• Paczki i przesyłki na Kiribati

  Przesyłki kurierskie Polska – Kiribati

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kajmanów do Polski i z Polski na Kajmany

  Jak nadać paczkę na Kiribati?

  Aby dokonać wyceny paczki na Kiribati, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Kiribati.

  Na Kiribati wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Kiribati - jaki transport?

  Wybierając przesyłkę do tak odległego kraju jak Kiribati, który ponadto znajduje się na wielu wyspach, w grę wchodzi tylko transport lotniczy lub morski. Oba wybory mają swoje plusy i minusy – transport lotniczy jest o wiele szybszy lecz też droższy. Transport morski trwa niekiedy nawet kilka tygodni. GlobKurier korzysta jedynie z transportu lotniczego, gdyż zależy nam na jak najszybszej przesyłce. 

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Kiribati transportem morskim i lotniczym. 

  Obsługujemy cały obszar Kiribati. Główne miejsca wysyłek to Bairiki.

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

                                                         Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kiribati