Logo
Menu

Paczki i przesyłki na Kostarykę

Paczka na Kostarykę, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kostaryki do Polski i z Polski na Kostarykę

Jak nadać paczkę na Kostarykę?

Aby dokonać wyceny paczki na Kostarykę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Kostarykę.

Na Kostarykę wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Kostarykę

Kostaryka to kierunek turystyczny cieszący się bardzo dużą popularnością. Ten położony nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym kraj uchodzi za jedno z najbezpieczniejszych państw na świecie. W razie konieczności czy potrzeby wysłania paczki na Kostarykę pojawiają się jednak problemy – duża odległość od Polski przekłada się na wysokie koszty dostaw. Twojej uwadze polecamy usługi oferowane przez GlobKurier! Proponujemy atrakcyjne ceny przesyłek na Kostarykę przy jednoczesnym skróceniu czasu doręczenia wynoszącym już w 2 do 5 dni (bez odprawy celnej). Jesteśmy profesjonalnym operatorem od lat funkcjonującym w branży logistycznej. Dysponujemy świetnie rozbudowaną infrastrukturą – w jednym miejscu zrzeszamy kilkadziesiąt sprawdzonych firm transportowych, co pozwala nam na sprawną obsługę klientów indywidualnych i biznesowych.

Paczki i przesyłki do San Jose

Ile kosztuje paczka na Kostarykę?

Chcesz nadać tanią przesyłkę na Kostarykę? Z GlobKurier zapłacisz nawet do 70% mniej niż bezpośrednio u przewoźników! Ostateczna cena zależy od danej firmy transportowej dokonującej kalkulacji we własnym zakresie. Pod uwagę brane są głównie parametry paczki, rodzaj i ilość przesyłek (uwaga: możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kostarykę!), szybkość nadania, forma doręczenia czy opcje dodatkowe (np. ubezpieczenie paczki). Stawka obejmuje ponadto opłatę paliwową, której średnia wysokość waha się od 8% do 20%, a także 23% VAT w przypadku paczek wysyłanych przez osoby prywatne. Dzięki opcji szybkiej wyceny dostępnej na stronie GlobKurier.pl porównasz ceny obowiązujące u różnych przewoźników, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać najlepszą ofertę!

Jak nadać paczkę na Kostarykę?

Zamawianie kuriera na Kostarykę za pośrednictwem naszego serwisu przebiega niezwykle sprawnie – przekonaj się, jakie to proste! Musisz jedynie wypełnić formularz dostawy i sfinalizować transakcję – wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu! W pierwszej kolejności określasz wymiary przesyłki, ilość nadawanych paczek – na podstawie tych informacji przedstawimy Ci listę rekomendowanych kurierów wraz z cenami. Decydujesz się na jednego z nich i składasz zamówienie, podając dane nadawcy i odbiorcy oraz określając warunki płatności. Kurier zgłosi się do Ciebie po odbiór paczki, lecz jeśli chcesz, możesz ja dostarczyć osobiście do jednego z kilku tysięcy naszych punktów na terenie Polski.

Zakazy przy przesyłkach na Kostarykę

Wysyłka paczki na Kostarykę wiąże się z obowiązkiem przestrzegania regulaminu Twojego przewoźnika. Sprawdź zamieszczoną w nim listę zakazów przy przesyłkach zagranicznych! Na Kostarykę nie wolno wysyłać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (np. broni, amunicji, sprzętu wojskowego, materiałów wybuchowych, łatwopalnych cieczy itp.), wyrobów tytoniowych i alkoholowych, wartościowych przedmiotów, dokumentów niejawnych, szybko psującej się żywności, żywych zwierząt etc. Jako nadawca przesyłki ponosisz odpowiedzialność za jej zawartość!

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Kostarykę