• Paczka do Azerbejdżanu, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Azerbejdżanu!

  Jak nadać paczkę do Azerbejdżanu?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Azerbejdżanu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują przesyłki z Polski do Azerbejdżanu dostosowane do parametrów paczki. Wybierz jedną z opcji i przejdź dalej. W tym momencie zostaniesz poproszony o uzupełnienie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. Dane uzupełnij dokładnie i kompletnie, gdyż dzięki temu minimalizujesz ryzyko zaginięcia przesyłki. W dalszej części możesz wykupić dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie paczki, które mogą być szczególnie przydatne podczas transportu przesyłek międzynarodowych. Ostatnim krokiem kończącym proces zamówienia przesyłki jest płatność.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Azerbejdżanu.

  Tani kurier do Azerbejdżanu z GlobKurier.pl

  Azerbejdżan to niezwykły i pełen kontrastów kraj leżący w Azji Zachodniej, na pograniczu Europy i Azji. Z jednej strony można podziwiać tu wspaniałą i dziką przyrodę oraz widoki kojarzące się z polskimi Bieszczadami, a z drugiej nie brakuje terenów pustynnych z charakterystycznymi szybami naftowymi. Ropa naftowa jest największym naturalnym bogactwem tego kraju, a kwestie związane m.in. z jej wydobyciem przyciągają do Azerbejdżanu sporo osób, w tym również z Polski. Wielu Polaków ma tutaj rodzinę i przyjaciół, co decyduje o konieczności i potrzebie wysyłania tu paczek. Z Globkurier.pl przesyłkę do Azerbejdżanu nadasz szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, jak to zrobić!

  Transporty przesyłek i paczek do Azerbejdżanu realizujemy drogą lotniczą i lądową. Obsługujemy cały obszar Azerbejdżanu – głównym miejscem wysyłek jest Baku (stolica). W celu zamówienia kuriera do Azerbejdżanu należy uzupełnić wymiary przesyłki w szybkiej wycenie. Wybierasz miejsce nadania i dostawy oraz określasz parametry przesyłki – wagę, wymiary, ilość itp. Kolejnym krokiem jest wybór firmy kurierskiej, która dostarczy Twoją przesyłkę pod wskazany adres. Współpracujemy z 50. przewoźnikami, co daje naszym klientom możliwość skorzystania z oferty skrojonej na miarę konkretnych potrzeb. Na koniec wystarczy opłacić zamówienie i śledzić status przesyłki za pomocą powiadomień SMS oraz systemu online.

   

   

  Mapa Azerbejdżanu

   

   

   

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  86 600 km²9 822 000Baku
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – BakuPolska – GandżaPolska – Sumgait

  Kody pocztowe paczka do Azerbejdżanu

  Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Azerbejdżanu zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, kod pocztowy, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie prawidłowego kodu pocztowego, który w przypadku Azerbejdżanu ma inny format niż ten znany w Polsce. Kody pocztowe Azerbejdżany zaczynają się od dwóch liter, następnie po odstępnie należy wpisać 4 cyfry. Przykładowo stolica Azerbejdżanu ma kody pocztowe zaczynające się od AZ 1000 do AZ 1009 oraz od AZ 1100 do AZ 1170. Kody mogą się różnić również w obrębie jednego miasta ze względu na obszar administracyjny. W przypadku Baku mowa jest o 67 obwodach administracyjnych.

  Śledzenie paczki do Azerbejdżanu

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Azerbejdżanu

  Po nadaniu paczki do Azerbejdżanu chcemy mieć pewność, że dojdzie ona do finalnego odbiorcy. Nadając paczkę za pośrednictwem GlobKurier.pl możesz sprawdzać drogę swojej przesyłki dzięki systemowi trackingu. Wystarczy wejść na stronę śledzenie i w odpowiednie pole wpisać numer przesyłki, zaczynający się od liter GK. System pokaże aktualne informacje dotyczące paczki, w tym również jej aktualny stan np. przejdzie przez kuriera czy dostarczenie paczki do sortowni.

  Transport przesyłki do Azerbejdżanu - Jak długo idzie paczka do Azerbejdżanu?

  Przesyłka z Polski do Azerbejdżanu musi pokonać daleką drogą. Odległość, jaka dzieli te dwa państwa to około 3 000km. Należy również pamiętać, że Azerbejdżan leży na innym kontynencie, przez co wymagana jest odprawa celna przesyłki, a to zazwyczaj wydłuża czas doręczenia paczki. Głównie przesyłki z Polski do Azerbejdżanu realizowane są drogą powietrzną, jednak można wybrać również drogę lądową. Czas doręczenia paczki do Azerbejdżanu waha się pomiędzy 6 – 10 dni roboczych. Czas ten może się różnić w zależności od wybranej formy doręczenia – może ona być standardowa lub priorytetowa. W przypadku przesyłek lotniczych są one zazwyczaj szybsza, ale również wiążą się z większym kosztem.

  Ile kosztuje paczka do Azerbejdżanu?

