Menu

Paczka do Irlandii – przesyłka do Irlandii

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Irlandii!

Jak nadać paczkę do Irlandii? Zamów kuriera do Irlandii

Jak szybko zamówić kuriera za pośrednictwem naszej platformy? Jeśli Twoja paczka jest już spakowana dokonaj jej pomiarów. Będziesz potrzebować informacji o takich parametrach jak: waga, długość, szerokość czy wysokość. Wpisz je w miejscu szybkiej wyceny na naszej stronie internetowej. Podaj miejsce docelowe, gdzie ma zostać doręczone Twoje nadanie. W kolejnym kroku system przedstawi Ci możliwe opcje wysyłki. Możesz wybrać wśród wielu przewoźników, z którymi współpracujemy. Do Irlandii paczki dostarczane są m.in. za pośrednictwem UPS, GLS czy FedEX. Znajdź najkorzystniejszą dla siebie formę transportu i dokonaj płatności za zamówienie. Następnie oczekuj na kuriera, który odbierze od Ciebie nadanie. Możesz je także dostarczyć samodzielnie do jednego z terminali. Ich listę oraz godziny pracy znajdziesz na naszej stronie.

 

Wysyłka paczek zagranicznych w GlobKurier jest niezwykle prosta i szybka! Nadając przesyłkę do Irlandii nie musisz wychodzić z domu!

Ile kosztuje paczka do Irlandii? Paczka do Irlandii cennik

Przesyłki międzynarodowe nie muszą kosztować fortuny. Ich cena nieco różni się od tych transportowanych w obrębie kraju. Nie oznacza to jednak, że koszty muszą znacznie obciążyć Twój budżet. Ile kosztuje paczka do Irlandii? Cena zależy od wielu czynników. Cena paczki zależy od jej wielkości i takich parametrów jak: długość, szerokość, wysokość czy waga. Inną sumę zapłacimy za przesyłkę koperkową, inną za paczkę, a jeszcze inną za paletę. Nie bez znaczenia jest także miejsce docelowe. Za pośrednictwem naszego serwisu możliwa jest do wysłania paczka z Irlandii do Polski, jak i odwrotnie. Wysyłać możesz w różne części kraju, np. do Dublina czy Cork. Na ostateczną kwotę wpływ ma także czas transportu. Z reguły przesyłki doręczane w trybie ekspresowym będą droższe. Cenę zwiększyć mogą także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenie. Ustalenie ostatecznej ceny może wydawać się trudne, u nas jednak zrobisz to w kilku prostych krokach. Po dokonaniu szybkiej wyceny na platformie GlobKurier.pl do wyboru będziesz mieć opcje wysyłki od różnych przewoźników. Dzięki temu w szybki i prosty sposób możesz wybrać najtańszą i najkorzystniejszym dla siebie opcję dostawy. Sprawdź, jak to działa i nie przepłacaj na doręczeniach do Irlandii.    

Tania paczka do Irlandii z GlobKurier.pl

Jako operator logistyczny możemy zaoferować Ci konkurencyjne ceny na przesyłki do Irlandii. Interesuję się tania paczka z Irlandii do Polski? Za pośrednictwem naszego serwisu dokonasz również i takiego nadania. Co sprawia, że możesz wysyłać z nami tanio? Współpracujemy z dużymi przewoźnikami, za ich pośrednictwem każdego dnia wysyłamy duże ilości paczek. Hurtowe wysyłki sprawiają, że możemy negocjować korzystne ceny. Dzięki temu i Ty możesz na tym zyskać. Wysłanie paczki z platformą GlobKurier.pl to nic trudnego. Wyceń paczkę na naszej stronie internetowej i znajdź najlepszą dla siebie opcje wysyłki. Cenę poznasz już po wpisaniu parametrów pakunku (wymiary przesyłki, waga, miejsce doręczenia). Od razu dowiesz się także, kiedy paczka trafi pod wskazany adres.

