paczki do Niemiec, przesyłki do Niemiec, paczka do Niemiec

Paczka do Niemiec, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Niemiec już od 23 zł!

Jak nadać paczkę do Niemiec?

Nadanie przesyłki do Niemiec przez GlobKurier.pl jest proste, bo to zaledwie kilka kliknięć. 

Aby zamówić kuriera do Niemiec musisz: 

1. Odpowiednio zapakować przesyłkę.

2.Zmierzyć i zważyć paczkę.

3.Uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie.

4.Wybierać jedną z dostępnych ofert.

5.Zamówić kuriera i opłacić zlecenie.

 

Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Niemiec.

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Niemiec

Dla firm
Klient indywidualny

Kopia Kopia Przesyłki międzynarodowe – NIEMCY_dla firmy

CENY NETTO BEZ OPŁATY PALIWOWEJkoperta do 0,5kg1kg5kg10kg20kg30kg40kg50kg60kg70kg
PRZESYŁKI EKSPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY23243435,540,547116 137158177
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY5266140191259332415452489526
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze
PRZESYŁKI IMPORTOWE
TRANSPORT DROGOWY565869737882137173224 265
Czas doręczenia wynosi 1-3 dni robocze
TRANSPORT LOTNICZY7070146195256325731796861 926
Czas doręczenia wynosi 1-2 dni robocze

Prowadzisz firmę? Zaoszczędź na przesyłkach do Niemiec

Od czego zależy cena paczki do Niemiec?

Cena przesyłki do Niemiec zależy od jej wymiarów oraz wagi. Za pośrednictwem GlobKurier.pl paczkę do 1 kg wyślesz do Niemiec od 23 zł netto! Cena zależy również o danego przewoźnika. W naszej ofercie paczkę do Niemiec dostarcza DPD, GLS, FedEx, TNT, Raben. Przesyłki do Niemiec dostarczane są transportem drogowym lub lotniczym, co również wpływa na cenę paczki. Skorzystanie z transportu drogowego jest tańszym rozwiązaniem, jednak czas doręczenia paczki do Niemiec jest dłuższy niż w przypadku przesyłki lotniczej. Niższe ceny na przesyłki  do Niemiec można zyskać wykorzystując kod rabatowy lub zakładając w serwisie konto biznesowe. 

Ile trwa doręczenie paczki do Niemiec?

Czas realizacji dostarczenia przesyłki kurierskiej do Niemiec to kwestia uzależniona od kilku czynników. Największe znaczenie ma to, jaki jest jej ciężar oraz jakie są wymiary przesyłki. Koszt przesyłki z Polski do Niemiec zależy także od tego, czy jest to zwykła przesyłka listowna czy paczka o większych gabarytach. Ponadto ważne jest to, czy zdecydujesz się na standardowy tryb przesyłki (drogowy) czy też na opcję ekspres (samolotem). Średni czas doręczenie przesyłki do Niemiec to od 1-5 dni roboczych. Istotną kwestią, która również wpływa na czas doręczenia przesyłki jest lokalizacja miejsca docelowego. Przesyłki wysyłane do dużych miast są bowiem szybciej obsługiwane z racji swojego korzystnego położenia komunikacyjnego. Najczęściej paczki wysyłane są do Berlina.

Przesyłki do Niemiec

Niemcy to kraj wyjątkowo rozwinięty technologicznie jak i gospodarczo. Niemcy to jeden z naszych najbliższych europejskich sąsiadów, a to sprawia, że dostarczenie paczki na tej trasie zajmuje niewiele czasu. Ponieważ coraz więcej Polaków decyduje się na emigrację do Niemiec, rośnie także popyt na usługi kurierskie. Warto pamiętać również o firmach niemieckich, które współpracują z firmami polskimi – części mechaniczne, chemia, tworzywa sztuczne, słodycze i wyroby hutnicze. Dzięki GlobKurier, paczka do Niemiec to przedsięwzięcie tańsze i bezpieczniejsze niż by się to mogło wydawać. Oferujemy wysokiej jakości organizację transportu zarówno drogą lądową jak i lotniczą w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź również ofertę na paczki do Austrii.

