Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Madagaskar

Paczka na Madagaskar, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Madagaskaru do Polski i z Polski na Madagaskar

Jak nadać paczkę na Madagaskar?

Aby dokonać wyceny paczki na Madagaskar, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Madagaskar.

Na Madagaskar wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Madagaskar

Madagaskar to państwo wyspiarskie leżące w zachodniej części Oceanu Indyjskiego, u południowo-wschodnich wybrzeży Afryki. Jest czwartą co do wielkości wyspą na świecie. Madagaskar jest słabo rozwiniętym krajem, lecz podejmowane przez rząd działania doprowadziły w przeciągu ostatnich lat do wyraźnej poprawy sytuacji gospodarczej. Madagaskar ma wiele atutów w postaci m.in. niezwykłej fauny i flory oraz pięknych krajobrazów, które przyciągają turystów i fotografów. Jeżeli masz potrzebę wysłania paczki na Madagaskar lub taka konieczność wynika z wykonywanych przez Ciebie obowiązków zawodowych, skorzystaj z usług serwisu Globkurier.pl. Gwarantujemy atrakcyjne stawki oraz krótki czas doręczenia wynoszący przeciętnie od 3 do 6 dni roboczych (bez czasu odprawy celnej).

Paczki i przesyłki do Antananarivo

Ile kosztuje paczka na Madagaskar?

Transport na wyspie jest utrudniony z uwagi na nie najlepszy stan wielu dróg, jednak my proponujemy przesyłki na Madagaskar w cenie już od ok. 300 zł! Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi przewoźnikami cieszącymi się zaufaniem klientów możemy zaproponować tanie przesyłki na Madagaskar – nasze ceny są do 70 proc. niższe niż bezpośrednio u kurierów!

To, ile zapłacisz za nadanie paczki na Madagaskar, zależy od paru istotnych czynników. Przede wszystkim pamiętaj, że każda firma transportowa ustala cenniki według własnych zasad – opcja szybkiej wyceny dostępna na naszej stronie pozwoli Ci sprawdzić, który przewoźnik ma najlepsze warunki dostawy. Wymiary przesyłki, tryb jej doręczenia, forma transportu czy opcje dodatkowe to ważne przesłanki decydujące o ostatecznej cenie usługi.

Jak nadać paczkę na Madagaskar?

Nasz elektroniczny formularz dostawy pozwoli Ci szybko i sprawnie nadać przesyłkę na Madagaskar bez wychodzenia z domu! Wybierasz kraj nadania i odbioru, określasz wymiary paczki i podajesz ilości nadawanych paczek. Na podstawie tych informacji system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych kurierów wraz z cenami. Wystarczy wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada, i sfinalizować transakcję. Na etapie składania zamawiania kuriera na Madagaskar możesz poszerzyć umowę o dodatkowe usługi takie jak np. ubezpieczenie przesyłki. 

Dostawa paczek na wyspę realizowana jest transportem drogowym i lotniczym. Obsługujemy cały obszar Madagaskaru – głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju Antananarywa. 

Zakazy przy przesyłkach na Madagaskar

Przed nadaniem paczki na Madagaskar koniecznie sprawdź regulamin swojego przewoźnika, gdzie znajdziesz pełną listę zakazów przy przesyłkach zagranicznych. W paczkach na Madagaskar nie wolno umieszczać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, sprzętu wojskowego, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, żywności z krótkim terminem przydatności do spożycia, zwierząt, ludzkich szczątków, kosztowności czy dokumentów niejawnych. Za zawartość przesyłki odpowiada nadawca!

                                                      Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Madagaskar