• Paczki i przesyłki na Sri Lankę

  Paczka na Sir Lankę, przesyłki kurierskie z Polski

  Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Sri Lanki do Polski i z Polski do Sri Lanki

  Jak nadać paczkę na Sri Lankę?

  Aby dokonać wyceny paczki na Sri Lankę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Sri Lankę.

  Na Sri Lankę wymagana jest odprawa celna

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
   

  Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
   

  Paczka na Sri Lankę

  Sri Lanka to kierunek cieszący się dużą popularnością wśród turystów. Kraj ten leży w Azji Południowej, na wyspie Cejlon. Należy do grona największych producentów herbaty na świecie i jest również jednym z niewielu państw, gdzie licznie występują naturalne kamienie szlachetne. W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba wysłania paczki na Sri Lankę, kluczowe znaczenie mają cena oraz szybkość dostawy. Serwis Globkurier umożliwia sprawne nadanie przesyłki na Sri Lankę. Uproszczone procedury i atrakcyjne stawki, jakie jesteśmy w stanie zaproponować klientom indywidualnym i firmom, to efekt wieloletniego doświadczenia w branży logistycznej i współpracy z ponad 50. najlepszymi firmami transportowymi na świecie (DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman i innymi). Specjalizujemy się w dostarczaniu paczek na arenie krajowej i międzynarodowej z opcją profesjonalnego wsparcia na wszystkich etapach procesu logistycznego.

  Paczki i przesyłki na Sri Lankę

  Jak nadać paczkę na Sri Lankę?

  Chcesz zamówić kuriera na Sri Lankę? Przekonaj się, jakie to proste! Wejdź na stronę GlobKurier.pl i uzupełnij dane w szybkiej wycenie, w której trzeba podać informacje dotyczące wymiarów i wagi paczki, ilości przesyłek, szybkości dostawy i trybu doręczenia. Po uzupełnieniu danych nadawcy i odbiorcy oraz określeniu warunków płatności wystarczy sfinalizować transakcję. Kurier przyjedzie pod wskazany adres i odbierze od Ciebie paczkę! Możesz ją też osobiście dostarczyć do jednego z kilku tysięcy punktów, jakie posiadamy na terenie Polski. Przesyłki na Sri Lankę (także paletowe) dostarczamy transportem morskim i lotniczym na obszarze całego kraju – głównym miejscem wysyłek jest Kolombo.

  Ile kosztuje paczka na Sri Lankę?

  Tylko z GlobKurier nadasz tanią przesyłkę na Sri Lankę! Nasze ceny są aż do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników, a zaczynają się już od ok. 300 zł! W przypadku wysyłek w te rejony świata jest to okazyjna stawka. Opcja szybkiej wyceny dostępna na naszej stronie pozwoli Ci sprawdzić, który przewoźnik przygotował dla Ciebie najlepszą ofertę cenową. To, ile zapłacisz za realizację zamówienia, zależy głównie od parametrów paczki, szybkości nadania i formy doręczenia, a także od opcji dodatkowych, jakie możesz wybrać w trakcie składania zamówienia. Cena zawiera opłatę paliwową (od 8 do 20%) oraz 23% podatek VAT, jeżeli z naszych usług korzystasz jako osoba prywatna.

  Zakazy przy przesyłkach na Sri Lankę

  Przypominamy o ograniczeniach odnośnie do zawartości paczek za granicę wynikających z przepisów międzynarodowych. Zabronione jest wysyłanie na Sri Lankę m.in. substancji i materiałów wybuchowych, papierosów, alkoholu, narkotyków, leków na receptę, próbek biologicznych, zwierząt, przedmiotów o wysokiej wartości, zwierząt, dokumentów niejawnych itp. W regulaminie firmy kurierskiej znajdziesz szczegółowe informacje o zakazach przy przesyłkach zagranicznych. Pamiętaj, że jako nadawca ponosisz odpowiedzialność za zawartość paczki, która zostanie prześwietlona przez służby celne.

                                                          Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Sri Lankę