Śledzenie przesyłki do Niemiec

Każda przesyłka jest przez nas traktowane skrupulatnie. Aby zagwarantować Państwu pewność odnośnie transportu, jako GlobKurier oferujemy pełny wgląd w proces wysyłki. Każda paczka do Niemiec jest dla Państwa bez wątpienia ważna, więc udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS.

 

Ubezpieczenie paczki do Niemiec

Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych oraz dużej częstotliwości wysyłki wartościowych przesyłek do Niemiec, proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki.

Co możesz wysyłać kurierem do Niemiec?

Niemcy należą do grupy państw Unii Europejskiej. W związku z tym procedura celna jest znacznie uproszczona, ponieważ przesyłki wędrujące z innego kraju należącego do UE nie są sprawdzane przez Urząd Celny. Istnieją przepisy mówiące, co i w jakich ilościach można przewieźć przez granicę. Paczka wysyłana do Niemiec nie może oczywiście zawierać narkotyków oraz substancji niebezpiecznych: wybuchowych, trujących, łatwopalnych, etc. W przesyłce takiej nie może również znajdować się większość rodzajów broni, alkohol i wyroby tytoniowe, które są dozwolone lecz tylko w odpowiedniej ilości oraz tylko i wyłącznie do użytku własnego. Kolejnym elementem, którego nie możemy przewieźć przez granicę są leki; jeśli istnieje potrzeba ich przyjmowania, potrzebne będzie zaświadczenie lekarskie o tym informujące. Zwierzęta mogą być przewożone między krajami Unii Europejskiej, natomiast niezbędne w tym celu jest odpowiednie oznaczenie takiej przesyłki, a także posiadana przez zwierzę międzynarodowa książeczka zdrowia. Jeśli nie wiesz, czy dany produkt może zostać przewieziony w paczce do Niemiec – skontaktuj się z nami: kontakt@globkurier.pl.

Sprawdź również naszego bloga: Co można wysłać w paczce do Niemiec?

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Niemiec

Paczka do Niemiec: co musisz wiedzieć? Kiedy dotrze kurier do Niemiec?

Wysyłając paczki do Niemiec, zawsze musimy mieć na uwadze kilka (wspomnianych już wyżej) elementów. Jeśli zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłek do odbiorcy za naszą wschodnią granicą, zadbaj o kilka kroków. Jednym z nich jest odpowiednie zapakowanie nadawanej paczki do Niemiec, ale o tym szerzej przeczytasz nieco niżej. Przy zamawianiu przewoźnika zawsze dokładnie i skrupulatnie podaj wszystkie najważniejsze informacje. Kurier do Niemiec trafi bez problemu, jeśli w formularzu odpowiednio podasz takie informacje jak waga przesyłki, jej wszystkie (dokładne!) wymiary, zapewnisz ubezpieczenie oraz podasz odbiorcę swojej przesyłki do Niemiec. Błędy popełnione na tym etapie nadawania paczki do Niemiec mogą opóźnić cały proces, co może być nie na rękę żadnej ze stron – zarówno nadawcy jak i odbiorcy. Jeśli jednak wszystko zostanie wykonane poprawnie – nasza paczka do Niemiec trafić może nawet już w dobę od nadania!

Jak wysłać paczkę do Niemiec? Tani kurier do Niemiec to idealne rozwiązanie!

Nadanie paczki do Niemiec z pomocą taniego kuriera to bezpieczne rozwiązanie. Nie musisz obawiać się komplikacji, ponieważ obecnie tani kurier absolutnie nie jest synonimem źle wykonanej pracy! Chcesz, aby paczkę do Niemiec dostarczył zaufany przewoźnik? Możesz skorzystać z usług brokera kurierskiego! To miejsce, w którym znajdziesz oferty niemal wszystkich firm kurierskich, także i tych nadających pakunki z Polski do Niemiec. Plusem korzystania z usług brokerów kurierskich, takich jak Globkurier, jest fakt, że mają oni konkurencyjne ceny. Wynika to z umów, jakie zawierają z poszczególnymi kurierami, również tymi nadającymi przesyłki do Niemiec. W systemie brokerów najpierw podajesz wszystkie dane: od miejsca nadania, po odbiór, wagę oraz wymiary, a także zawartość. Na podstawie najważniejszych danych zostaje wygenerowana lista najkorzystniejszych ofert dla Ciebie. Z taką pomocą paczka do Niemiec może być wysłana niemal za kilka złotych!

