Paczki i przesyłki do Mołdawii

Paczka do Mołdawii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mołdawii do Polski i z Polski do Mołdawii!

Jak nadać paczkę do Mołdawii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mołdawii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mołdawii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Kurier do Mołdawii

Mołdawia to najmniejszy kraj z republik bałtyckich, a zarazem najlepiej rozwinięty i jeden z najnowocześniejszych. Dzięki GlobKurier, paczka do Mołdawii to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Głównym miejscem wysyłki paczek jest Tyraspol i Kiszyniów. Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

 

Ile kosztuje przesyłka do Mołdawii?

Należy wyraźnie zaznaczyć, że nie ma jednoznacznej ceny przesyłki do Mołdawii – cen jest zależna od kilku różnych czynników. Należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki oraz sposób jej dostawy. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. W razie wątpliwości oraz przesyłek niestandardowych zapraszamy do kontaktu.

 

Jak spakować paczkę do Mołdawii?

Bardzo ważnym krokiem w nadawaniu przesyłek kurierskich jest odpowiednie przygotowanie. Należy bowiem odpowiednio zapakować wysyłane przedmioty, zwłaszcza te delikatne. Trzeba pamiętać, żeby paczka była spakowana tak, by nie wystawały z niej pojedyncze elementy. Dlatego warto poświęcić chwilę na dobranie takiego kartonu lub innego opakowania, do którego zmieści się cała zawartość paczki. Zachowanie odpowiednich wymiarów paczki jest istotne, ponieważ od tego zależy koszt usługi kurierskiej do Mołdawii. Przesyłki ponadgabarytowe, czyli te o nieregularnych wymiarach są wyceniane indywidualnie i droższe niż te standardowe. 

Umożliwiamy Państwu możliwość internetowego śledzenia przesyłki do Mołdawii. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Mołdawii.

Czego nie należy wysyłać w przesyłce do Mołdawii?

Mołdawia jest krajem należącym do Unii Europejskiej, więc nakazy oraz zakazy odnośnie zawartości przesyłki do Mołdawii nie są zbyt radykalne. Zabronione jest umieszczanie w paczkach narkotyków, środków psychotropowych, materiałów wybuchowych i substancji łatwopalnych. Istnieją także różnego rodzaju ograniczenia w stosunku do takich produktów, jak broń, amunicja, gotówka, wyroby tytoniowe, wyroby alkoholowe, lekarstwa, zwierzęta oraz rośliny.

Ubezpieczenie przesyłki do Mołdawii

Przesyłki z Polski do Mołdawii mają do przebycia ponad tysiąc kilometrów drogi o różnej jakości. Co oznacza to w praktyce? A to, że mimo największych starań kuriera, paczki są narażone na uszkodzenia poprzez częste wstrząsy. Zapraszamy do zastanowienia się nad dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki do Mołdawii oraz przesyłek wysyłanych na teren innych krajów jak np. do USA. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mołdawii