Logo
Menu

Paczka na Maltę, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę na Maltę!

Jak nadać paczkę na Maltę?

Aby dokonać wyceny przesyłki, zapraszamy do skorzystania z opcji Szybka Wycena. Kwota zostanie określona na podstawie dystansu, wagi i wymiarów. W przypadku zleceń firmowych, zapraszamy do kontaktu gdyż jesteśmy zobowiązani przygotować spersonalizowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, jak i do Malty.

Ile kosztuje paczka na Maltę?

Koszty przesyłki na Maltę są uzależnione od cennika usług poszczególnych firm kurierskich, miejsca nadania i odbioru przesyłki, co wiąże się z ilością kilometrów, wagą i rozmiarami przesyłki. Cena za przesyłkę jest zależna również od kwoty za jej ubezpieczenie, a także od środka transportu. Ponieważ firmy kurierskie posiadają indywidualne cenniki, koszt wysyłki paczki ekonomicznej na Maltę rozciąga się od 63 zł netto, aż do kwoty powyżej 150 zł. Dokładna cena jest oczywiście uzależniona od rozmiaru i wagi przesyłki oraz ewentualnego ubezpieczenia.  Paczka na Maltę w wysyłce ekspresowej rozpoczyna się od kwoty powyżej 110 zł. 

Tani Kurier z Globkurier.pl

Tani kurier jest zawsze dostępny z GlobKurier.pl. Decydując się na usługi za pośrednictwem platformy, żadna wysyłka nie będzie już zbyt dużym obciążeniem Kumulacja wielu firm kurierskich i transportowych pozwala zaoszczędzić czas, który należałoby poświęcić na indywidualne poszukiwania kuriera, porównanie stawek cenowych i przeprowadzenie ewentualnych negocjacji. Ponadto intuicyjny panel “prowadzi Klienta za rękę” aż do zakończenia procesu nadawania paczki. Dodatkowo platforma posiada szeroki zakres informacji, instruujący o procedurach nadawania paczek międzynarodowych do poszczególnych krajów. Umożliwia też śledzenie przesyłek na każdym etapie ich drogi. Fakt ten pozwala na stałą kontrolę etapów dostarczania. Dodatkowe profity w postaci dodatkowych funkcjonalności również przemawiają na korzyść GlobKurier.pl. Wskazują przede wszystkim na dbałość o Klienta i nieporównywalną jakość usług. Nie bez znaczenia w przypadku firm jest też możliwość skorzystania z opcji nadawania przesyłek za pobraniem. Funkcji prepaid, zbiorczej faktury czy odroczonych płatności za usługi. I oczywiście największą zaletą platformy są stałe, niskie ceny.GlobKurier.pl to zawsze tani kurier. Zatem warto przekonać się osobiście o korzyściach jakie można odnieść podejmując współpracę z platformą. 

 

Paczki i przesyłki na Maltę

Malta jest krajem zamieszkiwanym przez niecałe pół miliona ludzi.Największym “miastem” Malty jest Birkirkara, do której najczęściej są wysyłane paczki z Polski. Zwłaszcza, że na Maltę można wysłać prawie wszystko. Oddzielną kwestią jest wybór firmy kurierskiej, która wykona usługę tanio i przede wszystkim solidnie. Bowiem wybór nie jest wcale prosty, zwłaszcza gdy brakuje rozeznania. W Polsce istnieje całkiem spora ilość firm kurierskich i przewozowych, a także pośredniczących w usługach przewozowych.  

Malta jest krajem, w którym nie istnieje oficjalny podział miast. Są natomiast wydzielone jednostki administracyjne, z których najpopularniejszymi kierunkami wysyłania paczek z Polski są między innymi: Cittadella, Valletta, Valletta, Marsalforn i Xlendi, Bugibba, Qawra, St. Julian’s oraz Cospicua. Natomiast paczka z Malty najczęściej mieści punkt odbioru w polskiej stolicy, Szczecinie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. Analizując statystyki są to miasta, które przodują w liczbie mieszkańców. Stąd też może wynikać popularność owych miast w zakresie przesyłek z Malty i na Maltę.  

 

Mapa Malta

 

PowierzchniaLudnośćStolica
316 km²514 564Valletta
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Valletta
Polska – BirguPolska – Cospicua
Polska – MdinaPolska – QormiPolska – Senglea

Kody pocztowe paczka na Maltę

Na Malcie obowiązują alfanumeryczne kody pocztowe. Obecnie kod ten zawiera trzy różne litery i cztery cyfry. Przy czym litery wskazują miejscowość.  Zatem przykładowy i prawidłowy kod pocztowy wygląda następująco: VLT 0000. 

Śledzenie paczki na Maltę

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Transport przesyłki na Maltę - Jak długo idzie paczka na Maltę?

Czas transportu paczki jest zależny od sposobu jej nadania. Paczka ekspresowa może być bowiem dostarczona w ciągu 1 do 2 dni roboczych. Paczki ekonomiczne z kolei pokonują drogę do adresata przez 3 do 5 dni. GlobKurier.pl umożliwia swoim Klientom możliwość śledzenia paczek na każdym etapie ich podróży. Zatem nadający mogą na bieżąco kontrolować kolejne etapy wędrówki paczki.

Kurier Polska-Malta - kogo wybrać?

