Menu

przesyłki, tanie paczki polska francja

Paczka na Martynikę, przesyłki kurierskie z Polski 

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Martyniki do Polski i z Polski na Martynikę

Jak nadać paczkę na Martynikę?

Aby dokonać wyceny paczki na Martynikę, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Martynikę.

Na Martynikę wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie na Martynikę

Martynika, zamorski departament Francji położony na karaibskiej wyspie o tej samej nazwie, to urzekające miejsce odwiedzane przez wielu turystów. Duża odległość od Polski, wyspiarski charakter państwa oraz brak bezpośrednich połączeń lotniczych sprawiają, że ceny paczek wysyłanych na Martynikę są bardzo wysokie. GlobKurier.pl oferuje dostawę w cenie już od ok. 300 zł. Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami transportowymi takimi jak: DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben i wieloma innymi. Nasz serwis jest zintegrowany z 15 platformami sprzedażowymi. Obsługujemy łącznie ponad 190 krajów na świecie. To wszystko pozwala nam zaoferować atrakcyjne stawki i elastyczne warunki dostawy przesyłek zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Paczki i przesyłki do Fort - de- France

Jak nadać paczkę na Martynikę?

Tanią przesyłkę na Martynikę za pośrednictwem GlobKurier.pl nadasz szybko i bez wychodzenia z domu!

Stawiamy na maksymalnie uproszczone procedury! Jeśli chcesz zamówić kuriera na Martynikę, wypełnij prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podaj w nim kraj nadania i odbioru, wymiary przesyłki oraz ilość nadawanych paczek. Na podstawie tych informacji system wygeneruje listę polecanych kurierów wraz z cenami. Wystarczy, że wybierzesz jednego z nich i złożysz zamówienie, które można opłacić online. Kurier pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem i odbierze paczkę. Istnieje też opcja dostarczenia przesyłki do jednego z naszych punktów, skąd wyruszy w dalszą drogę. Dostawy realizujemy transportem drogowym i lotniczym, uwzględniając cały obszar Martyniki.

Ile kosztuje paczka na Martynikę?

Koszt wysłania paczki na Martynikę jest uzależniony od paru ważnych czynników. Pod uwagę brane są w pierwszej kolejności parametry przesyłki, niemniej duże znaczenie w omawianym kontekście mają również forma transportu, tryb doręczenia i dodatkowe opcje, jakie proponujemy klientom w trakcie składania zamówienia. Cena zawiera ponadto opłatę paliwową wynoszącą zwykle od 8 do 20 proc., a także 23 proc. podatek VAT, jeśli przesyłkę na Martynikę nadajesz jako osoba prywatna. Nasze stawki są do 70 proc. niż bezpośrednio u przewoźników, ale zachęcamy do skorzystania z opcji szybkiej wyceny w celu sprawdzenia, która firma transportowa ma do zaoferowania najlepsze warunki dostawy. Przypominamy, że poszczególni kurierzy dokonują wyceny usługi wedle własnych kryteriów, stąd rozbieżności w cenach.

Zakazy przy przesyłkach na Martynikę

Zabronione jest umieszczanie w paczkach na Martynikę m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych (w tym broni, petard, sprzętu wojskowego, kwasów, rtęci etc.), wyrobów alkoholowych i tytoniowych, gotówki, dokumentów niejawnych, wartościowych przedmiotów, leków na receptę, zwierząt, ludzkich szczątków itp. W regulaminie wybranej przez Ciebie firmy transportowej znajdziesz dokładne informacje dotyczące zakazów przy przesyłkach zagranicznych.

                                                    Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Martynikę