Menu

Paczka do Kambodży, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Kambodży!

Jak nadać paczkę do Kambodży?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Kambodży, skorzystaj z opcji Szybkiej Wyceny. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, FedEx czy TNT. Po wpisaniu wszystkich koniecznych danych system automatycznie wygeneruje listę przewoźników, którzy dostarczą Twoją przesyłkę do Kambodży. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. W tym miejscu podaj dane nadawcy i odbiorcy. Możesz skorzystać również z dodatkowych opcji, takich jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest umieszczenie opłaty. Gotowe właśnie nadałeś przesyłkę z Polski do Kambodży.

 

Tani kurier do Kamboydż z GlobKurier.pl

Daleka i egzotyczna Kambodża może być celem wysyłki paczek prywatnych lub firmowych. Chcesz nadać przesyłkę do tego kraju? Skorzystaj z oferty renomowanych firm kurierskich, z którymi współpracujemy i zarezerwuj kuriera przez GlobKurier.pl. To bardzo proste zadanie, zwłaszcza że do Twojej dyspozycji oddajemy szybką wycenę przesyłki.

 

 

Spakuj to, co chcesz wysłać kurierem do Kambodży, następnie zważ paczkę i poznaj jej dokładne wymiary. Szerokość, wysokość i długość paczki oraz jej waga to podstawowe kwestie, jakie musisz wpisać do szybkiej wyceny przesyłki. Podając adres dostawy, poznasz szybko oferty kurierów, z którymi współpracujemy, m.in. UPS, FedEx czy TNT. W jednym miejscu będziesz mieć zebrane oferty przesyłki paczki do Kambodży – wybierz tę, która jest dla Ciebie najkorzystniejsza, w szczególności jeśli chodzi o jej cenę.

 

 

Cena paczek do Kambodży wynika z trudności w poruszaniu się po tym odległym kraju za pomocą infrastruktury drogowej. O ile Twoja przesyłka ma trafić do jednego z głównych miast w Kambodży, to nie powinno być z tym większego problemu. Ostatecznie cena Twojej przesyłki będzie zależeć od jej wymiarów i wagi. Im będzie ona większa i cięższa, albo będzie mieć niestandardowe gabaryty, tym więcej kosztować będzie jej nadanie do Kambodży. Cena jest również uzależniona od oferty przewoźnika oraz wybranej usługi.

 

Paczki i przesyłki do Kambodży

Kambodża jest azjatyckim, biednym krajem, który powoli odbudowuje się po wojnie domowej oraz okupacji wietnamskiej. Położona jest w dolinie rzeki Mekong i graniczy z Tajlandią, Laosem i Wietnamem. Ma ogromny potencjał do tego, by rozwijać się w kierunku turystycznym. To właśnie tutaj znajduje się słynny na cały świat kompleks świątynny Angkor Wat. Burzliwa, trudna historia zaowocowała biedą sporej części kambodżańskiego społeczeństwa, a jednak ludzie mieszkający w tym kraju mają wrodzone poczucie gościnności. Chętnie pomagają turystom i przyjmą nawet pod swój dach, jeśli zajdzie taka konieczność. Być może byłeś w Kambodży, a teraz chcesz wysłać paczkę ludziom, których tam poznałeś? Wybierz przesyłki do Kambodży z GlobKurier.pl, a zaoszczędzisz na wysyłce.

Kambodża jest coraz bardziej popularna jeśli chodzi o kierunek turystyczny. Coraz więcej osób wybierając się do Azji Wschodniej wybiera Kambodże, zaraz obok Tajlandii, Wietnamu czy Indonezji. Coraz lepiej rozwijająca się gospodarka zachęca wiele firm do inwestycji właśnie w tym kraju. Średnio, rocznie PKB tego kraju rośnie około 7,7%. Import i eksport również stały się znacznie prostsze. Do Polski z Kambodży najczęściej importuje się odzież, obuwie czy tkaniny. Natomiast z naszego kraju eksportuje się do Kambodży konstrukcje stalowe.

 

Do Kambodży możesz wysłać przesyłkę, ale również ładunki ponadgabarytowe i paletowe. Transport takich towarów będzie trwał dłużej i może wynosić około 4 lub 5 tygodni, gdyż jest zazwyczaj wykonywany frachtem morskim. Cena w tym wypadku również będzie wyższa niż standardowej paczki.

 

 

Mapa Kambodży

 

 

 

mapa Kambodży
PowierzchniaLudnośćStolica
181 035 km²15 288 489Phnom Pehn
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – Phnom PehnPolska – Siĕm RéabPolska – Bătdâmbâng

Kody pocztowe paczka do Kambodży

Chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka trafi do odpowiedniego odbiorcy? Pamiętaj o poprawnym zaadresowaniu paczki. Kody pocztowe, różnią się pomiędzy sobą na świecie, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zapisanie. W przypadku Kambodży, kod pocztowy składa się z ciągu sześciu cyfr. Stolica tego kraju składa się z dzielnic, które również mają odpowiednie kody pocztowe. Phnom Pehn, czyli właśnie stolica posiada ich bardzo dużo, a jednym z głównych kodów jest 120101.