 

Wysyłka paczki do Irlandii - Kurier do Irlandii

Irlandia to państwo, w którym od wielu lat mieszka duża ilość Polaków. W związku z tym jest ona częstym kierunkiem doręczaniem przesyłek w transporcie drogowym, jak i lotniczym. Irlandia jest członkiem Unii Europejskiej i znajduje się w zachodniej części Europy. Jej stolica i jednocześnie popularny kierunek dostaw to Dublin. Za pośrednictwem naszej platformy możesz wysłać do tego kraju przesyłki kopertowe, paczki lub palety. Interesuje Cię tania wysyłka paczki do Irlandii? W naszym serwisie dokonasz szybkiej wyceny i sprawdzisz najlepsze ceny od dużych i sprawdzonych przewoźników. Mamy korzystną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Gdzie najczęściej wysyłane są paczki do Irlandii? Oprócz Dublina do popularnych kierunków należy Cork oraz Waterford.    

 

Mapa Irlandia

 

PowierzchniaLudnośćStolica
70 273 km²4 728 000Dublin
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – DublinPolska – Cork Polska – Waterford
Polska – LimerickPolska – GalwayPolska – Wexford

Kody pocztowe paczka do Irlandii

Za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz wysyłać paczki zarówno do Irlandii, jak i z Irlandii do Polski. Popularne kierunki nadal i doręczeń to między innymi Dublin, który jest stolicą i największym miastem Irlandii. Średni czas doręczenia przesyłki do Dublina to od 1 do 4 dni. Popularne kierunki to także Cork czy Waterford. Adresując przesyłkę do Irlandii zwróć szczególną uwagę na kody pocztowe. Kody pocztowe w tym państwie składają się aż z siedmiu znaków. Trzy pierwsze z nich wskazują zazwyczaj na okręg pocztowy, do którego ma być wysłana paczka. Prawidłowo wpisany kod nadania usprawni doręczenie przesyłki i znacznie ograniczy ryzyko zagubienia paczki czy doręczenia pod niewłaściwy adres. 

Śledzenie paczki do Irlandii

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Irlandii

Usługi kurierskie polegające na nadaniu paczki do Irlandii są szalenie popularne w Polsce. Wiele osób nadaje pakunki z cennymi rzeczami dla swoich bliskich przebywających na wyspie. Dlatego klienci firm przewozowych, tuż po nadaniu pakunku, chcą mieć możliwość śledzenia paczki. Z Globkurierem jest to naprawdę proste! Paczki do Irlandii możesz śledzić bez względu na to czy nadajesz paczki standardowe, czy nie – niemal za jednym kliknięciem możesz dowiedzieć się, gdzie teraz znajduje się Twój pakunek. Możliwość śledzenia przesyłki pozwala na kontrolę, w jakim mieście oczekuje na dalsze działania, w jakich dokładnie godzinach była odbierana przez poszczególnych kurierów oraz kiedy dotarła do odbiorcy. 

Transport paczki do Irlandii. Jak długo idzie paczka do Irlandii?

Zależy ci na czasie i chcesz, żeby Twoja paczka została szybko dostarczona? To zrozumiałe, że nadając przesyłkę zagraniczną zastanawiasz się, ile czasu potrzeba, aby dotarła ona do adresata. W tym wypadku wiele zależy od tego czy wybierzesz transport drogą lotniczą, czy lądową. Przesyłki do Irlandii doręczane są zazwyczaj w przeciągu od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy może różnić się w zależności do wybranej firmy kurierskiej i usług dodatkowych. Jeśli zależy Ci na naprawdę szybkiej wysyłce, postaw na dostarczenie paczki w trybie ekspresowym. Odbiorca nie możesz doczekać się przesyłki? Pamiętaj, że może on śledzić jej status na naszej stronie internetowej. Istnieje również możliwość zamówienia powiadomienia SMS. Jeśli interesuje Cię ta opcja zwróć uwagę na usługi dodatkowe podczas składania zamówienia.  

