Paczki i przesyłki do Libanu

Paczka do Libanu, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Libanu do Polski i z Polski do Libanu!

Jak nadać paczkę do Libanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Libanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Libanu.

Do Libanu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Libanu

Liban, a właściwie Republika Libańska, znajduje się w zachodniej Azji, na obszarze Bliskiego Wschodu. Graniczy z Syrią i Izraelem. Położenie nad Morzem Śródziemnym nadaje temu krajowi walorów turystycznych. Stolicą Libanu jest Bejrut. Miłośnicy Bliskiego Wschodu chętnie przyjeżdżają do Libanu, by podziwiać tutejsze zabytki i w poszukiwaniu śladów historii starożytnej. Kraj ten staje się coraz bardziej otwarty na wizyty zagranicznych turystów. Poza tym powoli rozwija się pod względem gospodarczym.


Jak wysłać paczkę do Libanu?

Masz życzenie wysłać tanio paczkę do Libanu? Realizujemy takie przesyłki międzynarodowe drogą lądową lub lotniczą, w zależności od tego, jak szybko potrzebujesz, aby Twoja przesyłka znalazła się u adresata. Liban jest dalekim krajem, ale nie jest to żadną przeszkodą dla firm kurierskich, z którymi współpracujemy na platformie GlobKurier.pl. Możesz wysyłać za naszym pośrednictwem paczki do Libanu prywatnie, ale również przekazywać przesyłki do tego kraju w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Jeśli dodatkowo zarejestrujesz u nas swoje konto klienta, zaczniesz gromadzić zniżki za każdym razem, gdy skorzystasz z oferty kurierskiej. Obniżą one stawkę za kolejne przesyłki do Libanu.

Nie musisz wychodzić z domu, by znaleźć najlepszą cenowo ofertę na tanie przesyłki do Libanu. Wszystko zrobisz za pośrednictwem GlobKurier.pl. W Twojej gestii leży zapakowanie solidnie przesyłki, zmierzenie jej i zważenie, ponieważ na tej podstawie dokonasz online samodzielnej szybkiej wyceny przesyłki, jaką Ci oferujemy. To prosty sposób na to, byś od razu poznał cenę, jaką przyjdzie Ci zapłacić za skorzystanie z takiej usługi transportu międzynarodowego.

Ceny przesyłek do Libanu

Szukanie odpowiedniej stawki za dostawę przesyłki do Libanu na stronach kurierów jest kłopotliwym zadaniem, a i tak nie wiesz do końca, czy wskazana w tabeli stawka będzie odpowiednia w Twoim przypadku. Dlatego o wiele łatwiej zapoznasz się z cennikami dedykowanymi dla Twoich przesyłek do Libanu za pośrednictwem naszej szybkiej wyceny paczki na stronie GlobKurier.pl. Wpisujesz dane swojej potencjalnej wysyłki paczki, a my w kilka sekund podajemy Ci oferty poszczególnych firm kurierskich na transport międzynarodowy. Wybierz tanie przesyłki do Libanu, by maksymalnie zaoszczędzić na korzystaniu z tego rodzaju usług.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Libanu?

Przy szybkiej wycenie paczki musisz uzupełnić kilka pól. Znalazły się one w tym kalkulatorze paczek nieprzypadkowo, ponieważ to od nich uzależnione jest to, ile będzie kosztowała Cię wysyłka paczki do Libanu. Decydujące jest przy tym to, jak daleka droga jest pomiędzy Tobą a adresatem w Libanie. Kurier weźmie też pod uwagę przy wyliczaniu ceny przesyłki do Libanu wymiary paczki oraz jej wagę. Zapakuj więc swoją przesyłkę, dokładnie zmierz i zważ, a szybko zobaczysz, czy masz szansę wysłać tanią paczkę do Libanu.

Śledzenie przesyłki do Libanu

Zobacz, gdzie jest Twoja paczka wysłana do Libanu, którą możesz nadać za naszym pośrednictwem, a później śledzić ją w systemach firm kurierskich, z którymi współpracujemy. Twoja paczka do Libanu powinna dotrzeć w ciągu 2-4 dni roboczych od chwili nadania. W okres dostawy nie wlicza się przy tym odprawy celnej, która może wydłużyć czas oczekiwania na dostawę.

Czego nie można wysłać w paczce do Libanu?

Nie możesz wysłać w paczce do Libanu towarów i przedmiotów zabronionych libańskim prawem celnym, które należy przyznać, że jest dosyć liberalne. Nie wolno wwozić bez specjalnych pozwoleń na teren tego kraju broni palnej. Rzecz jasna w paczce nie mogą znaleźć się substancje wybuchowe i niebezpieczne, narkotyki i przedmioty, stanowiące zagrożenie.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Libanu