Menu

Pełna integracja sklepu internetowego Shopify z GlobKurier

GlobKurier.pl, renomowana firma kurierska, umożliwia wygodne i efektywne dostarczanie przesyłek. Nasz moduł integracyjny zapewnia nie tylko najniższe ceny, lecz także najwyższą jakość obsługi. Shopify, wiodąca platforma e-commerce, staje się jeszcze bardziej efektywna dzięki naszej integracji! 

 

Oszczędzaj czas i automatyzuj proces wysyłki – wszystkie istotne dane są importowane automatycznie do modułu, umożliwiając błyskawiczne nadawanie przesyłek klientom. Odkryj pełną gamę korzyści płynących z integracji z GlobKurier.pl i rozwijaj swój biznes wraz z nami! i całkowicie zautomatyzujesz proces wysyłki. Nie musisz przepisywać danych – wszystkie dane są automatycznie importowane do modułu, z którego będziesz nadawać przesyłki do klientów. 

Zobacz wszystkie korzyści, wynikające z integracji GlobKurier.pl i rozwijaj z nami swój biznes!Integracja Shopify - korzyści:

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące integracji z Shopify, skontaktuj się z nami!

integracje@globkurier.pl

Korzystając z naszej integracji z Shopify możesz wysyłać za pomocą:

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS
opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
orlen paczka
gls logo
Kurier InPost logo
logo ambro express

Shopify InPost: kurier i paczkomaty InPost

Skorzystaj z wtyczki GlobKurier i zintegruj swój sklep Shopify z usługami InPost. Możesz korzystać z szerokiej oferty przewoźnika: InPost paczkomat czy nadawanie kurierem InPost.

Dzięki integracji Shopify z InPost z łatwością zarządzisz przesyłkami. Zyskasz możliwość nadawania przesyłek, drukowania etykiet czy podjazdu kuriera z poziomu panelu swojego sklepu. Decydując się na integrację sklepu Shopify z GlobKurier możesz korzystać z usług InPost: paczkomatów/punktów odbioru lub przesyłki kurierem.

 

InPost integracja to łatwa w konfiguracji wtyczka dla sklepów internetowych, którą możesz pobrać i zainstalować bezpłatnie!

Integracja Shopify i GlobKurier

Integracja Shopify z brokerem kurierskim to wygodne rozwiązanie również dla klientów twojego sklepu. Podczas składania zamówienia klienci mają do wyboru szeroki wachlarz dostaw, a co za tym idzie mogą wybrać najbardziej atrakcyjną opcję dostawy.

 

Decydując się na naszą integrację Shopify możesz korzystać z dostaw takich przewoźników jak: paczkomaty InPost, kurier InPost, DPD, DHL, Fedex, Orlen Paczka i wiele innych. Bez zbędnych umów i określonego wolumenu przesyłek.

Jak nadać przesyłkę za pomocą integracji GlobKurier z Shopify?

Zapraszamy do kontaktu!

Wpisz swoje dane i otrzymaj indywidualną ofertę dla Twojego sklepu.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.