• Paczka do Algierii, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Algierii!

  Jak nadać paczkę do Algierii?

  Ze względu na zróżnicowaną ofertę, może się wydawać, że znalezienie tej najlepszej będzie bardzo czasochłonne. Konieczne będzie przeszukanie wielu stron, na których znaleźć można zróżnicowane informacje dotyczące ceny przesyłki, dopuszczalnej wagi, wymiarów itp. W gąszczu ofert można zupełnie się zagubić. Gdy jesteśmy dodatkowo pod presją czasu, a nadanie przesyłki jest bardzo pilne, łatwo o decyzję, która ostatecznie okaże się zupełnie nietrafiona. Nie dość, że stracimy pieniądze, bo wybierzemy ofertę kilkukrotnie droższą od optymalnej, to jeszcze możliwe, że przy złym wyborze przewoźnika powstaną różnego rodzaju problemy z dostawą, a paczka, którą zamierzaliśmy pilnie nadać, nie dojdzie na czas.

  Okazuje się jednak, że nadanie paczki do Algierii nie musi być wcale takie skomplikowane! Istnieją bowiem różnego rodzaju porównywarki, które umożliwiają znalezienie najkorzystniejszej oferty. Jedną z takich porównywarek jest ta, którą znajdziemy pod adresem globkurier.pl. Zawiera ona ofertę wielu przewoźników, dostarczających przesyłki do różnych zakątków świata. Wśród przewoźników w ofercie porównywarki znajdują się między innymi FedEx, DHL, GLS, DPD czy TNT. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że nie każdy przewoźnik dostarcza przesyłkę do każdego kraju.

   

  Ile kosztuje paczko do Algierii?

  Gdy podamy już podstawowe dane dotyczące naszej przesyłki, otrzymamy wykaz ofert. Okazuje się, że nadanie paczki do Algierii możliwe jest już od nieco ponad 100 złotych. Warto jednak sprawdzić również inne oferty, nie zatrzymywać się wyłącznie na tej najtańszej, ponieważ w przypadku tych samych wymiarów i wagi, ceny paczek mogą być bardzo zróżnicowane i obejmować różne benefity.

  Tani kurier do Algierii z GlobKurier.pl

  Globkurier.pl to operator logistyczny, który działa w ponad 190 krajach. Dzięki temu w jednym miejscu masz dostęp do ponad 50 firm transportowych oraz 300 przewoźników. Globkurier zapewnia integrację z 15 platformami sprzedażowymi. W swojej ofercie ma takie usługi, jak transport lotniczy, drogowy i morski. Dowodem świadczącym o solidności jest dziesięcioletnie doświadczenie na rynku, a także bycie laureatem Gazeli Biznesu, nagrody dla przedsiębiorstw, które charakteryzują się tendencjami wzrostowymi pod względem finansów. Jest to zatem idealny partner dla Ciebie, jeśli zależy Ci na wybraniu wiarygodnego i taniego kuriera dla Twojej przesyłki międzynarodowej.

  Zamawianie usług kurierskich przez serwis, który zbiera zróżnicowane oferty z ich szczegółami w jednym miejscu, sprawia, że wybór tej najlepszej jest zdecydowanie prostszy. Co więcej, zyskujesz również inne udogodnienia, takie jak np. monitoring on-line, powiadomienia o nadaniu czy dostarczeniu przesyłki, indywidualne wyceny, atrakcyjne stawki oraz listy przewozowe generowane w sposób automatyczny, co pozwala na dużą oszczędność czasu. Dzięki skorzystaniu z tego rodzaju serwisu możesz zaoszczędzić na przesyłkach kurierskich nawet do 6.000 PLN przez rok.

   

  Paczki i przesyłki do Algierii

  Jeśli chcemy dowiedzieć się, którzy przewoźnicy posiadają interesujący nas kraj w swojej ofercie, wystarczy wpisać, dokąd zamierzamy nadać paczkę. Należy wybrać także kraj, z którego zamierzamy ją wysłać. Przy wycenie paczki konieczne jest również podanie jej wymiarów oraz wagi. Są to bowiem, poza krajem docelowym, kluczowe informacje, które decydują o ostatecznej cenie przesyłki. Cena paczki do Algierii, będącej przesyłką międzynarodową może być bardzo zróżnicowana, podobnie jak w przypadku paczek krajowych. Inną cenę zapłacimy bowiem za niewielką paczkę, w której mieści się kilka kosmetyków, a inną za taką, w której znajdują się ciężkie przedmioty, a jej waga wynosi kilkanaście kilogramów.

