Paczki i przesyłki na Islandię

Paczka na Islandię, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Islandii do Polski i z Polski na Islandię

Jak nadać paczkę na Islandię?

Aby dokonać wyceny paczki na Islandię, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Islandię.

Na Islandię wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka na Islandię - dlaczego warto?

Islandia mimo powszechnej opinii nie jest krajem skandynawskim. Zalicza się jednak do krajów nordyckich. Przez wiele osób uważana za jeden z najpiękniejszych krajów. Głównymi atrakcjami Islandii są fiordy, góry, wulkany, lodowce. Krócej ujmując – krajobraz. Występują tutaj także gejzery. Warto zobaczyć tutaj Błękitną Lagunę – geotermalne spa, Thorsmork – widać z niego lodowiec Myrdalsjokull z wulkanem Katla, oraz lodowiec Eyjafjallajokull z wulkanem o tej samej nazwie. Warto też odwiedzić półwysep Reykjanes, na którym zbiegają się euroazjatycka i amerykańska płyta tektoniczna. 

Gospodarka Islandii opiera się głównie o rolnictwo i przemysł z nim związany. Mimo niedawnego kryzysu, Islandia wciąż liczy się na rynku światowym. Wiele rzeczy jest eksportowanych na Islandię. Z tego powodu jest zapotrzebowanie na transport paczek i palet właśnie tam. Niestety, Islandia dość oddalona od Europy i Ameryki, więc transport lotniczy zazwyczaj jest drogi. Ale korzystając z usług GlobKurier.pl możesz zaoszczędzić na wysyłce, a dodatkowo bez obawy o zniszczenie. 

Paczki i przesyłki do Reykjavik

Ubezpieczenie przesyłki na Islandię

Wiadomo jest, że ubezpieczenie przesyłki nie jest obowiązkowe. W wielu wypadkach nawet nie warto wykupywać. Każda przesyłka i tak powinna dojść do odbiorcy nienaruszona. Niestety, jak wszędzie, tak i podczas przewozu zdarzają się różnego rodzaju wypadki. W magazynie paczka może spaść czy ktoś nieuważny źle się obejdzie z paczką. Dlatego gdy wysyłamy coś cennego, podatnego na uszkodzenia przy najmniejszym wstrząsie – warto dokupić ubezpieczenie. Wtedy nawet jeśli zdarzy się wypadek – jesteśmy zabezpieczeni.

Oferta paczki na Islandię w GlobKurier.pl

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Islandię transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Islandię. Główne miejsca wysyłek to: 

  • przesyłki do Reykjavik
  • przesyłki do Kopavogur
  • przesyłki do Hafnarfjordur

Nadałeś paczkę na Islandię? Możesz w każdej chwili sprawdzić status swojej przesyłki na Islandię. 

                                                                                                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Islandię