Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Syrii

Paczka do Syrii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Syrii do Polski i z Polski do Syrii

 

Jak nadać paczkę do Syrii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Syrii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Syrii.

Do Syrii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłka do Syrii

Syria, państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, kiedyś cieszyła się popularnością wśród miłośników historii i archeologii, co było zasługą niezwykle cennych zabytków i bogatych tradycji. Z powodu wojny domowej trwającej tu od 2011 r. kraj ten jest znacznie rzadziej odwiedzany. Taka sytuacja, a także słaby stan dróg oraz duża odległość i brak bezpośrednich połączeń z Polski, przekładają się na bardzo wysokie ceny przesyłek do Syrii. Kiedy pojawia się potrzeba bądź konieczność nadania paczki do Syrii, warto skorzystać z usług serwisu GlobKurier.pl! Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym z ogromnym doświadczeniem, które pozwoliło nam zbudować świetnie zorganizowane i nieustannie rozwijane zaplecze umożliwiające świadczenie usług na najwyższym poziomie. Proponujemy wysyłkę do Syrii w cenie już od ok. 300 zł z opcją śledzenia przesyłki na każdym etapie procesu logistycznego. Współpracujemy z kilkudziesięcioma najlepszymi przewoźnikami na świecie, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT i wieloma innymi. Zapewniamy atrakcyjne stawki i szybką dostawę!

Ile kosztuje paczka do Syrii?

Na koszt taniej przesyłki do Syrii z GlobKurier.pl składa się wiele czynników. Poszczególne firmy transportowe wyceniają usługę wedle własnych zasad, przy czym zawsze biorą pod uwagę rozmiar i wagę przesyłki, kraj nadania i odbioru, formę transportu, tryb doręczenia oraz opcje dodatkowe. W GlobKurier.pl ostateczna stawka obejmuje również opłatę paliwową wynoszącą zazwyczaj od 8 do 20 % oraz 23 % podatek VAT w przypadku paczek nadawanych przez osoby prywatne. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne – nawet do 70 % niższe niż bezpośrednio u kurierów! Dzięki opcji szybkiej wyceny od ręki porównasz oferty różnych przewoźników pod kątem zawartości i ceny.

Jak nadać paczkę do Syrii?

Procedura zamawiania kuriera do Syrii za pośrednictwem GlobKurier.pl przebiega sprawnie i w całości online! Wystarczy wypełnić formularz szybkiej wyceny, podając w nim informacje dotyczące miejsca wysyłki i dostawy, rozmiarów paczki, ilości i wagi przesyłek, szybkości doręczenia i sposobu nadania. Nasz system wygeneruje dla Ciebie listę rekomendowanych firm transportowych – wybierasz jedną z nich i przechodzisz do sfinalizowania transakcji. Kurier pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem w celu odebrania paczki do Syrii – możesz ją też dostarczyć do jednego z naszych kilku tysięcy punktów działających na terenie Polski. Średni czas dostawy to kilka dni roboczych, jednak może ulec wydłużeniu z uwagi na odprawę celną. Obsługujemy cały obszar Syrii, a głównym miejscem wysyłek jest Damaszek.

Zakazy przy przesyłkach do Syrii

Przed nadaniem paczki do Syrii koniecznie zapoznaj się z regulaminem Twojego przewoźnika! Pamiętaj o zakazach odnośnie do zawartości przesyłek! Do Syrii nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (broni, sprzętu wojskowego, substancji żrących i łatwopalnych etc.), papierosów, alkoholu, narkotyków, organizmów żywych lub martwych, kosztowności czy szybko psującej się żywności.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Syrii