Paczki i przesyłki do Macedonii

Paczka do Macedonii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Macedonii do Polski i z Polski do Macedonii

Jak nadać paczkę do Macedonii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Macedonii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Macedonii.

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka do Macedonii

Wielu Polaków ma rodziny, znajomych, którzy mieszkają bądź pracują za granicą. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Macedonia. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Macedonii. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. Macedonia jest jednym z bardziej interesujących miejsc pod względem gospodarczym oraz inwestycyjnym. Jest to jeden z najważniejszych w Europie Południowej ośrodków politycznych i gospodarczych, co sprawia, że Macedonia jest odpowiednim miejsce na potencjalne inwestycje kontrahentów.

Biorąc pod uwagę częstotliwość tej trasy, paczka do Macedonii wymaga odpowiedniego przygotowania. Jesteśmy zobowiązani udostępnić każdy możliwy sposób nadzoru paczki. Dajemy możliwość śledzenia paczki do Macedonii zarówno online jak i poprzez SMS. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS, TNT, co gwarantuje dotarcie paczki do Macedonii.

Centrum Skopje paczki i przesyłki do Skopje

Paczki do Macedonii najczęściej wysyłane są do: 

  • przesyłki do Skopje
  • przesyłki do Bitola
  • przesyłki do Kumanowo

Czego nie należy wysyłać w paczce do Macedonii?

Jeśli wysyłka do Macedonii obejmuje towary niebezpieczne, muszą być one właściwie zapakowane. Korzystamy tutaj z wskazanych przez odpowiednie przepisy pojemników. Niejednokrotnie niezbędne jest wypełnienie ich suchym lodem. Podczas pakowania musimy zadbać o to, aby żaden element nie wystawał poza karton. Jeśli pudełko przybierze nienaturalny kształt lub będzie utrudniało transport, zostanie uznane za przesyłkę niestandardową.

Przesyłki do Macedonii muszą być zaopatrzone w faktury niezbędne podczas odprawy celnej. Jeśli nadajemy paczkę handlową, dołączamy do niej fakturę handlową. Paczki prywatne czy próbki produktów wymagają dołączenia faktury pro forma.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Macedonii