Paczki i przesyłki do Maroka

Paczka do Maroka, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Maroka do Polski i z Polski do Maroka

Jak nadać paczkę do Maroka?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Maroka, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Maroka.

Do Maroka wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłka kurierska do Maroka

Maroko jest często odwiedzany przez Europejczyków pustynny kraj. Warto tu zwiedzić stare miasta, wybrać się na wycieczkę na Saharę czy przejść się na jedną z wielu pięknych plaż. Na Saharze ponadto można wypożyczyć narty – mało gdzie można zjeżdżać na nartach z piaskowych wydm. Każdy tu znajdzie coś dla siebie

Paczka do Maroka

Przesyłka do Maroka ze względu na stosunkowo dobre relacje tego kraju z Polską oraz istniejący tam rozwój usług i infrastruktury sprawia, że Maroko stał się dobrze rokującym państwem z punktu widzenia polskich firm. Na terenie tego kraju mieszka, bowiem spora część Polonii, która została wysłana tam po II Wojnie Światowej. Szacuje się, że znajduje się tam około 100 tysięcy osób polskiego pochodzenia. W związku z tym każdego dnia wysyłana jest z Polski niejedna paczka do Maroka.

Maroko, przesyłki do Maroka, import i eksport

Śledzenie paczki do Maroka

Przesyłka do ze względu na swoją wartość oraz sytuację geopolityczną musi być odpowiednio nadzorowana. Stawia przed nami jako GlobKurier wymóg zapewnienia należytej kontroli nad paczką do Maroka. Oferujemy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Gwarancję bezpieczeństwa pokazuje też kwestia, że współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi FedEx, DHL, TNT.

Ubezpieczenie przesyłki do Maroka

Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki. Dodatkowe ubezpieczenie pozwala prawie kompletnie zminimalizować ryzyko poniesienia przez Państwa dodatkowych kosztów. Jeśli przesyłka do Maroka zostanie ubezpieczona, nie zapomnijmy poinformować odbiorcy o tym, by otworzył on paczkę w obecności kuriera.

Cena przesyłki do Maroka

Cena takiej usługi jest zależna od wielu czynników. Po pierwsze należy ustalić czy nasza przesyłka jest listem czy paczką. Kolejnym elementem są gabaryty przesyłki. Im większa i cięższa paczka, tym większe będą koszty jej doręczenia. Następnym czynnikiem wpływającym na koszt transportu przesyłki jest sposób jej nadania. W przypadku pojawienia się wątpliwości chętnie pomożemy z wyceną.

Czego nie należy wysyłać do Maroka?

Paczki do Maroka mogą zawierać towary, które zostały uznane za niebezpieczne. Zaliczymy do nich chociażby substancje chemiczne, jak żrące gazy czy trujące ciecze. Każda firma kurierska poinformuje nas w swoim regulaminie, czy zajmuje się transportem tego typu substancji. Jeśli tak, przepisy ograniczają ilość towaru dopuszczonego do transportu. Ściśle określone są też wymogi dotyczące pojemników, w których przewożone są towary niebezpieczne. Określonym przepisom podlega między innymi przewóz baterii czy akumulatorów.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Maroka