Menu

Paczki i przesyłki na Wyspy Cooka

Przesyłki kurierskie Polska – Wyspy Cooka

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Wysp Cooka do Polski i z Polski na Wyspy Cooka

Jak nadać paczkę na Wyspy Cooka?

Aby dokonać wyceny paczki na Wyspy Cooka, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Wyspy Cooka.

Na Wyspy Cooka wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Cena przesyłki na Wyspy Cooka

Cena przesyłek na wyspy zawsze są wysokie. Transport drogowy odpada, morski jest nieopłacalny więc zostaje tylko lotniczy. Polska nie posiada bezpośrednich połączeń lotniczych z Wyspami Cooka, co dodatkowo podnosi ceny i tak już wysokiej z uwagi na odległość. GlobKurier współpracuje z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu nasze ceny wysyłek na wyspy Cooka zaczynają się już od około trzystu złotych. 

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Wyspy Cooka transportem morskim i lotniczym. 

Obsługujemy cały obszar Wyspy Cooka. Główne miejsca wysyłek to Avarua.

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie.

Paczki i przesyłki na Wyspy Cooka

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Wyspy Cooka