Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Reunion

Przesyłki kurierskie Polska – Majotta

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Majotty do Polski i z Polski na Majottę

Jak nadać paczkę na Majottę?

Aby dokonać wyceny paczki na Majottę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Majottę.

Na Majottę wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 
Aby nadać paczkę na Majottę wchodzimy na szybką wycenę. Wybieramy z listy krajów dostawy Majottę oraz wpisujemy kolejno wagę, długość, szerokość oraz wysokość paczki. Następnie wybieramy ilość paczek i naciskamy wybierz przesyłkę. Pokarzą nam się rodzaje wysyłki spełniające wymiary naszej paczki w kolejności od najtańszej. Wybieramy interesujący nas produkt. Jeśli nie jesteśmy zalogowani przenosimy się do strony na której możemy: zalogować się, zarejestrować nowe konto użytkownika lub przejść dalej bez logowania. Wypełniamy wszystkie dane i postępujemy dalej wg instrukcji na ekranie.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Majottę transportem drogowym i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Majotty. Główne miejsca wysyłek to Mamoudzou.

 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Mamoudzou

                                                            Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Majottę