Logo
Menu

Paczki i przesyłki do Hondurasu

Przesyłki do Hondurasu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Hondurasu!
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Hondurasu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Hondurasu, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Hondurasu.

Do Hondurasu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Przesyłki kurierskie do Hondurasu

Honduras to państwo w Ameryce Północnej, pomiędzy Morzem Karaibskim a Oceanem Spokojnym. Jest to bardzo dynamicznie rozwijający się kraj przyciągający wielu zagranicznych inwestorów. Główną gałęzią gospodarki jest sektor usługowy. Jest to również niezwykle fascynujący kierunek turystyczny zyskujący na popularności z każdym kolejnym rokiem. Potrzeba nadania paczki do Hondurasu pojawia się z w sytuacjach zarówno prywatnych, jak i biznesowych. GlobKurier.pl daje możliwość nadania przesyłki bez wychodzenia z domu w systemie „od drzwi do drzwi”. Stawiamy na uproszczone formalności oraz bezpieczeństwo i wygodę naszych klientów, proponując rozwiązania odpowiadające konkretnym preferencjom.

Paczki i przesyłki do Hondurasu Copan

Ile kosztuje paczka do Hondurasu?

Przed nadaniem przesyłki do Hondurasu sprawdź cenę usługi za pomocą opcji szybkiej wyceny paczki dostępnej na naszej stronie. Dzięki współpracy z kilkudziesięcioma sprawdzonymi i cenionymi na całym świecie firmami kurierskimi i transportowymi, takimi jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellmani wieloma innymi, jesteśmy w stanie zaproponować tanie przesyłki do Hondurasu w cenach do 70%. niższych niż bezpośrednio u przewoźników. Opłata zależy głównie od parametrów paczki, ilości przesyłek, rodzaju transportu, sposobu nadania i szybkości doręczenia. Stawka obejmuje także 23 proc. podatek VAT (w przypadku paczek nadawanych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej) oraz opłatę paliwową.

Jak nadać paczkę do Hondurasu?

Z nami przekonasz się, że zamówienie kuriera do Hondurasu jest bardzo proste! Najpierw uzupełnij parametry przesyłki w szybkiej wycenie, a następnie wybierz firmę kurierską, która doręczy Twoją przesyłkę do Hondurasu. Następnie wypełnij formularz zamieszczony na stronie GlobKurier.pl, podając w nim w informacje dotyczące: parametrów przesyłki, miejsca nadania i dostawy oraz opcji transportu. W trakcie składania zamówienia możesz zdecydować się na dodatkowe usługi, np. ubezpieczenie paczki. Ponadto poprosimy Cię o podanie danych Twoich oraz odbiorcy. Paczkę dostarczasz do określonego punktu lub czekasz na kuriera, który odbierze ją od Ciebie. Dostawy przesyłek realizowane są w przeciągu 3-7 dni roboczych (bez odprawy celnej). Obsługujemy cały obszar Hondurasu, a głównym miejscem dostaw jest stolica kraju Tegucigalpa.

Towary zakazane w przesyłkach do Hondurasu

Przy przesyłkach do Hondurasu obowiązują pewne ograniczenia dotyczące zawartości. W paczkach nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym np. borni, amunicji, petard czy substancji wybuchowych), żywności z krótkim terminem przydatności do spożycia, kosztowności, dokumentów niejawnych, zwierząt, szczątków ludzkich, wyrobów alkoholowych i tytoniowych, narkotyków, leków itp. Pamiętaj, że przesyłki trafiające do obrotu międzynarodowego są prześwietlane. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości konsekwencje ponosi nadawca. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem przewoźnika, który realizuje dostawę Twojej paczki do Hondurasu.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Hondurasu