• Paczka do Armenii, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Armenii!

  Jak nadać paczkę do Armenii?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Armenii skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Armenii bez wychodzenia z domu.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx , TNT czy DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Armenii.

   

  Tani kurier do Armenii z GlobKurier.pl

  Armenia to jeden z trzech krajów Zakaukazia. Leży na pograniczu Europy i Azji. Jest to najstarsze państwo chrześcijańskie na świecie. Wspaniałe krajobrazy i inne atrakcje sprawiają, że turyści coraz chętniej odwiedzają te strony. Może zatem nadarzyć się potrzeba wysłania szybkiej i taniej przesyłki do Armenii lub z Armenii do Polski. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl nie musisz się o to martwić! Współpracujemy z ponad 50. sprawdzonymi przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu wyślesz paczkę w dowolne miejsce – nawet do takich mało popularnych krajów jak Armenia. Ponadto udzielimy Ci wszelakich informacji na temat wysyłki.

  Armenia to kraj do którego coraz chętniej wysyłane są przesyłki. Paczka do Armenii nie musi być droga, jeśli wybierz odpowiedniego przewoźnika. Dzięki GlobKurier.pl możesz porównać oferty wielu przewoźników w jednym miejscu. Dodatkowo po założeniu konta możesz od razu liczyć na rabaty.

   

   

  Mapa Armenia

   

   

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  29 800 km²296 900Erywań
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – ErywańPolska – GiumriPolska – Wanadzor

  Kody pocztowe paczka do Armenii

  Paczka do Armenii musi być odpowiednio zaadresowana, jeśli chcesz mieć pewność, że trafi ona w odpowiednie miejsce. W przypadku Armenii, jak i wielu innych krajów kody pocztowe mają inny charakter niże te znane w Polsce. Adresując przesyłkę do Armenii pamiętaj, że kody pocztowe np. w stolicy zaczynają się od 0001 do 0099. Jest ich aż 93 ze względu na różne obszary administracyjne znajdujące się w Erywaniu. Inne miasta mogą mieć kody pocztowe zaczynające się 0201 do 0514. Główną zasadą w przypadku kodów pocztowych Armenii jest fakt, że są one złożone z 4 cyfr.

  Śledzenie paczki do Armenii

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Armenii

  Po nadaniu paczki do Armenii możesz ją śledzić w systemie śledzenia na naszej stronie on-line. Jest on bardzo intuicyjny, wystarczy wejść w link i podać tam numer przesyłki przesłany w mailu. Następnie system pokaże najnowsze informacje w którym miejscu znajduje się przesyłka do Armenii.

  Transport przesyłki do Armenii - Jak długo idzie paczka do Armenii?

  Armenia znajduje się ponad 2 000 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Armenii może iść około 8 do 12 dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Armenii jest realizowany drogą powietrzną.

  Ile kosztuje paczka do Armenii?

  Nasz system szybkiej wyceny wyszukuje najkorzystniejsze pod względem cenowym oferty wysyłek na danej trasie. Pamiętaj, że wyceny dokonane przez poszczególnych przewoźników mogą się między sobą różnić. My przedstawiamy Ci najlepsze cenowo oferty, Tobie natomiast przysługuje prawo wyboru jednej z nich. To, ile zapłacisz za nadanie paczki do Armenii, zależy m.in. od jej parametrów, miejsca odbioru, trybu doręczenia, formy nadania czy dodatkowych usług, np. ubezpieczenia przesyłki. Mniejsze przesyłki o wadze do 10 kg będą kosztować około kilkuset złotych, między 400-600zł. Należy jednak pamiętać, że im cięższa przesyłka tym również zwiększy się jej koszt dostawy.

  Kurier Polska-Armenia - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Armenii?

  Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Armenii, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 3-4 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Armenii. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica Erywań. Przesyłki z Polski do Armenii zrealizujesz z kurierem FedEx.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Armenii

  Paczka do Armenii musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

  Ubezpieczenie paczki do Armenii

  Przesyłki do Armenii muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. 

  Paczka do Armenii - odprawa celna i cło Armenia

  Armenia znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Armenii podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Armenii bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl. 

  Czego nie można wysłać w paczce do Armenii

  Każda przesyłka trafiająca do obrotu międzynarodowego jest prześwietlana, w związku z czym w paczkach za granicę nie wolno umieszczać wielu przedmiotów. Do Armenii nie wolno wysyłać m.in. narkotyków, broni, substancji niebezpiecznych, produktów spożywczych o krótkim terminie ważności, żywych zwierząt, ludzkich szczątków, gotówki czy przedmiotów przedstawiających dużą wartość materialną. Regulamin przewoźnika jasno określa, co dokładnie jest zabronione. Paczkom z niedozwoloną zawartością grozi wycofanie z transportu, a nadawca musi się liczyć z poniesieniem konsekwencji.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Armenii

  Paczka do Armenii - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Armenii

  Wiele firm coraz chętniej wychodzi poza granicę Polski. Wybierz ofertę przesyłek międzynarodowych do ponad 190 krajów w tym również do Armenii. Firmy wysyłają jeszcze taniej, a w zależności od ilości wysyłanych paczek można uzyskać naprawdę korzystne cenniki. Paczki do Armenii zrealizujesz bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz i skorzystaj z tanich przesyłek do Armenii.

  kurier z paczką do armenii

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20