Logo
Menu

tanie przesyłki kurierskie - flaga mali

Przesyłki kurierskie Polska – Mali

Nadaj z nami swoją przesyłkę na Mali!

Jak nadać paczkę na Mali?

Aby dokonać wyceny paczki na i z Mali, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Mali.

Na Mali wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!

Mali to pustynny kraj w Afryce Zachodniej. Niezbyt popularny kierunek turystyczny, lecz wart uwagi. Pustynne safari jest bardzo interesującym przeżyciem. Jest tu niezwykle bezpiecznie, a mieszkańcy są niezwykle otwarci i ciekawi świata. Wielu Malijczyków zna historię Polski i współczesne wydarzenia w naszym kraju i chętnie o nich rozmawiają. Mimo że większość mieszkańców jest wyznania islamskiego, są oni przyjaźnie nastawieni do wyznawców innych wiar. Lubią rozmawiać o polityce i religii. 

Malijczycy są niezwykle przyjacielscy, z tego też powodu możemy potrzebować wysłać paczkę do Mali. Niestety, jest to dość drogie. W Mali jest tylko jedna droga asfaltowa poza miastami, co skutecznie utrudnia dostarczanie przesyłek. GlobKurier zapewnia wysyłkę do Mali już od 300 zł.

tanie przesyłki kurierskie - stolica Mali

Realizujemy transporty przesyłek i paczek na Mali transportem drogowym i lotniczym. 

Główne miejsca wysyłek to przesyłki do Bamako. Obsługujemy cały obszar Mali

Mamy możliwość doręczeń expresowych, szybkich i priorytetowych na następny dzień, do godz. 9:00 i 12:00 do większości stolic na świecie. Napisz na doręczenia: terminowe (at) globkurier.pl

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Mali