• Paczki i przesyłki do Laosu

  Przesyłki kurierskie Polska – Laosu

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Laosu do Polski i z Polski do Laosu!

  Jak nadać paczkę do Laosu?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Laosu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Laosu.

  Do Laosu wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Laos – postkomunistyczny kraj szeroko reklamowany jako niezmieniony od wieków, buddyjski kraj, a tak na prawdę skomercjalizowany jak większość w tym rejonie świata. Ludzie są tu życzliwi, lecz nastawieni na zysk od turystów. Coraz więcej osób tu przyjeżdża.

  Drogi w Laosie są – o ile są – w opłakanym stanie. Większość połączeń to drogi szutrowe, skutecznie opóźniające jakiekolwiek dostawy. Z tego też powodu czas doręczenia do Laosu to 2 do 5 dni.

  Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Laosu transportem drogowym i lotniczym. 
  Główne miejsca wysyłek to: 
  przesyłki do Wientian. Obsługujemy cały obszar Laosu. 
  Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

  Paczki i przesyłki do Wientian stolicy Laosu

  Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Laosu