  Cena przesyłki do Azerbejdżanu zależy od paru istotnych czynników. Liczą się m.in. wymiary i wagi paczki, opakowanie, rodzaj usługi czy dodatkowe opcje takie jak np. ubezpieczenie przesyłki. Firmy transportowe, z którymi współpracujemy, wyceniają paczki wedle własnych zasad, dlatego stawki u poszczególnych przewoźników mogą się różnić. Najlepszym sposobem na ich porównanie jest skorzystanie z opcji szybkiej wyceny przesyłki dostępnej na stronie GlobKurier.pl. Dzięki temu przekonasz się, że proponowane przez nas ceny są bardzo korzystne – nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Tanie przesyłki do Azerbejdżanu z GlobKurier to sprawdzony sposób na skuteczne do starczenie paczki do każdego miejsca na świecie. Przewidywany czas dostawy od 6 do 10 dni roboczych – przypominamy jednak, że może on ulec wydłużeniu z powodu kontroli celnej. Przykładowa cena paczki do 5 kg może wynosić około 300 zł.

  Kurier Polska-Azerbejdżanu - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Azerbejdżanu?​

  Nadając paczkę do Azerbejdżanu należy sprawdzić, które firmy realizują transport międzynarodowy w tej relacji. Sprawdź najlepsze oferty różnych przewoźników wchodząc na stronę globkurier.pl. W przypadku paczek z Polski do Azerbejdżanu możesz liczyć na przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. W przypadku firmy FedEx ma ona w swojej ofercie transport drogowy i powietrzny, natomiast UPS realizuje przesyłki z Polski do Azerbejdżanu za pośrednictwem transportu lotniczego.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Azerbejdżanu

  Odpowiednio przygotuj przesyłkę zanim skorzystasz z szybkiej wyceny. Do pakowania używaj tylko dobrze wykonanych kartonów, które nie mają żadnych uszkodzeń. Zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy. Dobrze zapakowana paczka zmniejsza ryzyku uszkodzeń przedmiotów lub towaru, który znajduje się w środku. Do pudełka dodaj wypełniacze, które będą dodatkowo chronić wartość paczki. Mogą to być pomięte gazety, styropian lub gąbki. Po zapakowaniu dokładnie oklej karton taśmą, aby mieć pewność, że nie otworzy się on podczas transportu. Paczkę możesz dodatkowo owinąć folią, która chroni przesyłki przed złymi warunkami atmosferycznymi. W przypadku źle zapakowanej paczki, odpowiedzialność za jej uszkodzenia lub też uszkodzenia innych paczek ponosi nadawca.

  Ubezpieczenie paczki do Azerbejdżanu

  Wysyłając paczki międzynarodowe warto zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem przesyłki. Paczki do Azerbejdżanu muszą pokonać daleki dystans i przejść przez sortowe, aby finalnie trafić do odbiorcy. Podczas nadawania paczki na stronie globkurier.pl możesz dobrowolnie ubezpieczyć przesyłkę.

  Paczka do Azerbejdżanu - odprawa celna i cło Azerbejdżan

  Azerbejdżan nie należy do Unii Europejskiej, dlatego też przesyłki, które wysyłamy do tego kraju objęte są obowiązkową odprawą celną. W przypadku odprawy celnej ważne jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, która powinna zostać dołączona do paczki. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy dołączyć muszą do paczki fakturę, zgłoszenie celne oraz list przewozowy. Na szczęście, większość firm kurierskich umożliwia swoim klientom automatyczne generowanie niezbędnej dokumentacji.

  Czego nie można wysłać w paczce do Azerbejdżanu

  Zamawiając usługę kurierską, trzeba dokładnie sprawdzić warunki, na jakich jest ona realizowana – każdy przewoźnik ma własny regulamin. Określa on, czego nie wolno umieszczać w paczkach do Azerbejdżanu. Są to m.in. produkty niebezpieczne (amunicja, broń, zapalniczki i inne łatwopalne materiały, silniki, substancje trujące, toksyczne, żrące, wybuchowe etc.), zwierzęta, dokumenty niejawne, przedmioty o wysokiej wartości materialnej, produkty spożywcze z krótkim terminem ważności. Obowiązują też ograniczenia w zakresie wysyłki np. kawioru, wyrobów tytoniowych i alkoholowych oraz gotówki.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Azerbejdżanu

  Paczka do Azerbejdżanu - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Azerbejdżanu

  Oferta Globkurier.pl skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również firm, które regularnie wysyłają przesyłki międzynarodowe. Osoby, które wysyłają miesięcznie większą ilość paczek do Azerbejdżanu mogą liczyć na szczególną ofertę oraz dodatkowe udogodnienia. Wśród nich wymienić możemy między innymi zbiorcze generowanie listów przewozowych, masowe nadawanie przesyłek, opcję prepaid, jedną fakturę zbiorczą oraz automatyczną weryfikację odległych stref doręczeń. Dzięki temu przedsiębiorcy oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również 80% czasu potrzebnego do nadania przesyłek kurierskich. Przesyłki do Azerbejdżanu w ofercie dla firm to również transport palet oraz dłużyc, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na zapewnienie transportu dla najbardziej wymagających nawet przesyłek.

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20