Logo
Menu

FedEx - cennik przesyłek międzynarodowych

Największy wybór firm kurierskich w jednym miejscu. Niskie ceny.

Dzięki GlobKurier, masz wszystkie opcje transportu w 1 miejscu

icon zniżka

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.

icon paczka

Chcesz wysłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę już dziś!

Fedex przesyłki międzynarodowe - cennik

Z nami nadasz przesyłkę na cały świat. Sprawdź ceny przesyłek wybierając cennik dla klientów indywidualnych lub biznesowych. Zarejestrowani klienci mają niższe ceny!

Firma FedEx Express Europe, które ma swoją centralę w Hoofddorp w Holandii, funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Dzięki FedEx paczki za granicę trafiają w założonym terminie.
Łącznie firma ta obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami. FedEx – przesyłki międzynarodowe, które docierają w ekspresowym tempie! 

Od teraz możesz zamówić przesyłkę online w walucie innej niż PLN. Dowiedz się więcej na: Płatności wielowalutowe.

Niech waluta Cię nie ogranicza!

Firma FedEx Express Europe, które ma swoją centralę w Hoofddorp w Holandii, funkcjonuje od ponad 35 lat. Łączy ludzi i możliwości, a klientom oferuje dostęp do największej w skali światowej sieci przesyłek lotniczych oraz niezrównaną europejską sieć drogową. Dzięki FedEx paczki za granicę trafiają w założonym terminie.
Łącznie firma ta obsługuje przesyłki z ponad 220 krajów i terytoriów na całym świecie. Flota jej pojazdów liczy 25 000 samochodów dostawczych i busów oraz ponad 6500 ciężarówek i przyczep. FedEx obsługuje 78 różnych lotnisk i dysponuje około 70 samolotami.

Za pośrednictwem platformy GlobKurier możesz w sposób prosty nadać przesyłkę zagraniczną do krajów Unii Europejskiej oraz Państw z całego Świata. Za pomocą naszego systemu, mogą Państwo wycenić każdą przesyłkę (kopertę, paczkę, paletę). W celu wyszukania odpowiedniego przewoźnika obsługującego rynki międzynarodowe, należy w pierwszej kolejności podać wymiar, wagę przesyłki międzynarodowej oraz kraj jej dostarczenia.

Jeśli jesteś klientem biznesowym i nadajesz paczki częściej – zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i skorzystaj z rabatów dostępnych po zalogowaniu! 

Jesteś klientem indywidualnym?

Jesteś klientem biznesowym?

Co możesz wysłać kurierem FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl?

Dzięki firmie kurierskiej FedEx możesz przesyłać paczki o standardowych i niestandardowych wymiarach. Maksymalnie parametry przesyłki:

  • 200 cm długości,
  • 60 cm wysokości,
  • 80 cm szerokości.

Dopuszczalne jest również wysłanie przez FedEx paczki, której obwód wynosi maksymalnie 300 cm. Przy czym obwód to dwukrotna wysokość plus dwukrotna szerokość.

Za pośrednictwem FedEx, za dodatkową opłatą zgodną z cennikiem, możesz wysłać niestandardowe towary, takie jak:

  • Materiały niebezpieczne niewymagające kontroli podczas przewozu – IDG.
  • Suchy lód – DI.
  • Baterie Litowe Sekcja II – ELB.
  • Przesyłki dyplomatyczne – poczta dyplomatyczna.
  • Przesyłki dłużycowe – długość najdłuższego boku wynosi maksymalnie 274 cm a obwód nie może przekraczać 330 cm.
  • Paleta napiętrowalna – w ramach usługi FedEx International Priority Freight i FedEx International Economy Freight.

W ramach usług standardowych FedEx cennik przesyłek międzynarodowych prezentuje z podziałem na odpowiednią wagę przesyłki od 1 do 70 kg.
Możesz też dopłacić za ubezpieczenie przesyłki w FedEx – koszt to od 15 zł wzwyż.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę w ofercie FedEx? Cennik usług międzynarodowych. Zobaczysz w nim, że dopłata za przesyłkę o niestandardowych wymiarach wynosi 80 zł.

FedEx przesyłki międzynarodowe – śledzenie

W dobie globalizacji i rosnącej wymiany międzynarodowej, śledzenie przesyłek stało się kluczową usługą, zapewniającą spokój ducha zarówno nadawcom, jak i odbiorcom. FedEx, jako jeden z liderów w branży kurierskiej, oferuje zaawansowane opcje śledzenia dla swoich przesyłek międzynarodowych. Dzięki temu, każdy klient ma możliwość monitorowania swojej paczki w czasie rzeczywistym, od momentu nadania aż do dostarczenia.

 

Możliwość śledzenia przesyłki międzynarodowej jest niezwykle ważna z kilku powodów. Po pierwsze, zapewnia transparentność procesu dostawy. Klienci mogą sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się ich przesyłka, co jest szczególnie istotne w przypadku pilnych lub wartościowych przesyłek. Po drugie, system śledzenia umożliwia lepsze planowanie. Wiedząc, kiedy przesyłka dotrze do miejsca docelowego, zarówno nadawca, jak i odbiorca mogą odpowiednio zorganizować swoje działania.

 

FedEx oferuje łatwy w obsłudze system śledzenia online, dostępny przez ich stronę internetową oraz aplikację mobilną. Ta nowoczesna technologia pozwala na śledzenie przesyłek na każdym etapie ich podróży, od momentu nadania, przez sortownie, aż po doręczenie. Dodatkowo, FedEx zapewnia powiadomienia e-mail i SMS o statusie przesyłki, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą stale monitorować statusu swojej przesyłki online.

 

Wycena przesyłki międzynarodowej FedEx jest bardzo prosta, dzięki naszemu przejrzystemu cennikowi. Przekonaj się, że wysyłka i jej śledzenie są teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Dlaczego warto wysyłać z GlobKurier.pl?

FedEx ma w swojej ofercie dostarczanie szerokiego zakresu różnego rodzaju przesyłek i możliwość wysyłki z i do ponad kilkuset lokalizacji. Firma działa w regionie Azji i Pacyfiku, w Kanadzie, w Europie, na Bliskim i Środkowej Wschodzie, w Afryce, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach.

Jako klient GlobKurier.pl możesz śledzić przesyłki FedEx w czasie rzeczywistym. Dostawa paczek realizowana jest niezależnie od pogody. Firma doręcza także przesyłki ciężkie, ważące do 800 kg na dowolny adres. Paczki o wadze do 70 kg możesz wysyłać w ramach usług FedEx Next Day Standard, co gwarantuje Ci doręczenie następnego dnia roboczego. Zautomatyzowane narzędzia wysyłkowe, pozwalające łatwo zamawiać i monitorować przesyłki, z pewnością działają na korzyść marki FedEx.

Zamów kuriera FedEx za pośrednictwem GlobKurier.pl. Zaoszczędzisz czas i zapewnisz sobie szybki odbiór swojej przesyłki.

To tylko niektóre z korzyści wynikające z zamawiania usług kurierskich przez nasz
serwis!

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne stawki, które są dostępne po zalogowaniu. Nie trać więc czasu i już dziś zarejestruj się bez opłat, bez zobowiązań i skorzystaj z atrakcyjnych stawek.  

GlobKurier, to profesjonalny operator logistyczny. Współpracujemy z ponad 50 przewoźnikami na całym świecie. Z Naszą firmą Państwa przesyłki zagraniczne są bezpieczne, bo sprawujemy nad nimi pełną kontrolę.  Zapraszamy do współpracy!