Menu

Paczki i przesyłki do Laosu

Przesyłki kurierskie Polska – Laosu

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Laosu do Polski i z Polski do Laosu!

Jak nadać paczkę do Laosu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Laosu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Laosu.

Do Laosu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Laos – postkomunistyczny kraj szeroko reklamowany jako niezmieniony od wieków, buddyjski kraj, a tak na prawdę skomercjalizowany jak większość w tym rejonie świata. Ludzie są tu życzliwi, lecz nastawieni na zysk od turystów. Coraz więcej osób tu przyjeżdża.

Drogi w Laosie są – o ile są – w opłakanym stanie. Większość połączeń to drogi szutrowe, skutecznie opóźniające jakiekolwiek dostawy. Z tego też powodu czas doręczenia do Laosu to 2 do 5 dni.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Laosu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to: 
przesyłki do Wientian. Obsługujemy cały obszar Laosu. 
Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki do Wientian stolicy Laosu

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Laosu