Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Kiribati

Przesyłki kurierskie Polska – Kiribati

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kajmanów do Polski i z Polski na Kajmany

Jak nadać paczkę na Kiribati?

Aby dokonać wyceny paczki na Kiribati, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Kiribati.

Na Kiribati wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Kiribati - jaki transport?

Wybierając przesyłkę do tak odległego kraju jak Kiribati, który ponadto znajduje się na wielu wyspach, w grę wchodzi tylko transport lotniczy lub morski. Oba wybory mają swoje plusy i minusy – transport lotniczy jest o wiele szybszy lecz też droższy. Transport morski trwa niekiedy nawet kilka tygodni. GlobKurier korzysta jedynie z transportu lotniczego, gdyż zależy nam na jak najszybszej przesyłce. 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Kiribati transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Kiribati. Główne miejsca wysyłek to Bairiki.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kiribati