Paczki i przesyłki do Tajlandii

Paczka do Tajlandii, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Tajlandii do Polski i z Polski do Tajlandii

Jak nadać paczkę do Tajlandii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Tajlandii, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Tajlandii.

Do Tajlandii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Tajlandia

Tajlandia to chętnie odwiedzany przez turystów kraj. Jeśli by streścić go w trzech słowach można by użyć: krajobraz, impreza i kultura. Kraj jest bardzo zróżnicowany – na północy dżungle i góry, centrum kraju – niziny, a południe to wybrzeże z niezliczonymi wysepkami. Większość miast prowadzi nocne życie – imprezy są tutaj co dzień, a w niektórych miejscach nigdy się nie kończą. Co do kultury – niesamowity szacunek do rodziny królewskiej oraz Buddyzmu. Mimo tego, Tajlandia jest bardzo tolerancyjna wobec innych religii, nie spotka Cię tutaj w żadnym wypadku jakikolwiek przejaw nietolerancji ze względu na kolor skóry, wyznanie czy preferencje. Ludzie są tutaj zawsze uśmiechnięci i otwarci. 

 

Kurier do Tajlandii

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Tajlandii, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i pozwala na dostarczenie paczki do Tajlandii na półwysep już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju.

Oferujemy przesyłki na cały teren Tajlandii, a główne miejsce wysyłek to Bangkok.

Cena paczki do Tajlandii

Usługi kurierskie to alternatywa usług pocztowych. W obu tych przypadkach nie można jednoznacznie określić, jakie koszty poniosą Państwo, jako klient. Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Jak zapakować paczkę?

Przesyłka do Tajlandii powinna być zapakowana w jedną, stałą bryłę. Najlepiej wszystkie elementy przesyłki włożyć do kartonu i całość owinąć folią typu stretch. Zapakowanie przesyłki w karton pozwala uznać paczkę jako standardową, dzięki czemu nie ma dodatkowej opłaty za niestandardowy kształt. Poprawia to także jakość przesyłki – o wiele łatwiej zabezpieczyć przesyłkę o regularnym kształcie.

Przesyłka do Tajlandii - gwarancja profesjonalnej obsługi

GlobKurier jest profesjonalnym operatorem logistycznym, zajmującym się przewozem towarów do wszystkich krajów na świecie. Realizujemy transport drogowy i lotniczy. Kładziemy nacisk na jakość, a wszyscy podwykonawcy, z którymi od lat współpracuje nasza firma należą do grona zaufanych partnerów. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT.

Czego nie wysyłać w paczce do Tajlandii?

Ważne jest, by przesyłka do Tajlandii nie zawierała produktów, które nie są zgodne z przepisami celnymi obowiązującymi w danym państwie. Przepisy celne w Tajlandiinie są rygorystyczne, jednak delikatnie odbiegają od europejskich norm. Oczywiście zabronione jest wwożenie na teren tego państwa narkotyków, broni i substancji niebezpiecznych zagrażających życiu i zdrowiu oraz zwierząt. Warto tu wspomnieć o produktach, których prawo tajskie zabrania wywozić z Tajlandii. Należą do nich m.in. wizerunki i statuetki Buddy.

Ubezpieczenie przesyłki do Tajlandii

Ze względu na dość duży dystans, który paczka ma do przebycia proponujemy również dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia. Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata.

                                                       Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Tajlandii