  Przykładowo chcemy nadać paczkę o długości i szerokości podobnej do kartki A4. Jej wymiary wynoszą zatem około 21 × 30 centymetrów. Uznajmy, że wysyłamy ważną książkę, która należy raczej do tych grubszych i cięższych. Ponieważ jest ona kilkusetstronicowa, z wysokiej jakości papieru, wysokość paczki wyniesie około 8 centymetrów. Waga paczki będzie wynosiła natomiast mniej więcej 2 kilogramy. Okazuje się, że w porównywarce przy tych samych parametrach otrzymujemy oferty wynoszące od około 206 złotych aż do 695 złotych.

  Klikając na poszczególne oferty, możemy poznać ich szczegóły. W ten sposób dowiadujemy się, że najtańszy rodzaj przesyłki dotyczy transportu drogowego. Nieco droższa przesyłka to transport lotniczy, jeszcze droższa transport drogowo-lotniczy. Najdroższa przesyłka to natomiast transport wyłącznie lotniczy. Okazuje się przy tym, że paczkę o wspomnianych wcześniej wymiarach, dostarczy do Algierii 3 przewoźników: FedEx, UPS oraz TNT. W podobny sposób możemy poszukać taniego kuriera dla przesyłek międzynarodowych również do innych krajów, nie tylko jeśli chcemy wysłać paczkę do Algierii.

  Różnorodność dostępnych ofert, zebrana w jednym miejscu i pokazana w prosty i przejrzysty sposób, to idealny pomysł na oszczędność i wybranie właśnie tej oferty, która jest najbardziej dostosowana do naszych oczekiwań i wymagań, związanych np. z rodzajem przesyłki, a także jej pilnością, jeśli chodzi o czas dostarczenia.

  Mapa Algierii

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  2 381 741 km²41 537 000Algier
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – AlgierPolska – AnnabaPolska – Oran
  Polska – KonstantynaPolska -BildaPolska – Batina

  Kody pocztowe paczka do Algierii

  Podobnie jak Polska, Algieria posiada oznaczenia będące kodami pocztowymi, ułatwiające transport przesyłki pod wskazany adres. W przypadku Polski oznaczenia te znajdują się w formacie 12-345. Oznaczenie kraju to natomiast „PL”. Jeśli zamierzasz nadać paczkę do Algierii, należy wiedzieć, że skrót tego kraju pod względem oznaczenia pocztowego to „DZ”. Format kodu zapisywany jest natomiast w postaci 12345.

  Jednym z miast, do którego najczęściej wysyła się paczki, a także, z którego najczęściej trafiają paczki, jest stolica Algierii Algier. Kod pocztowy Algieru to 16000. Algier to miasto położone na północnym wybrzeżu Algierii. Jest to miasto portowe, jedno z największych na Morzu Śródziemnym. Przesyłki do Algierii są wysyłane często również do pozostałych dużych miast tego kraju, takich jak Oran (kod pocztowy 31000) czy Konstantyna (kod 25000). Te miasta wysyłają również najwięcej paczek z Algierii do Polski. W Algierii kody pocztowe prowincji składają się z cyfr z 3 zerami. Miasteczka oraz wioski, po kodzie prowincji mają również 3 cyfry, pozwalające na ich identyfikację.

  Śledzenie paczki do Algierii

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Algierii

  Przesyłka do Algierii ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana ze względu na utrudniony dostęp do tego kraju. Udostępniamy jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Śledzenie online pozwala zminimalizować fakt jej zaginięcia w systemie logistycznym, co mając na uwadze długi dystans jest wymagane. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy paczka do Algierii znajdzie się w docelowym miejscu. Współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku takimi jak: UPS.

  Transport przesyłki do Algierii - Jak długo idzie paczka do Algierii?

  Okazuje się, że wysyłka paczki do Algierii nie musi trwać tygodniami. W zależności od oferty przesyłka może znaleźć się u odbiorcy już w ciągu kilku dni roboczych. Czas dostarczenia paczki zależy od tego, czy wybierzemy doręczenie priorytetowe, czy ekonomiczne. Ponadto jest zależny także od gabarytów przesyłki.

  Należy jednocześnie wspomnieć, że wysyłając paczkę do Algierii, wysyłamy do kraju, znajdującego się poza Unią Europejską. To z kolei rodzi konieczność uwzględnienia również opłat celnych. Istnieją 2 rodzaje odpraw celnych: odprawa indywidualna oraz odprawa zbiorowa. W przypadku odprawy indywidualnej nadawcą może być firma i osoba prywatna, a wartość towaru przesyłanego w ramach danej paczki międzynarodowej jest wyższa niż 22 euro. Drugi rodzaj odprawy, odprawa zbiorowa dotyczy tych przesyłek, których wartość nie przekracza kwoty 22 euro. W przypadku wyboru np. firmy UPS, jednorazowa opłata skarbowa przy wysyłce poza kraje UE wynosi 17 złotych. Dodatkowo niektóre firmy, takie jak np. FedEx, oferują możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, którego koszt zaczyna się już od 15 złotych.

