłki do Tunezji

Paczka do Tunezji, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tunezji do Polski i z Polski do Tunezji

Jak nadać paczkę do Tunezji?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tunezji, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tunezji.

Do Tunezji wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Tunezji

Tunezja to jeden z częściej wybieranych przez Europejczyków na wakacje krajów poza naszym kontynentem. Są tu ogromne ośrodki turystyczne, w których jednak czuć, że to nie jest prawdziwa Tunezja. Wystarczy wybrać się samemu do mniejszych miast lub na prowincję i od razu jest lepiej. Ludzie są przyjacielscy i otwarci, zawsze spróbują pomóc. Tunezja ma wiele dobrze zachowanych zabytków z czasów Rzymskich. 

Kurier do Tunezji

Tunezja to przede wszystkim jeden z częściej wybieranych przez Europejczyków na wakacje krajów poza naszym kontynentem. Są tu ogromne ośrodki turystyczne, oraz szeroki wachlarz firm i magazynów. Pozwala to traktować Tunezję, jako miejsce z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Główne miejsca wysyłek to Tunis. Obsługujemy cały obszar Tunezji.

Paczki i przesyłki do Tunisu, stolicy Tunezji

Jak zapakować paczkę do Tunezji?

Wysyłając paczkę do Tunezji powinniśmy owinąć każdą rzecz folią bąbelkową. Później powinniśmy umieścić wszystkie rzeczy w kartonie na tyle dużym, aby po bokach, z dołu i góry było trochę miejsca, lecz na tyle małym by po wyłożeniu styropianem, folią bąbelkową czy papierem rzeczy w niej zapakowanie nie latały podczas transportu. Karton należy okleić folią typu stretch. Gdy wysyłamy szczególnie wrażliwe na potłuczenie rzeczy, dodatkowo powinniśmy zaznaczyć gdzie jest góra, dół i boki, oraz nakleić oznaczenia “Uwaga szkło” lub “Nie rzucać”. Uwaga, zwiększa to koszt wysyłki do Tunezji.

Ubezpieczenie przesyłki do Tunezji

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Szczególnie biorąc pod uwagę możliwość zdarzeń losowych. Z tego powodu zachęcamy do rozważenia zakupu dodatkowego ubezpieczenia. Które tak, jak co prawda jest dodatkowym wydatkiem to w perspektywie czasu pozwala Państwu oszczędzić o wiele większych kosztów w przypadku zagubienia przesyłki.

Jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki, oraz udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu paczka do Tunezji dojdzie w krótkim czasie i nienaruszona. Średni czas dostarczenia paczki do Tunezji wynosi 6 dni. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Tunezji.

Czego nie należy wysyłać?

Jeśli nadajemy przesyłkę do kraju, który nie jest członkiem Unii Europejskiej, Urząd Celny będzie dokładnie sprawdzał, co wiezie ze sobą kurier do Tunezji. Co więcej, w niektórych przypadkach może pojawić się konieczność dokonania opłaty celnej. Wśród produktów ograniczonych ilościowo lub potrzebnymi dokumentami znajdują się zwierzęta, rośliny, wyroby alkoholowe, wyroby tytoniowe, lekarstwa, a także broń i produkty spożywcze, które mogą znaleźć się tylko w ilości odpowiadającej własnemu użytkowi.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tunezji