• Cennik międzynarodowych przesyłek kurierskich - Meest

  Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

  Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

  Kliknij na logo i sprawdź cennik:

  Meest - tanie przesyłki kurierskie na Ukrainę

  Firma kurierska Meest istnieje na globalnym rynku od prawie 30 lat. W pierwszych latach swojej działalności firma obejmowała swoim zasięgiem wysyłkę paczek z Kanady i Ameryki Północnej na Ukrainę. Obecnie kurier Meest posiada 500 przedstawicielstw w 12 krajach na świecie, dzięki temu Meest osiągnął globalny zasięg. Z kuriera Meest w atrakcyjnych cenach mogą skorzystać klienci indywidualni oraz biznesowi. Obecnie obsługiwane są zarówno duże miasta jak i mniejsze miejscowości za wyjątkiem terenów, na których prowadzone są działania wojenne i terytoriów okupowanych.

  Jeśli jesteś klientem biznesowym? Chcesz zaoszczędzić na przesyłkach na Ukrainę? Zapoznaj się z naszą ofertą MEEST na Ukrainę dla firm

  Co wyślesz za pośrednictwem firmy Meest?

  Kurierem Meest możesz wysłać dowolną przesyłkę, której maksymalne wymiary nie przekraczają:

  • długość + obwód (mierzony w kierunku prostopadłym do długości) = 300 cm, przy czym maksymalna długość = 200 cm,

  przesyłka nie waży więcej niż:

  • 30 kg (kurier, nadanie w sklepie Żabka i punkcie DHL)
  • 20 kg (nadanie w paczkomacie InPost)

  Jeśli chcesz uniknąć dodatkowych opłat celno- podatkowych związanych z odprawą celnym musisz przestrzegać ukraińskich przepisów celnych. Twoja przesyłka nie może przekroczyć łącznej wagi 30 kg  i deklarowanej wartości do 150 Euro. Uwzględniana jest łączna waga i wartość paczek, które są wysyłane do odbiorcy w jednym transporcie. Dodatkowo jedna paczka może zawierać do 10 kg produktów żywnościowych, zapakowanych oryginalnie przez producenta.

  icon zniżka

  Wysyłasz regularnie?

  Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

  icon paczka

  Chcesz wysłać paczkę kurierem?

  Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

  Przesyłka na Ukrainę wysyłana kurierem Meest nie może zawierać przedmiotów zabronionych postanowienia Światowej Konwencji Pocztowej oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 
  W przesyłce nie mogą znajdować się

  • przedmioty stwarzające zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi,
  • przedmioty mogące spowodować zanieczyszczenie lub uszkodzenie mienia,
  • narkotyki i substancje psychoaktywne,
  • środki odurzające, 
  • substancje radioaktywne,
  • dokumenty tożsamości, zezwolenia, licencje oraz inne tego typu dokumenty,
  • materiały siewne i nasadzeniowe. 

  Dlaczego warto zamówić kuriera Meest przez Globkurier.pl?

  Jeśli chcesz szybko wysyłać przesyłki na Ukrainę sięgnij po Globkurier.pl i w kilka minut wyceń swoją paczkę oraz zamów kuriera. W krótkim czasie odbierze ją od Ciebie kurier Meest. Cennik na naszej stronie pozwoli Ci szybko rozeznać się, ile będzie kosztować przesyłka międzynarodowa. Ponadto możesz liczyć na atrakcyjne zniżki z Globkurier.pl, jeśli założysz konto klienta biznesowego. 

  Sprawdź, jakie inne zalety ma korzystanie z serwisu GlobKurier.pl

  Ile trwa dostarczenie przesyłki kurierem Meest?

  Kurierem Meest deklaruje doręczenie przesyłki w przeciągu od 8 do 14 dni roboczych, liczonych od dnia odebrania przesyłki przez kuriera od nadawcy.

  W przypadku przesyłek wysyłanych do Kijowa oraz  stolic obwodów termin dostarczenia jest najkrótszy, natomiast przesyłki zaadresowane do pozostałych miejscowości dostarczane są w późniejszym terminach.

  To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
  serwis!

  Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

  mapa swiata, przesylki miedzynarodowe
  GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!