Menu

Paczki i przesyłki na Barbados

Przesyłki na Barbados, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Barbadosu do Polski i z Polski na Barbados

Jak nadać paczkę na Barbados?

Aby dokonać wyceny paczki na Barbados i z Barbadosu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Barbados.

Na Barbados wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Barbados


Barbados to nieduże państwo położone na Małych Antylach, na Oceanie Atlantyckim. Zajmuje wyspę o tej samej nazwie. Atrakcyjna lokalizacja, wspaniałe widoki i gorący klimat to główne przesłanki sprzyjające turystyce. Kiedy jednak zachodzi konieczność czy potrzeba wysłania paczki na Barbados, pojawiają się problemy w postaci bardzo wysokich cen i długiego czasu dostawy. GlobKurier zapewnia najniższe możliwe stawki oraz czas dostawy skrócony do kilku dni roboczych (bez odprawy celnej). Przesyłki na Barbados dostarczamy transportem drogowym i lotniczym – obsługujemy teren całego kraju, a głównym miejscem wysyłek jest stolica Bridgetown. GlobKurier zapewnia optymalne rozwiązania dopasowane do oczekiwań klientów indywidualnych i komercyjnych. Duże doświadczenie w branży i świetnie zorganizowane zaplecze, nad którego rozwojem nieustannie pracujemy, pozwalają nam sprawnie obsługiwać procesy logistyczne i zapewniać klientom profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Paczki i przesyłki do Bridgetown, stolicy Bahamów

Ile kosztuje paczka na Barbados?

Tanie przesyłki na Barbados z GlobKurier to zasługa współpracy z kilkudziesięcioma najlepszymi na świecie firmami przewozowymi. Nasze stawki są aż do 70 %. niższe niż bezpośrednio u przewoźników! Zależą przede wszystkim od parametrów i rodzaju przesyłki, formy transportu i szybkości doręczenia, przy czym poszczególni kurierzy ustalają je według własnych kryteriów. Opcja szybkiej wyceny dostępna na naszej stronie pozwoli Ci porównać oferty pod kątem ceny i zawartości. Jednocześnie przypominamy, że ceny usług realizowanych za pośrednictwem GlobKurier obejmują także opłatę paliwową wynoszącą zwykle 8-20 %. i 23 %. podatek VAT w przypadku paczek na Barbados nadawanych przez osoby prywatne.

Jak nadać paczkę na Barbados?

Procedura zamawiania kuriera na Barbados z GlobKurier jest prosta i sprowadza się do wypełnienia elektronicznego formularza. Należy podać w nim kraj nadania i dostawy, rozmiary paczki, wagę i ilość przesyłek, a także określić szybkość doręczenia i sposób nadania. Na tej podstawie system generuje listę rekomendowanych przewoźników – to Ty decydujesz, który z nich zrealizuje Twoje zamówienie! Na etapie jego składania możesz skorzystać z dodatkowych opcji takich jak np. ubezpieczenie przesyłki. Podczas finalizowania transakcji poprosimy Cię o podanie Twoich danych i wybór metody płatności (płatność online poprzez przelew bankowy, płatność prepaid oraz płatność gotówką przy doręczeniu). Kurier zgłosi się pod wskazany adres w celu odebrania paczki – możesz ją też dostarczyć osobiście do jednego z naszych punktów.

Zakazy przy przesyłkach na Barbados

Przy przesyłkach na Barbados obowiązują zakazy – pełną ich listę znajdziesz w regulaminie przewoźnika. Na Barbados nie wolno wysyłać m.in. alkoholu, papierosów, narkotyków, substancji i materiałów niebezpiecznych, żywych i martwych organizmów, wartościowych przedmiotów, żywności z krótkim terminem ważności, dokumentów niejawnych etc. Pamiętaj, że przesyłki w obrocie międzynarodowym są prześwietlane!

                                                     Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Barbados