Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Wyspy Owcze

Paczka na Wyspy Owcze, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wysp Owcze do Polski i z Polski na Wyspy Owcze

Jak nadać paczkę na Wyspy Owcze?

Aby dokonać wyceny paczki na Wyspy Owcze, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Wyspy Owcze.

Na Wyspy Owcze wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Wyspy Owcze

Wyspy Owcze to terytorium zależne od Danii położone na Morzu Norweskim. Ten wulkaniczny archipelag słynie z tradycyjnej hodowli owiec i jest niewątpliwie jednym z najciekawszych miejsc w Europie. Z uwagi na to, że mieszka tam wielu Polaków, niejednokrotnie pojawia się potrzeba nadania paczki na Wyspy Owcze. Ponieważ dojazd na Wyspy Owcze jest mocno utrudniony z racji na lokalizację archipelagu, dostawa paczek w te rejony jest zwykle bardzo droga. Usługi oferowane przez Globkurier to najlepsze i najtańsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują nadać przesyłkę na Wyspy Owcze! Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej, które owocuje współpracą z kilkudziesięcioma sprawdzonymi firmami transportowymi oraz uproszczonymi procedurami. Naszym klientom proponujemy elastyczne warunki umów oraz krótki czas dostawy wynoszący średnio 3-6 dni roboczych (bez odprawy celnej).

Paczki i przesyłki do Thorshavn

Paczki na Wyspy Owcze z GlobKurier.pl

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z bardzo odległych krajów takich jak na przykład Wyspy Owcze. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki na Wyspy Owcze. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. GlobKurier to profesjonalna marka zajmująca się pośrednictwem między klientem a firmami kurierskimi. GlobKurier dba o załatwienie wszystkich formalności związanych z wysłaniem paczki na Wyspy Owcze. Nie musisz także ponosić olbrzymich kosztów w związku z wysłaniem paczki na Wyspy Owcze, gdyż GlobKurier ma bardzo atrakcyjne i niskie ceny. Należy dodać do tego, iż firma GlobKurier zatrudnia kadrę rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy w każdej sytuacji służą klientowi pomocą. Usługi firmy GlobKurier są zatem fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które z jakiegoś powodu potrzebują wysłać paczkę na Wyspy Owcze.

Jak nadać paczkę na Wyspy Owcze?

Zamawianie kuriera na Wyspy Owcze nigdy nie było tak proste, jak teraz! Wybierasz kraj nadania i odbioru oraz określasz wymiary przesyłki i ilość nadawanych paczek. Na podstawie tych informacji przedstawimy Ci listę polecanych przewoźników. Wybierasz jednego z nich i przechodzisz do finalizacji zamówienia, podając dane swoje i odbiorcy oraz określając zawartość przesyłki. Płatności możesz dokonać online poprzez przelew bankowy, ale istnieje też wariant płatności prepaid i gotówką przy doręczeniu. Kurier pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem w celu odebrania paczki (jeśli jednak chcesz dostarczyć ją osobiście, odwiedź jeden z naszych punktów).

Ile kosztuje paczka na Wyspy Owcze?

Koszt nadania przesyłki na Wyspy Owcze za pośrednictwem GlobKurier jest aż do 70% niższy niż bezpośrednio u przewoźników! Cena taniej przesyłki na Wyspy Owcze to wypadkowa takich czynników jak m.in. parametry paczki, rodzaj i ilość przesyłek, tryb doręczenia i szybkość dostawy. Udogodnienia w postaci np. ubezpieczenia paczki są dodatkowo płatne. Stawka zawiera również opłatę paliwową (8-20%) oraz 23% podatek VAT w przypadku zamówień składanych przez osoby prywatne. Jednocześnie przypominamy, że firmy transportowe ustalają stawki na podstawie własnych kryteriów. Opcja szybkiej wyceny dostępna na stronie Globkurier.pl pozwoli Ci zorientować się w kosztach proponowanych przez poszczególnych przewoźników.

Zakazy przy przesyłkach na Wyspy Owcze

Przy przesyłkach zagranicznych obowiązują pewne ograniczenia dotyczące zawartości paczek. Wynika ją one z międzynarodowych przepisów oraz wewnętrznych regulacji obowiązujących w różnych krajach. Na Wyspy Owcze nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, próbek biologicznych, żywych zwierząt, leków na receptę, narkotyków, alkoholu, papierosów, produktów spożywczych z krótkim terminem ważności, dokumentów niejawnych czy wartościowych przedmiotów. Pełną listę zakazów przy przesyłkach na Wyspy owcze znajdziesz w regulaminie Twojego przewoźnika!

                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Wyspy Owcze