Paczki i przesyłki do Uzbekistanu, flaga

Paczka do Uzbekistanu, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Uzbekistanu do Polski i z Polski do Uzbekistanu

Jak nadać paczkę do Uzbekistanu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Uzbekistanu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Uzbekistanu.

Do Uzbekistanu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Uzbekistanu

Uzbekistan mimo, że się nie kojarzy, jest bardzo popularnym turystycznym krajem. Mimo, że nie ma dostępu do morza, cieszy się rosnącą popularnością szczególnie wśród turystów z Europy Zachodniej oraz zza oceanu. Kraj ten przyciąga swoją niesamowitą geografią, bogatą historią oraz egzotyczną kulturą Azji Środkowej. Mimo, że w stolicy dalej czuć klimat postkomunizmu, główne ośrodki turystyczne – Samarkanda i Buchara – całkowicie inaczej ukazują życie Uzbeków a także są idealnymi miastami aby zaznajomić się z jedwabnym szlakiem, który przechodził przez Uzbekistan. Otwarci i przyjacielscy Uzbecy chętnie zawierają długotrwałe przyjaźnie z turystami, toteż może się zdarzyć, że po przyjeździe z wakacji będziemy chcieli utrzymywać kontakt z dalekimi znajomymi. Teraz, gdy Internet i telefony wyparły tradycyjne listy, jedynie wysyłka pamiątek oraz prezentów powoduje korzystanie z kurierów. Niestety – przesyłki w tak odległe kraje jak Uzbekistan nie są tanie. Korzystając z usług firmy GlobKurier możesz zaoszczędzić na wysyłce.

Czas dostawy przesyłki do Uzbekistanu

Ponadto przewidywany czas dostarczenia przesyłki do Uzbekistanu to jedynie 2 do 6 dni roboczych, przy czym czas ten nie obejmuje czasu odprawy celnej, który jest niezależny od nas. Dlatego też, czasami przesyłka może wędrować do Uzbekistanu trochę dłużej, choć nie dzieje się tak często. Średnio już po 3-4 dniach paczka jest na miejscu.

Przesyłka kurierska do Uzbekistanu

Uzbekistan jest krajem przede wszystkim rolniczym, jednak posiada również bogate złoża złota, miedzi, uranu, ołowiu oraz srebra. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Uzbekistanu już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków wysyłki. Oferujemy przesyłki na cały teren Uzbekistanu, ze szczególnym wskazaniem na Taszkent, który jest głównym centrum gospodarczym Uzbekistanu.

Ubezpieczenie przesyłki do Uzbekistanu

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm w przemyśle usługowym, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Śledzenie paczki do Uzbekistanu

Przesyłka do Uzbekistanu ze względu na swoją wartość oraz dystans trasy jest odpowiednio nadzorowana. Udostępniamy, jako GlobKurier możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu. Gwarantujemy również wysoką jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Uzbekistanu.

Czego nie należy wysyłać?

Za naszym pośrednictwem nie wolno wysyłać substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego. Ponadto nie wolno umieszczać w przesyłce alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności czy szczątków ludzkich.

                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Uzbekistanu