Menu

DPD - cennik przesyłek międzynarodowych

Współpracujemy z wieloma przewoźnikami w kraju i na świecie. Oferujemy niskie ceny.

Wybierz przewoźnika, kliknij w logo i sprawdź ofertę cenową.

DPD koszt wysyłki za granicę - przesyłki międzynarodowe

Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny! 

Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

Niech waluta Cię nie ogranicza!

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

Kurier DPD - DPD przesyłki zagraniczne

Korzystając z usług wysyłki międzynarodowej  DPD w GlobKurier.pl możesz szybko i skutecznie wysłać paczkę do ponad 190 krajów na całym świecie. DPD oferuje Ci przy tym wysoki standard usług.

Kurier DPD międzynarodowy odbierze od Ciebie przesyłkę, której maksymalna waga to 31,5 kg, a najdłuższy bok nie przekracza 175 cm długości.

Ponadto suma obwodu podstawy oraz wysokości paczki powinna być mniejsza lub równa 300 cm, przy czym wysokość stanowi najdłuższy bok paczki. 

Przy wysyłce przesyłki niestandardowej międzynarodowej podczas składania zamówienia zostanie naliczona dodatkowo opłata w wysokości 200 zł. Ubezpieczenie przesyłek wynosi już od 4,90 zł wzwyż.

W GlobKurier.pl z DPD prześlesz różnego rodzaju paczki do ponad 190 krajów na świecie, w tym:

 • paczki o standardowych i niestandardowych wymiarach,
 • palety,
 • opony,
 • artykuły motoryzacyjne,
 • artykuły szklane,
 • elektronikę, sprzęt RTV i AGD,
 • odzież,
 • urządzenia sanitarne i inne.

Sprawdź, jak zamówić kuriera DPD.

Na każdym etapie zyskujesz możliwość śledzenia przesyłki i monitorowania jej bieżącej lokalizacji. Doręczenie za pomocą kuriera DPD jest możliwe bez wychodzenia zrobić. Nadaj kuriera razem z GlobKurier! 

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

DPD cennik międzynarodowy

Kurier DPD oferuje rozbudowaną sieć dostaw, dzięki czemu nadasz przesyłki międzynarodowe do wielu krajów w Europie i na Świecie. Na cenniki paczek wpływa przede wszystkim destynacja, waga oraz wymiary przesyłki. Aby poznać orientacyjny koszt przesyłki, uzupełnij dane w naszej wyceniarce. Pamiętaj, że na finalną cenę usługi wpływa również dodatkowe ubezpieczenie przesyłki czy opłata celna.

 

Zamów kuriera DPD bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z oferty usługi dostawy od drzwi nadawcy do odbiorcy! Możesz również skorzystać z opcji dostarczenia do punktu odbioru.

Dlaczego warto wybrać kuriera DPD w GlobKurier.pl

Niezależnie od tego, czy wybierasz usługi świadczone przez kuriera DPD import czy kuriera DPD eksport, za każdym razem możesz śledzić  przesyłkę w serwisie GlobKurier.pl. Możesz również przekierować paczki pod inny adres, m.in. do jednego z punktów odbioru DPD Pickup. Istnieje opcja zmiany terminu doręczenia przesyłki.
W przypadku wyboru DPD Classic Twoja paczka dotrze do odbiorców w 30 krajach Europy w ciągu zaledwie 2-5 dni. W cenie usługi świadczonej przez kuriera DPD jest ubezpieczenie do kwoty 1000. Dodatkowo możesz zamówić:

 • dowód doręczenia,
 • wyższą kwotę ubezpieczenia,
 • zlecenie odbioru,
 • kopię dokumentu przewozowego,
 • realizację dostawy przesyłek paletowych.

Ponadto możesz skorzystać z usługi lotniczej wysyłki międzynarodowej DPD Express, co pozwoli Ci wysłać paczkę do ponad 192 krajów na świecie, a alternatywą dla nich są tańsze usługi drogowe DPD.

Zamów kuriera z DPD na stronie Globkurier.pl.

Będziesz mógł sprawdzić cenę paczki, według jej wagi od 1kg do 30 kg oraz według kraju, do którego chcesz ją wysłać. Wszystkie ceny wskazane na naszej stronie obejmują przesyłki eksportowe. Oszczędzaj na swoich przesyłkach kurierskich z pomocą Globkurier.pl.

Zamów kuriera DPD - przesyłki zagraniczne na stronie GlobKurier.pl

Będziesz mógł sprawdzić cenę paczki, według jej wagi od 1kg do 30 kg oraz według kraju, do którego chcesz ją wysłać. Wszystkie ceny wskazane na naszej stronie obejmują przesyłki eksportowe.

 

Oszczędzaj na swoich przesyłkach kurierskich z pomocą GlobKurier.pl, korzystając z dostępnej oferty DPD Express, DPD Classic.

Dlaczego warto wybrać kuriera DPD w GlobKurier.pl

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
serwis!

Kurier DPD działalność w Polsce

W 1991 roku w Polsce swoją działalność rozpoczęła spółka Masterlink Express. Była to firma z całkowicie polskim kapitałem, która w 1998 roku została kupiona przez Grupę Poczty Szwedzkiej. Szybko się rozwijała, a w lipcu 2002 roku została przedstawicielem francuskiego DPD, uzyskując tym samym dostęp do sieci obejmującej ponad 30 krajów Europy. DPD Group jest drugą co do wielkości międzynarodową siecią kurierską w Europie. Codziennie doręcza 5,2 mln przesyłek na całym świecie.

Od 2016 roku DPD zmienia się dla swoich klientów, w tym również i dla Ciebie. Wprowadziło nowe rozwiązania potrzebne konsumentom, jak płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Uruchomiła sieć punktów nadań i odbiorców – DPD Pickup, która liczy obecnie ponad 1400 placówek. Od 2017 roku możesz korzystać w DPD Polska z szybkich płatności BLIK przy regulowaniu należności za przesyłki pobraniowe.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!