Czy bez drukarki mogę wysłać paczkę do Niemiec?

Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak! Firmy kurierskie oraz brokerzy posiadają w swoich usługach opcję, w której kurier przyjeżdża do miejsca nadania paczki już z gotowym listem przewozowym. Nie musimy przejmować się formalnościami związanymi z drukowaniem dokumentów, a dzięki temu paczka do Niemiec zostanie szybciej i sprawniej nadana!

Paczka do Niemiec - jak przygotować przesyłkę do Niemiec?

Przygotowanie paczki do Niemiec zależne jest nie od kierunku wysyłki pakunku, ale od zawartości nadania. Dlatego zaleca się postępowanie zgodnie z kilkoma podstawowymi zasadami, które zapewnią bezpieczeństwo nie tylko samej przesyłce z Polski do Niemiec, ale także nie narażą pracowników firmy kurierskiej na potencjalne zagrożenia oraz komplikacje. W związku z tym, kiedy wysyłasz przesyłki kurierskie na linii Polska Niemcy (ale nie tylko!) przeanalizuj w pierwszej kolejności, jakich zabezpieczeń wymaga zawartość Twojej paczki. Dla przykładu: gdy nadajesz rzeczy lekkie, łatwe w pakowaniu takie jak ubrania, buty czy książki – sprawa absolutnie nie jest skomplikowana! Wystarczy karton standardowych wymiarów, wypełnienie, taśmy i folie zabezpieczające przed wstrząsami. Tak przygotowane przesyłki do Niemiec szybko dotrą do swoich odbiorców. Jeśli jednak chcesz nadać rzecz, która może budzić wątpliwości – sprawdź koniecznie przepisy celne oraz zerknij na ograniczenia, jakimi kierują się przewoźnicy oraz zasady, jakie mają firmy kurierskie. Wysyłane paczki z Polski muszą być zgodne z prawem zarówno jednej jak i drugiej ze stron. Chociaż wszelkie formalności i ograniczenia są dużo mniejsze niż na przykład w przypadku pakunków nadawanych do Wielkiej Brytanii, zawsze należy pamiętać, że wysyłając paczki do Niemiec, również można trafić na (choć nieliczne) ograniczenia i zakazy. Zawsze warto je zweryfikować między innymi na oficjalnej stronie internetowej brokera lub firm kurierskich. Jeśli prawidłowo wypełnisz wszystkie kroki, to pytanie „Ile idzie paczka do Niemiec?” nie będzie Ci spędzało snu z powiek, bo doręczenie przesyłki do Niemiec będzie kwestią kilkudziesięciu godzin!

Jak wysłać paczkę do Niemiec - podsumowanie

Ze względu na położenie geograficzne, wysyłanie paczki do Niemiec z Polski jest naprawdę szybkie i proste. Samo przesłanie pakunku może zająć nawet raptem dwadzieścia cztery godziny! Najistotniejszymi krokami w nadaniu paczki do Niemiec jest przede wszystkim jej odpowiednie przygotowanie, zabezpieczenie i zamówienie zaufanego kuriera. Ze względu na fakt, że zarówno Niemcy jak i Polska są w Unii Europejskiej oraz należą do Strefy Schengen – ogranicza to absolutnie wszelkie, skomplikowane formalności do absolutnego minimum. W związku z tym przesyłki do Niemiec wyślesz równie szybko i łatwo jak do polskiego miasta oddalonego od twojego miejsca zamieszkania o kilkanaście kilometrów! Dzięki temu załatwianie spraw biznesowych czy wysyłanie przesyłki do Niemiec do bliskich jest banalnie proste!