  Kurier Polska-Algieria - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Algierii?

  Chcesz nadać przesyłkę do Algierii? Zrealizujesz ją za pośrednictwem takich przewoźników jak FedEx, UPS czy TNT. Po kliknięciu wspomnianych wcześniej szczegółów oferty, przy konkretnym przewoźniku, mamy również w jednym miejscu zebrane informacje, dotyczące np. maksymalnych gabarytów paczki. W ten sposób dowiadujemy się, że wybierając UPS, długość paczki nie może być większa niż 274 centymetry. Jej waga nie może natomiast przekraczać 70 kilogramów.

  Podobne informacje mamy podane również w przypadku innych firm. Jeśli chodzi o firmę FedEx maksymalne wymiary przesyłek wynoszą 200 cm długości, 60 cm wysokości i 80 cm szerokości. Możliwe jest również nadanie paczki, o ile suma długości i obwodu nie przekracza 300 cm. Trzeci spośród przewoźników, dostarczających międzynarodowe przesyłki do Algierii, również ma ustalone limity dotyczące maksymalnej wielkości paczek. W przypadku oferty TNT paczka nie może mieć więcej niż 240 cm długości, 150 cm wysokości, a także 120 cm szerokości. Jednocześnie jej waga nie może przekraczać 70 kilogramów. Zebranie wielu tak istotnych i łatwych do przeoczenia informacji w jednym miejscu sprawia, że nadanie paczki do Algierii staje się dużo łatwiejsze.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Ubezpieczenie przesyłki do Algierii

  Ze względu na rosnące zainteresowanie przesyłek na trasie Polska – Algieria uważamy za stosowne zaproponować dodatkowe ubezpieczenie. Mając świadomość o wartości przesyłki oraz jej możliwy wpływ na współprace między polskimi i chińskimi firmami zachęcamy do skorzystania z dodatkowych środków ochrony przesyłki. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki do Algierii.

  Czego nie można wysłać do Algierii?

  Mimo zróżnicowanej oferty wielu kurierów istnieją jednak przedmioty, których wysyłka jest niedozwolona. Z wysyłki przesyłek międzynarodowych wyłączone są takie przedmioty, jak dokumenty o charakterze płatniczym, gotówka i inne papiery wartościowe. W paczce do Algierii nie wyślesz również dzieł sztuki, wyrobów jubilerskich lub antyków. Niedozwolona jest również broń i wszelkiego rodzaju amunicja. Inne zakazane produkty to m.in. artykuły, które należą do szybko się psujących. Ich przesyłka w taki sposób jest niemożliwa ze względu na konieczność zapewnienia specjalnych warunków przewozu. Jest to m.in. żywność oraz artykuły w płynie, które mogą się rozlać.

  W przesyłce międzynarodowej nie wyślesz również towarów, które są biologicznie lub chemicznie aktywne, ze względu na ryzyko, które wiąże się z ich przewozem. Zabroniony jest również przewóz zwierząt, a także szczątków (zarówno zwierzęcych, jak i ludzkich). Rzeczą oczywistą wydaje się być ponadto zakaz przewodu towarów, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia, a także substancji zakazanych, takich jak np. narkotyki czy innego rodzaju używki, w tym środki psychoaktywne. Jeśli masz wątpliwości związane z tym, czy dany przedmiot możesz wysłać w paczce do Algierii, wskazane będzie skontaktowanie się z Działem Wysyłek Specjalnych, który odpowie na Twoje wątpliwości. Dzięki temu unikniesz dotkliwych i nieprzyjemnych konsekwencji, związanych z przewozem wysyłek z towarami zabronionymi.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Algierii

  Paczka do Algierii - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Algierii

  Chcąc nadać przesyłkę międzynarodową do Algierii, nie musisz płacić abonamentu. Ma to znaczenie szczególnie wtedy, kiedy przesyłki międzynarodowe wysyłasz sporadycznie. W takich przypadkach tylko czasami potrzebny jest Tobie tani kurier. Istnieją pewne udogodnienia, które powinny przypaść Tobie do gustu. Nie musisz bowiem wykupywać abonamentu, który będzie zdecydowanie nieopłacalny, gdy międzynarodową paczkę wysyłasz tylko raz na jakiś czas. Płacisz wtedy jedynie za nadane przesyłki. Jednocześnie nadawanie przesyłek masowych przeprowadzane jest w sposób zautomatyzowany. Ponadto, jeśli jesteś stałym klientem, wielokrotnie korzystającym z usług firmy, możesz uzyskać jeszcze bardziej atrakcyjne stawki.

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20