Śledzenie paczki do Kambodży

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Kambodży

Wysyłamy przesyłki do Kambodży za pośrednictwem sprawdzonych kurierów, z którymi współpracujemy, zarówno z wykorzystaniem transportu drogowego, jak i lotniczego. Głównie wysyłki te trafiają do Phnom Penh, ale obsługujemy teren całego kraju. Możemy doręczyć paczki do Kambodży w krótkim czasie. Przesyłki zamawiane przez GlobKurier.pl można śledzić za pośrednictwem strony: śledzenie przesyłki. Status paczki aktualizowany jest automatycznie po uaktualnieniu go przez przewoźnika, która dostarcza przesyłkę do Kambodży.

Transport przesyłki do Kambodży - Jak długo idzie paczka do Kambodży?

Kambodża jest oddalona od Polski o ponad 8 500km, stąd też przesyłka potrzebuje czasu, aby dostać się z Europy na drugi koniec Azji. Paczka realizowana jest głównie transportem lotniczym lub łączonym lotniczym + drogowym. Transport paczki z Polski do Kambodży trwa około 7 -10 dni roboczych. Należy zwrócić również uwagę, że przesyłka międzynarodowa wyprawa odprawy celnej i przygotowania odpowiednich dokumentów

Kurier Polska-Kambodża - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Kambodży?

Kambodża i Polska są od siebie odległe, dlatego mowa tutaj o przesyłkach międzynarodowych, a nawet międzykontynentalnych. Głównymi operatorami, którzy zajmują się przesyłkami z Polski do Kambodży są FedEx i UPS, a także GlobKurier Business. Oferty przewoźników mogą się różnić w zależności od rodzaju transportu lub też od szybkości doręczenia. Czasem firmy proponują opcję ekonomiczną, czyli tańszą, ale wolniej lub ekspresową, która dotrze na miejsce szybciej, ale jest droższa. Korzystając z szybkiej wyceny możesz porównać oferty wszystkich tych przewoźników.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Kambodży

Paczka do Kambodży musi być starannie zapakowana, gdyż czeka ją bardzo długa droga. Do zapakowania należy używać tylko solidnych kartonów, które nie są zniszczone lub uszkodzone. Taki karton warto dodatkowo okleić taśmą, aby był ona stabilniejszy. Do środka warto używać wypełniaczy, gdyż przesyłka musi pokonać drogę nie tylko w środkach transportu, ale również w centrach logistycznych. Odpowiednio zapakowana paczka minimalizuje ryzyko uszkodzenia przesyłki, a co za tym idzie ryzyko reklamacji. W przypadku delikatnych przedmiotów warto nakleić na kartonie odpowiednie naklejki alarmujące o właśnie takim wyposażeniu przesyłki. Będzie to informacja dla kuriera, aby obchodził się z przesyłką z większą ostrożnością.

Paczka do Kambodży - odprawa celna i cło Kambodża

Do Kambodży, jak do innych krajów poza europejskich wymagana jest odprawa celna. W GlobKurier.pl staramy się zawsze pomóc w przypadku odprawy. Przesyłamy odpowiednie dokumenty, które należy wypełnić. Więcej informacji znajdziesz na stronie odprawy celnej. Na stronie tej udostępniamy dodatkowo dokumenty, które należy wypełnić kiedy wysyłamy z FedEx, TNT czy UPS.

Czego nie można wysłać w paczce do Kambodży

Musisz wiedzieć, że nie wszystko można wysłać w paczce do Kambodży. Przepisy celne tego kraju zabraniają, by w przesyłce znalazły się substancje i materiały niebezpieczne, jak rtęć, kwas, petardy, broń czy sprzęt wojskowy. Nie można w niej również umieszczać alkoholu, papierosów czy żywności z krótkim terminem przydatności. Dodatkowo należy się zapoznać z regulaminem każdego przewoźnika, gdyż mogą się tam pojawić przedmioty, które nie zostaną zaakceptowane przez firmę kurierską lub transportową. Jeśli masz wątpliwości co do zawartości swojej przesyłki zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Kambodży

Paczka do Kambodży - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Kambodży

GlobKurier.pl to broker kurierski, który pomaga firmom rozwijać swój biznes za granicą. Również w przypadku dalekich krajów. Chcesz wysyłać jeszcze taniej swoje przesyłki do Kambodży? Zachęcamy do sprawdzenia oferty dla firm, gdzie proponujemy jeszcze lepsze stawki na przesyłki międzynarodowe, w tym również paczki do Kambodży. Oferta dla firm kierowana jest do różnej wielkości przedsiębiorstw, wysyłających zarówno kilka paczek, jak i kilkadziesiąt lub kilkaset miesięcznie. Wypełnij formularz i sprawdź jak zaoszczędzisz na paczkach do Kambodży w ofercie dla firm.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20