Paczki i przesyłki do Armenii - flaga Armenii

Paczka do Armenii, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Armenii!

Jak nadać paczkę do Armenii?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Armenii skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Armenii.

Do Armenii wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Armenii z GlobKurier.pl

Armenia to jeden z trzech krajów Zakaukazia. Leży na pograniczu Europy i Azji. Jest to najstarsze państwo chrześcijańskie na świecie. Wspaniałe krajobrazy i inne atrakcje sprawiają, że turyści coraz chętniej odwiedzają te strony. Może zatem nadarzyć się potrzeba wysłania szybkiej i taniej przesyłki do Armenii lub z Armenii do Polski. Dzięki serwisowi GlobKurier.pl nie musisz się o to martwić! Współpracujemy z ponad 50. sprawdzonymi przewoźnikami na całym świecie, dzięki czemu wyślesz paczkę w dowolne miejsce – nawet do takich mało popularnych krajów jak Armenia. Ponadto udzielimy Ci wszelakich informacji na temat wysyłki.

Ile kosztuje paczka do Armenii?

Nasz system szybkiej wyceny wyszukuje najkorzystniejsze pod względem cenowym oferty wysyłek na danej trasie. Pamiętaj, że wyceny dokonane przez poszczególnych przewoźników mogą się między sobą różnić. My przedstawiamy Ci najlepsze cenowo oferty, Tobie natomiast przysługuje prawo wyboru jednej z nich. To, ile zapłacisz za nadanie paczki do Armenii, zależy m.in. od jej parametrów, miejsca odbioru, trybu doręczenia, formy nadania czy dodatkowych usług, np. ubezpieczenia przesyłki.

Nadaj przesyłkę do Armenii

Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Armenii, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 3-4 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Armenii. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica Erywań.

Paczki i przesyłki do Erywań stolicy Armenii

Zakazy przy przesyłkach do Armenii

Każda przesyłka trafiająca do obrotu międzynarodowego jest prześwietlana, w związku z czym w paczkach za granicę nie wolno umieszczać wielu przedmiotów. Do Armenii nie wolno wysyłać m.in. narkotyków, broni, substancji niebezpiecznych, produktów spożywczych o krótkim terminie ważności, żywych zwierząt, ludzkich szczątków, gotówki czy przedmiotów przedstawiających dużą wartość materialną. Regulamin przewoźnika jasno określa, co dokładnie jest zabronione. Paczkom z niedozwoloną zawartością grozi wycofanie z transportu, a nadawca musi się liczyć z poniesieniem konsekwencji.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Armenii.