Menu

Paczki i przesyłki do Mauretanii

Przesyłka do Mauretanii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Mauretanii do Polski i z Polski do Mauretanii!

Jak nadać paczkę do Mauretanii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Mauretanii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Mauretanii.

Do Mauretanii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Mauretanii

Mauretania to państwo położone w północno-zachodniej Afryce, nad Atlantykiem. Większą część powierzchni kraju zajmuje pustynia Sahara. Nie jest to co prawda zbyt popularny kierunek turystyczny, niemniej mogą pojawić się sytuacje, kiedy zajdzie potrzeba lub konieczność nadania paczki do Mauretanii. Z uwagi na dużą odległość oraz trudności z poruszaniem się po terenie Mauretanii, usługi tego typu do najtańszych nie należą. W takich okolicznościach najlepiej korzystać ze sprawdzonych rozwiązań oferowanych przez Globkurier. Jako profesjonalny operator logistyczny współpracujący z najlepszymi firmami kurierskimi na świecie proponujemy sprawną obsługę przesyłek do Mauretanii w atrakcyjnej cenie już od 300 zł! Sprawdź ofertę naszego serwisu i przekonaj się, że z nami procedura zamawiania kuriera do Mauretanii jest bardzo prosta!

Ile kosztuje paczka do Mauretanii?

Ceny przesyłek z GlobKurier.pl to zależą od różnych czynników, takich jak m.in. rozmiar i waga przesyłki, kraj nadania i odbioru, wybrana forma transportu oraz opcje dodatkowe. Każdy przewoźnik ustala ceny dostaw paczek według własnych zasad, dlatego zalecamy skorzystać z opcji szybkiej wyceny dostępnej na naszej stronie. To szybki i wygodny sposób na sprawdzenie stawek obowiązujących w poszczególnych firmach kurierskich zrzeszonych w bazie Globkurier. Przypominamy, że do ceny doliczana jest opłata paliwowa wynosząca zwykle od 8 do 20 proc. Jeżeli wysyłasz paczkę do Mauretanii jako osoba prywatna, zapłacisz również 23 proc. podatek VAT. Nasze stawki są niższe nawet o 70 proc. niż bezpośrednio u przewoźnika, dlatego z Globkurier nadasz tanią przesyłkę do Mauretanii!

Paczki i przesyłki do Nawakszut

Jak nadać paczkę do Mauretanii?

Kuriera do Mauretanii zamówisz poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie Globkurier.pl. Wystarczy podać parametry przesyłki oraz określić miejsce nadania i dostawy, a także najkorzystniejszą opcję transportu. System wygeneruje listę rekomendowanych przewoźników – wybierasz jednego z nich i finalizujesz zamówienie. Paczkę dostarczasz do jednego z naszych punktów lub pod wskazanym adresem czekasz na kuriera, który odbierze ją od Ciebie! Obsługujemy cały obszar Mauretanii, a głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju Nawakszut. Uwaga: mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Mauretanii! Średni czas dostawy wynosi od 3 do 7 dni roboczych (bez odprawy celnej).

Zakazy przy przesyłkach do Mauretanii

Nadając paczkę do Mauretanii z Globkurier, pamiętaj o pewnych ograniczeniach dotyczących jej zawartości. W przesyłkach nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym np. broni, amunicji, sprzętu wojskowego, kwasu, rtęci, materiałów wybuchowych etc.), zwierząt, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, wartościowych przedmiotów czy dokumentów niejawnych. W regulaminie Twojego przewoźnika znajdziesz dokładne wytyczne odnośnie do zakazów przy zagranicznych przesyłkach. Nie zapominaj też, że wszystkie paczki w obrocie międzynarodowych są prześwietlane.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych