Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Senegalu

Paczka do Senegalu, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Senegalu do Polski i z Polski do Senegalu

Jak nadać paczkę do Senegalu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Senegalu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Senegalu.

Do Senegalu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Przesyłki do Senegalu

Senegal, a właściwie Republika Senegalu, jest afrykańskim państwem, położonym w zachodniej części kontynentu, nad Oceanem Atlantyckim. Stolicą kraju jest Dakar. Zdecydowanie większość jego mieszkańców pracuje w rolnictwie. Sławę Senegal zawdzięcza prestiżowym rajdom, które miały swój początek zwykle właśnie w Dakarze. Blisko 5 tys. kilometrów w linii prostej dzieli Senegal od Polski. Na dodatek brakuje bezpośrednich połączeń lotniczych z naszym krajem. Jednak nie wątpimy, że jest sporo osób, które z różnych powodów chcą nadać przesyłkę do Senegalu, a GlobKurier.pl jest w stanie to umożliwić.

Jak wysłać paczkę do Senegalu?

Nadanie paczki kojarzy Ci się z koniecznością pójścia do siedziby firmy kurierskiej w Twojej okolicy i z wypełnianiem dokumentów przewozowych na miejscu? A może zwykle korzystałeś dotychczas z oferty poczty, co również wiązało się z obowiązkiem odwiedzania placówki pocztowej? Możesz ułatwić sobie zadanie i wysyłkę paczek, w tym międzynarodowych przesyłek do Senegalu, jeśli skorzystasz z oferty na GlobKurier.pl.

Jeśli chcesz, możesz założyć swoje konto klienta, niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki do Senegalu kurierem w ramach prowadzonej działalności gospodarczej czy prywatnie, np. do znajomych, którzy w tym kraju mieszkają. Nie musisz przy tym deklarować, ile przesyłek miesięcznie zamierzasz za naszym pośrednictwem nadawać.

Atutem tego, że skorzystasz z platformy GlobKurier.pl będzie to, że uzyskasz oferty na tanie przesyłki do Senegalu w jednym miejscu od wielu różnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. Z nami nadanie przesyłki międzynarodowej będzie prostym zadaniem, które możesz zrealizować bez wychodzenia z domu czy opuszczania swojego biura firmowego.

Paczki i przesyłki do Dakaru, stolicy Senegalu

Czas dostawy przesyłki do Senegalu

Senegal oddalony jest od Polski o blisko pięć tysięcy kilometrów. Nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych z Polską. Rzadko też się zdarza, aby ktoś wysyłał paczki do Senegalu. Te elementy skutecznie wydłużają czas dostawy do Senegalu. GlobKurier dzięki współpracy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie jest w stanie dostarczyć paczkę do Senegalu już w 2 do 4 dni. W czas ten nie wlicza się odprawa celna, która może wydłużyć okres dostawy.

Cena przesyłek do Senegalu

Daleki Senegal jest obsługiwany przez wiele firm kurierskich działających w Polsce. Z ich ofertą cenową wysyłki przesyłek do Senegalu zapoznasz się za pośrednictwem GlobKurier.pl. Nie musisz wertować stron kolejnych cenników kurierów w poszukiwaniu stawek, który w danej chwili Ciebie będą dotyczyć. Jeśli wpiszesz w opcji szybkiej wyceny na stronie GlobKurier.pl wymiary paczki, wagę i adresata, dowiesz się, ile będzie kosztowała jej wysyłka do Senegalu u poszczególnych kurierów w różnych opcjach wysyłki – standardowej i ekspresowej.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Senegalu?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych wysyłek międzynarodowych, cena paczki do Senegalu uzależniona jest od jej wymiarów. Spakuj swoją przesyłkę, a następnie ją dokładnie zmierz. Wpisz wyniki: długość, szerokość i wysokość paczki do Senegalu do formularza szybkiej wyceny. Podaj wagę paczki, adres odbioru i dostawy przez kuriera. Kalkulator w kilka sekund przedstawi Ci cenę paczki w różnych firmach. Więcej za przesyłkę płaci się wówczas, gdy ma ona być doręczona w bardzo krótkim czasie, co oznacza konieczność zorganizowania transportu lotniczego do Senegalu.

Śledzenie przesyłki do Senegalu

Realizujemy dostawę przesyłek, paczek, a nawet palet do Senegalu z wykorzystaniem różnego transportu, w tym kołowego i lotniczego. Najczęściej paczki trafiają do Dakaru, stolicy Senegalu. Wysyłając przesyłkę kurierem, będziesz mógł sprawdzić w czasie dostawy, gdzie w danej chwili się ona znajduje.

Czego nie można wysłać w paczce do Senegalu?

Niedozwolone jest na podstawie przepisów celnych Senegalu wysyłanie w paczkach kurierskich pojemników aerozolowych, substancji i materiałów niebezpiecznych, w tym rtęci, kwasu, petard, broni czy sprzętu wojskowego, jak i alkoholu, papierosów czy żywności z krótkim terminem przydatności do spożycia.

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Senegalu