Menu

Paczki i przesyłki na Falklandy

Przesyłki kurierskie Polska – Falklandy

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Falklandów do Polski i z Polski na Falklandy

Jak nadać paczkę na Falklandy?

Aby dokonać wyceny paczki na Falklandy, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Falklandy.

Na Falklandy wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Od czego zależy cena przesyłka na Falklandy?

Cena paczki na Falklandy uzależniona jest od wielu czynników. Głównym elementem podnoszącym tę cenę jest fakt odległości tego małego terytorium zależnego Wielkiej Brytanii od Polski. Jest to blisko 14 tysięcy kilometrów w lini prostej. Falklandy to wyspa, przez co jedynym sposobem dostarczenia paczki jest transport lotniczy, co znowu podnosi cenę przesyłki. Same samoloty także rzadko lądują na tej wyspie. Nie ma też bezpośrednich połączeń z Europy. Falklandy też są nieczęsto wybierane jako cel wysyłki. GlobKurier zapewnia wysyłkę paczek na Falklandy już od około trzystu złotych.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Falklandy transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Falklandów. Główne miejsca wysyłek to Stanley.

Paczki i przesyłki do Stanley

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Falklandy