Logo
Menu

Tani kurier w Twoim mieście

Zamów kuriera w Twoim mieście! U nas znajdziesz najlepsze oferty dla całego kraju.

50

Firm kurierskich w jednym miejscu

192

Kraje, które obsługujemy

7,000,000

Wysłanych paczek

Zamów kuriera z GlobKurier.pl

Sprawdzony operator logistyczny jest aktualnie niezbędnym elementem każdego nowoczesnego miasta. Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać paczkę do ciotki, a może obsługujesz prężnie działający sklep internetowy, proces nadania przesyłki powinien być intuicyjny i sprawny. Odpowiednia firma kurierska dopasuje się do indywidualnych parametrów zamówienia, zaproponuje uniwersalne rozwiązania w ekonomicznej cenie, a także pakiet dodatkowych benefitów. Wybierz usługi profesjonalistów w Twoim mieście!
Zamów kuriera w GlobKurier.pl. Etap wyceny transportu paczki jest dla wielu osób bardzo dużym utrudnieniem, a skomplikowana procedura ostatecznie zniechęca potencjalnego klienta. Właśnie dlatego portal maksymalnie uprościł i skrócił cały przebieg, a wszystko dla satysfakcji oraz wygody użytkowników. Wystarczy kilka niezbędnych informacji:
miejsce nadania i adres docelowy, długość, szerokość oraz wysokość przesyłki, waga oraz ilość sztuk. Tak uzupełniony formularz, umożliwia dostęp do bazy krajowych i zagranicznych przewoźników w 60 sekund. Ostatnim krokiem jest zatem wybór firmy transportowej, która obsłuży nas w sposób kompleksowy, a przede wszystkim tani.  Lista współpracujących pośredników jest imponująca i zawiera przedsiębiorstwa operujące w skali globalnej. Dla nadawców oznacza to korzyści związane z wieloletnim doświadczeniem, rozbudowaną flotą pojazdów oraz indywidualnym podejściem do konkretnego przedmiotu wysyłki. Korzystanie z oferty globalnego operatora logistycznego, to także szereg udogodnień. Jednym z nich jest śledzenie przesyłki, co znacznie usprawnia końcowy etap doręczenia. Do zlokalizowania konkretnego celu wystarczy numer zamówienia, który generowany jest automatycznie po złożeniu oraz sfinansowaniu zlecenia. Opcja trackingu pozwala uzyskać dane dotyczące przyjęcia paczki, odebrania przez przewoźnika, a także wszelkich czynności manipulacyjnych podczas transportu i magazynowania, aż do końcowego odbiorcy. Zastosowanie takiego rozwiązania jest gwarancją bezpieczeństwa przemieszczanego ładunku. Co więcej, uzyskana wiedza zapewnia komfort i pozwala na skuteczne dostarczenie spodziewanego towaru. 

 

Tani kurier w Twoim mieście

Zaplecze kilkudziesięciu firm kurierskich w ramach jednego serwisu, daje bardzo szeroki zakres potencjału, zwłaszcza w aspektach kosztów. Prosty mechanizm wyceny w połączeniu z rozbudowaną siecią przewoźników, skutkuje bardzo atrakcyjną ofertą opłat. W rezultacie zniżki mogą wynosić nawet do 70%, w porównaniu do stawek pobieranych bezpośrednio u transportowców. Portal logistyczny kieruje specjalną ofertę również dla wszystkich właścicieli biznesu. Zaprojektowane i przygotowane narzędzia mają za zadanie zautomatyzowanie procesów łańcucha dostaw, w efekcie czego obniżają się koszty całkowite prowadzenia działalności. Dodatkowe atuty wiążą się również z możliwością odroczenia terminu płatności oraz skorzystania z jednej faktury zbiorczej przy płatności prepaid. Tani kurier nie oznacza jedynie korzyści związanych bezpośrednio z aspektami finansowymi. Ogromne znaczenie ma także oszczędność czasu, która pozytywnie wpływa na optymalizację prac przedsiębiorstwa. W tym celu wykorzystuje się masowe nadawanie przesyłek, zbiorcze generowanie listów przewozowych oraz automatyczną weryfikację stref doręczeń odległych. Takie metody prowadzą do skrócenia czasu składania zamówienia aż o 80%. Firmy operujące dużymi ilościami przesyłek, zwłaszcza w sektorze e-commerce, z pewnością odczują różnicę. Kolejna zaleta, niezależnie od charakteru nadania, dotyczy uniwersalności i wszechstronności. Bogata paleta firm przewozowych oznacza także duży zakres usług dopasowanych do konkretnej specyfiki zlecenia. Dzięki temu nasza korespondencja zostanie dostarczona na terenie całego kraju lub za granicę, z wykorzystaniem transportu drogowego, morskiego lub lotniczego. Problemu nie stanowią również palety, przesyłki typu DOX, towary niestandardowe, wielkogabarytowe i niebezpieczne. Wysoka jakość i niska cena, a wszystko już w Twoim mieście! 

Znajdź kuriera w Twoim województwie!

Województwo kujawsko-pomorskie
Województwo lubuskie
Województwo opolskie
Województwo podlaskie
Województwo warmińsko-mazurskie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: