Menu

Paczki i przesyłki do Liberii

Przesyłki kurierskie Polska – Liberii

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Liberii do Polski i z Polski do Liberii!

Jak nadać paczkę do Liberii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Liberii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Liberii.

Do Liberii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Jak spakować paczkę?


Wszystkie rzeczy jakie chcemy wysłać do Liberii najlepiej owinąć w folię bąbelkową a później umieścić w prostokątnym kartonie. Puste miejsca wyłożyć styropianem, papierem lub też folią bąbelkową. Następnie całą paczkę owinąć folią typu stretch. Takie zapakowanie zmniejszy cenę przesyłki – paczka jest uznawana za standardową. Gdy wysyłamy rzeczy, które mogą się stłuc, należy nakleić oznaczenia “Uwaga szkło” lub “Nie rzucać” oraz gdzie jest góra paczki oraz zaznaczyć to przy zamówieniu paczki. Uwaga. Paczka wtedy jest sortowana ręcznie, przez co jest uznawana za niestandardową.

Realizujemy transporty przesyłek i paczek do Libanu transportem drogowym i lotniczym. 
Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Monrovii. Obsługujemy cały obszar Liberii.

 

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie

Paczki i przesyłki do Monrovii

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Liberii