• Paczki i przesyłki na Reunion

  Przesyłki kurierskie Polska – Majotta

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Majotty do Polski i z Polski na Majottę

  Jak nadać paczkę na Majottę?

  Aby dokonać wyceny paczki na Majottę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Majottę.

  Na Majottę wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   
  Aby nadać paczkę na Majottę wchodzimy na szybką wycenę. Wybieramy z listy krajów dostawy Majottę oraz wpisujemy kolejno wagę, długość, szerokość oraz wysokość paczki. Następnie wybieramy ilość paczek i naciskamy wybierz przesyłkę. Pokarzą nam się rodzaje wysyłki spełniające wymiary naszej paczki w kolejności od najtańszej. Wybieramy interesujący nas produkt. Jeśli nie jesteśmy zalogowani przenosimy się do strony na której możemy: zalogować się, zarejestrować nowe konto użytkownika lub przejść dalej bez logowania. Wypełniamy wszystkie dane i postępujemy dalej wg instrukcji na ekranie.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Majottę transportem drogowym i lotniczym. 

  Obsługujemy cały obszar Majotty. Główne miejsca wysyłek to Mamoudzou.

   

  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Paczki i przesyłki do Mamoudzou

                                                              Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Majottę