kurier polska irlandia - flaga Irlandii

Paczka do Irlandii, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Irlandii!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Irlandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Irlandii, skorzystaj z opcji „Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPSDHL czy TNT. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Irlandii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Kurier do Irlandii

Bardzo często trudno jest znaleźć kuriera, któremu można w zaufaniu powierzyć zawartość przesyłki. Szczególnie, mając na uwadze dłuższe trasy, na których realizacja przesyłki staje się bardziej czasochłonna i skomplikowana. Takim przykładem jest trasa Polska – Irlandia oraz Irlandia -Polska, którą obsługujemy jako GlobKurier.pl

Mimo dystansu liczącego ponad 2 000 kilometrów oferujemy konkurencyjną cenę oraz gwarantujemy bezpieczeństwo, jak i skrupulatność w dostarczeniu przesyłki aż do „ostatniej mili”.

Jeżeli poszukujesz więc najtańszego i najlepszego kuriera z Polski do Irlandii, skorzystaj z naszej oferty.

 

Przesyłki do Irlandii

Wśród naszych usług znajdują się paczki ekspresowe i tanie przesyłki kurierskie do Irlandii. Nasza firma została stworzona z myślą o Twoich potrzebach, a naszym celem jest bezpieczne, szybkie i przede wszystkim tanie dostarczanie paczek.

Dzięki nam możesz zaoszczędzić do 75% ceny, jednocześnie mając pewność, że Twoje paczki do Irlandii zawsze bezpiecznie dotrą na miejsce. W każdej chwili masz możliwość śledzenia przesyłek on-line na podstawie numeru z listu przewozowego. Paczki kontrolować również można poprzez otrzymywanie powiadomień na telefon w postaci SMS.
Ciągle dążymy do ulepszania jakości naszych usług przewozowych. Jesteśmy firmą, którą cechuje skuteczność działania, szybkość dostarczania przesyłek, a także rzetelność i profesjonalizm.

Irlandia - kurier z Polski do Irlandii

Przesyłki do Irlandii - starannie wybrani przewoźnicy

 

Przewoźnicy z którymi współpracujemy to starannie wyselekcjonowane firmy, które łączą z GlobKurier wspólne wartości takie jak odpowiedzialność wobec powierzonego zadania. Jest to wymagane ze względu na klientów korzystających z usług kurierskich w ramach kontaktów biznesowych.

 

Czego nie wysyłać w paczce do Irlandii?

Do paczki do Irlandii nie można zapakować żywych i martwych zwierząt (takich jak psy i koty, ptaki i drób), gatunków zagrożonych, roślin i cebulek, mięsa i przetworów z niego , a także siana i słomy (nawet jeśli przeznaczone są do pakowania). Problem też będzie z bronią palną, amunicją, materiałami wybuchowych, a także materiałami pornograficznymi.

Przesyłka kurierska do Irlandii - ubezpieczenie

Droga jaką musi przebyć kurier z Polski do Irlandii jest dość długa. Tym samym przesyłka bardzo często narażona jest na różnego rodzaju uszkodzenia. Kurier stara się, aby transport przebiegał prawidłowo, ale czasami ten fakt może nie wystarczyć. Dlatego warto ubezpieczyć swoją przesyłkę dodatkowo. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostaną nam wypłacone pieniądze w postaci rekompensaty. Istnieje jednak warunek – paczka musi zostać otworzona w obecności kuriera.

Paczka do Irlandii

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Irlandii transportem drogowym i lotniczym.

Główne miejsca wysyłek to:

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Irlandii