Paczka do Kambodży, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Kambodży do Polski i z Polski do Kambodży!

Jak nadać paczkę do Kambodży?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kambodży, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Kambodży.

Do Kambodży wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań

 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!

Jak wysłać paczkę do Kambodży?

Daleka i egzotyczna Kambodża może być celem wysyłki paczek prywatnych lub firmowych. Chcesz nadać przesyłkę do tego kraju? Skorzystaj z oferty renomowanych firm kurierskich, z którymi współpracujemy i zarezerwuj kuriera przez GlobKurier.pl. To bardzo proste zadanie, zwłaszcza że do Twojej dyspozycji oddajemy szybką wycenę przesyłki.

Spakuj to, co chcesz wysłać kurierem do Kambodży, następnie zważ paczkę i poznaj jej dokładne wymiary. Szerokość, wysokość i długość paczki oraz jej waga to podstawowe kwestie, jakie musisz wpisać do szybkiej wyceny przesyłki. Podając adres dostawy, poznasz szybko oferty kurierów, z którymi współpracujemy, m.in. UPS, DHL, FedEx czy DPD. W jednym miejscu będziesz mieć zebrane oferty przesyłki paczki do Kambodży – wybierz tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza, w szczególności jeśli chodzi o jej cenę.

Paczki do Kambodży

Kambodża jest azjatyckim, biednym krajem, który powoli odbudowuje się po wojnie domowej oraz okupacji wietnamskiej. Położona jest w dolinie rzeki Mekong i graniczy z Tajlandią, Laosem i Wietnamem. Ma ogromny potencjał do tego, by rozwijać się w kierunku turystycznym. To właśnie tutaj znajduje się słynny na cały świat kompleks świątynny Angkor Wat. Burzliwa, trudna historia zaowocowała biedą sporej części kambodżańskiego społeczeństwa, a jednak ludzie mieszkający w tym kraju mają wrodzone poczucie gościnności. Chętnie pomagają turystom i przyjmą nawet pod swój dach, jeśli zajdzie taka konieczność. Być może byłeś w Kambodży, a teraz chcesz wysłać paczkę ludziom, których tam poznałeś? Wybierz przesyłki do Kambodży z GlobKurier.pl, a zaoszczędzisz na wysyłce.

Paczki i przesyłki do Phnom Penh

Cennik usług na międzynarodowy transport przesyłek do Kambodży

Wielu naszych klientów zainteresowanych jest maksymalnym ograniczeniem kosztów realizacji usług kurierskich przy wysyłaniu paczek do Kambodży. Musisz wiedzieć, że tanie przesyłki do tego kraju to kwestia trudna do osiągnięcia z uwagi na ograniczone możliwości realizacji transportu Twojej paczki do Kambodży drogą lądową. Infrastruktura dróg praktycznie tam nie istnieje. Jednak dzięki temu, że GlobKurier.pl ma podpisane umowy o współpracę z największymi firmami kurierskimi na świecie, możemy Ci zaproponować ceny przesyłek do tego kraju już od niecałych trzystu złotych wzwyż.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Kambodży?

Zwiększona wycena paczek do Kambodży wynika z trudności w poruszaniu się po tym odległym kraju za pomocą infrastruktury drogowej. O ile Twoja przesyłka ma trafić do jednego z głównych miast w Kambodży, to nie powinno być z tym większego problemu.
Ostatecznie cena Twojej przesyłki będzie zależeć od jej wymiarów i wagi. Im będzie ona większa i cięższa, albo będzie mieć niestandardowe gabaryty, tym więcej kosztować będzie jej nadanie do Kambodży.

Śledzenie przesyłki do Kambodży

Wysyłamy przesyłki do Kambodży za pośrednictwem sprawdzonych kurierów, z którymi współpracujemy, zarówno z wykorzystaniem transportu drogowego, jak i lotniczego. Głównie wysyłki te trafiają do Phnom Penh, ale obsługujemy teren całego kraju. Możemy doręczyć paczki do Kambodży w krótkim czasie. Przesyłki zamawiane przez GlobKurier.pl można śledzić za pośrednictwem strony: śledzenie przesyłki. Status paczki aktualizowany jest automatycznie po uaktualnieniu go przez przewoźnika, która dostarcza przesyłkę do Kambodży. 

Czego nie można wysłać w paczce do Kambodży?

Musisz wiedzieć, że nie wszystko można wysłać w paczce do Kambodży. Przepisy celne tego kraju zabraniają, by w przesyłce znalazły się substancje i materiały niebezpieczne, jak rtęć, kwas, petardy, broń czy sprzęt wojskowy. Nie można w niej również umieszczać alkoholu, papierosów czy żywności z krótkim terminem przydatności.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kambodży