Paczka Polska Irlandia - firmy kurierskie

Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Irlandii? Doręczenia realizowane są przy współpracy z takimi przewoźnikami jak: UPS, DPD, GLS czy FedEX. Kurier Polska – Irlandia oferuje dostawę w trybie standardowym, jak i ekspresowym.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
kurier dpd
opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Ubezpieczenie paczki do Irlandii

Paczka wysyłana do Irlandii musi pokonać długą trasę zanim dotrze do adresata. Przesyłki transportowane są drogą lądową lub lotniczą. Im dłuższa trasa tym większe ryzyko przypadkowego zaginięcia, uszkodzenia czy kradzieży. GlobKurier.pl współpracuje z największymi firmami kurierskimi w Polsce i na świecie. Zarówno my, jak i przewoźnicy, z którymi współpracujemy dokładamy wszelkich starań, aby Twoja paczka dotarła bezpiecznie na miejsce. Wysyłając cenne dla Ciebie przedmioty, warto pomyśleć o ubezpieczeniu przesyłki. Zwłaszcza na dłuższych trasach, z powodu przyczyn losowych paczka może ulec uszkodzeniu lub zaginąć. Ubezpieczenie pozwala starać się o rekompensatę tej straty.   

 

Jak przygotować paczkę do Irlandii?

Jeśli zależy Ci na tym, aby przesyłka dotarła do adresata w nienaruszonym stanie, postaraj się o to już na początkowym etapie wysyłki. Stan doręczonego towaru dużej mierze zależeć będzie od tego, jak go zapakujesz. Zadbaj o to, aby pakowany produkt nie przemieszczał się w opakowaniu. Pomocne mogą okazać się profesjonalne koperty bąbelkowe oraz odpowiedniej wielkości kartony i pudełka. Luźną przestrzeń wypełnij papierem lub poduszkami powietrznymi. Nie zapomnij także dobrze zamknąć opakowania, przyda się w tym celu taśma samoprzylepna. Na koniec prawidłowo zaadresuj przesyłkę. Wskazane jest pisanie drukowanymi literami, które będzie znacznie łatwiej odczytać. Jeśli wewnątrz umieszczasz produkty papierowe, takie jak książki, przed zapakowaniem możesz je owinąć folią, żeby nie uległy przemoczeniu na wypadek deszczu czy śniegu.   

Co można wysłać w paczce do Irlandii?

 

Przesyłki zagraniczne mają nieco bardziej restrykcyjne obostrzenia jeśli chodzi o produkty które możesz w nich wysyłać. Nie każdy produkt będzie zatem dozwolony w transporcie drogowym czy lotniczym. Czego nie można wysyłać do Irlandii? Standardowym zakazem w przesyłkach międzynarodowych są różnego rodzaju substancje wybuchowe, broń palna, alkohol czy narkotyki. Nie można wysyłać mięsa, przetworów czy produktów  które szybko się psują. Zakazany jest transport żywych i martwych zwierząt, roślin oraz cebulek. Nie należy wysyłać pornografii czy dokumentów takich, jak prawo jazdy. Lista zakazów jest długa a jej nieprzestrzeganie może wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Trzeba również liczyć się z tym, że przesyłki zawierające niezgodną z prawem zawartość nie dotrę do adresata. Jeśli masz wątpliwość, co może zawierać przesyłka  skontaktuj się z przewoźnikiem, którego wybrałeś na etapie składania zamówienia.  

 

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Irlandii

Paczka do Irlandii - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Irlandii

Prowadzisz firmę i interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Irlandii lub innego kraju? Zdajemy sobie sprawę, że własna działalność gospodarcza generuje duże koszty finansowe. Jeśli nie chcesz przepłacać na przesyłkach do Irlandii i interesuje Cię tani kurier, chętnie pomożemy Ci znaleźć korzystne opcje wysyłki. Możesz skorzystać z naszych usług również jeśli interesuje Cię paczka z Irlandii do Polski. Za naszym pośrednictwem nadasz przesyłki standardowe, jak i ekspresowe, które znacznie szybciej dotrą do odbiorcy. Jako wciąż rozwijający się operator logistyczny współpracujemy z dużymi przewoźnikami, takimi jak: FedEX, GLS, DHL, UPS czy DPD. Zleć nam wysłanie paczek, jak i przesyłek paletowych. Nie chcesz przepłacać na doręczeniach? Jesteś zainteresowany nadaniami do Irlandii lub innych krajów? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie propozycję w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby. Cenę ustalimy m.in. w zależności od ilości, rodzaju czy gabarytu wysyłanych przesyłek. Sprawdź, jak tanio możesz z nami realizować doręczenia.   

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20