Platforma GlobKurier.pl proponując, po przeprowadzeniu wyceny paczki, listę kurierów wraz z podaniem ceny za usługę rozwiązuje problem wyboru taniego przewoźnika. Ponadto sam fakt korzystania z usług GlobKurier.pl daje gwarancję najniższej ceny za usługę. Ponieważ dla zarejestrowanych użytkowników platforma proponuje ceny obniżone nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u kurierów. Zatem wystarczy się zarejestrować na platformie, a intuicyjny panel sam pokaże najtańsze propozycje.  Ponadto, w przypadku zarejestrowanych Klientów firmowych lista korzyści może być znacznie dłuższa.  

Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe na Maltę?

Przesyłki na Maltę realizowane są między innymi przez UPS, DHL, TNT, GLS oraz FedEx. Korzystanie z platformy GlobKurier.pl posiada tę ogromną zaletę, iż nie ma potrzeby wyszukiwania przewoźnika, który zrealizuje przesyłkę. Bowiem po dokonaniu szybkiej wyceny paczki, system sam podstawia listę firm kurierskich, które realizują przesyłki na Maltę wraz z ceną za usługę. Zadaniem Klienta jest tylko dokonanie odpowiedniego wyboru kuriera.   

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę na Maltę?

Jak w każdym przypadku podstawą wysłania paczki jest odpowiednie zabezpieczenie zawartości paczki. Zawartość należy dokładnie owinąć folią bąbelkową. Z kolei w przypadku kilku elementów, folią należy owinąć każdy element oddzielnie. Pakowana przesyłka musi być też odpowiednio zabezpieczona w kartonie. Tak by nie stykała się z bokami, dnem ani górą kartonu. Ponadto przy przesyłkach kilkuelementowych, poszczególne detale również powinny być oddzielnie i bez możliwości przesunięcia się. Zatem wszystkie wolne przestrzenie należy dokładnie uzupełnić zmiętymi gazetami lub papierem. W etapie końcowym paczkę należy dokładnie okleić szeroką, mocną taśmą. Na zapakowanej paczce z kolei trzeba umieścić list przewozowy, dbając by był on w widocznym miejscu. 

Jak tanio wysłać paczkę na Maltę

Przed wysłaniem paczki do tak odległego kraju jakim jest Malta należałoby zrobić dokładne rozpoznanie pośród firm przewozowych. Przeanalizować warunki dostawy, ocenić jakość usług i przede wszystkim przeanalizować dokładnie ceny. Jednakże samo rozpoznanie rynku może “spędzać sen z powiek”, pochłonąć masę cennego czasu i wzbudzić chęć rezygnacji z wysyłki. Dużo lepszym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z jednej z najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl. Platforma jest bowiem alternatywą wprost idealną. Głównie z uwagi na fakt, że koncentruje w jednym miejscu ponad 50 firm kurierskich i transportowych, realizujących wysyłki do ponad 192 krajów na świecie. Zapewnia transport wszystkimi możliwymi drogami: drogowym, morskim, a nawet lotniczym. Ponadto z GlobKurier.pl nadasz przesyłki od zwykłych listownych, poprzez paczki, aż po przesyłki paletowe, a nawet dłużycowe. I co najważniejsze usługi kurierskie za pośrednictwem platformy są nawet do 70% niższe, od stawek obowiązujących bezpośrednio w poszczególnych firmach przewozowych. 

Zatem wniosek nasuwa się tylko jeden Globkurier.pl to zawsze tani kurier.   

Integracje z portalami sprzedażowymi

Korzyści z integracji są oczywiście nieocenione. Podejmując taką decyzję można między innymi:zaimportować transakcje z Allegro do GlobKurier.pl. Skorzystać z automatycznego pobierania danych do generowania listów przewozowych. Automatycznego nadawania numerów listów przewozowych, szybkiego wysyłania przesyłek czy deskrypcji usług dodatkowych takich jak pobranie należności przy odbiorze. Wystarczy zalogować się na konto w GlobKurier.pl, przejść do zakładki “integracja z Allegro” i pobrać transakcje, które zasymilują się automatycznie. Procedura integracji z innymi portalami sprzedażowymi przebiega w równie prosty sposób co integracja z Allegro.   

                                                        Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Maltę

Paczka na Maltę - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki na Maltę

Klientom firmowym, zarejestrowanym na platformie, GlobKurier.pl proponuje szereg korzyści i ułatwień, które oprócz gratyfikacji finansowych niosą olbrzymią oszczędność czasu i wygodę. Zarejestrowani Klienci firmowi mogą bowiem korzystać z dodatkowych udogodnień, które są proste w obsłudze, intuicyjne i przede wszystkim pozwalają na uzyskanie dodatkowego i bezcennego czasu. Należą do nich między innymi takie funkcjonalności jak: nadawanie przesyłek za pobraniem, masowe wysyłanie przesyłek, nadawanie przesyłek DOX-funkcja, która pozwala na weryfikacje cen i nadanie paczek jednym kliknięciem. Opcja prepaid, która umożliwia dokonywanie przedpłat i opłacanie zleceń ze zgromadzonych środków. Możliwość otrzymywania jednej faktury zbiorczej za usługi, przy płatnościach prepaid oraz zbiorcze aktywowanie listów przewozowych. 

Ponadto Klienci firmowi mają możliwość uzyskania odroczonych terminów płatności czy modernizacji kosztów dystrybucji, która pozwala na kolejne oszczędności rzędu 30%. Z kolei dla firm prowadzących sprzedaż online, istnieje możliwość zintegrowania konta na GlobKurier.pl, z największymi platformami sprzedażowymi takimi jak: eBay, RedCart, Allegro, Presta Shop czy Magento. 

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20