• Paczka do Maroka, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę do Maroka!

  Jak nadać paczkę do Maroka?

  Aby dokonać wyceny paczki do i z Maroka, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary. System automatycznie pokaże najlepsze opcje wielu przewoźników. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nim podanie danych dotyczących nadawcy i odbiorcy. W tym miejscu jest też możliwe wybranie dodatkowych opcji, takich jak chociażby ubezpieczenie przesyłki. Z GlobKurier.pl nadasz przesyłkę do Jordanii bez wychodzenia z domu.
  Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Maroka.

  Tani kurier do Maroka z GlobKurier.pl

  Maroko jest często odwiedzany przez Europejczyków pustynny kraj. Warto tu zwiedzić stare miasta, wybrać się na wycieczkę na Saharę czy przejść się na jedną z wielu pięknych plaż. Na Saharze ponadto można wypożyczyć narty – mało gdzie można zjeżdżać na nartach z piaskowych wydm. Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Przesyłka do Maroka ze względu na stosunkowo dobre relacje tego kraju z Polską oraz istniejący tam rozwój usług i infrastruktury sprawia, że Maroko stał się dobrze rokującym państwem z punktu widzenia polskich firm. Na terenie tego kraju mieszka, bowiem spora część Polonii, która została wysłana tam po II Wojnie Światowej. Szacuje się, że znajduje się tam około 100 tysięcy osób polskiego pochodzenia. W związku z tym każdego dnia wysyłana jest z Polski niejedna paczka do Maroka.

  Jak to zrobić? To łatwe! Wystarczy, że skorzystasz z szybkiej wyceny na naszej stronie. Zapakuj swoją przesyłkę do Maroka i przygotuj dokumenty niezbędne do jej nadania oraz do odprawy celnej. Dokonaj pomiarów paczki – zmierz jej wysokość, szerokość i długość oraz zważ ją. Informacje te są niezbędne do wyceny przez GlobKurier.pl. Kiedy podasz wymagane informacje, pokażemy Ci dostępne oferty kurierów, którzy mogą zrealizować taką usługę. Zamów usługę w trybie online i opłać zlecenie.

   

   

  Mapa Maroko

   

   

   

   

  mapa Maroka
  PowierzchniaLudnośćStolica
  446 550 km²33 986 655Rabat
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – RabatPolska – CasablancaPolska – Tanger

  Kody pocztowe paczka do Maroka

  Prawidłowe zaadresowanie paczki jest bardzo ważne, szczególnie w wysyłkach międzynarodowych. Należy pamiętać, żeby podać pełny adres, włącznie z ulicą, numerem domu, ewentualnie mieszkanie, kodem pocztowym, miastem oraz państwem. W przypadku Maroka format kodu pocztowego różni się od tego znanego w Polsce. Kody pocztowe w Maroka to pięć cyfr, które nie są ze sobą niczym oddzielone. Dodatkowo Maroko dzieli się również na regiony. W przypadku stolicy, kody pocztowe dzielą się na: 10000-12152 i 15000-15425.. Kod pocztowy zależy jest od dzielnicy miasta. Pamiętaj, że jeśli źle zaadresujesz przesyłkę, może ona nie trafić do finalnego odbiorcy lub zostać zwrócona do nadawcy.

  Śledzenie paczki do Maroka

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki do Maroka

  Wysyłanie przesyłek w odległe rejony świata zawsze zwiększa ryzyko uszkodzenia lub zagubienia przesyłki. Staramy się dbać o wysoki poziom świadczonym usług, a także bezpieczeństwo dostarczanych towarów. Związku z tym każdą przesyłkę do Maroka zamówioną przez GlobKurier.pl można stale monitorować na stronie: śledzenie przesyłki. Jeśli przewoźnik wybrany do transportu przesyłki zaktualizuje jej status automatycznie pojawi się ona na powyższej stronie. 

  Transport przesyłki do Maroka- Jak długo idzie paczka do Maroka?

  Maroka znajduje się około 3 000 kilometrów od Polski. Jest ona też położona na innym kontynencie, stąd czas transportu przesyłki jest nieco dłuższy niż przeciętny czas transportu przesyłki w Europie. Paczka z Polski do Maroka może iść około 5 do 10 dni roboczych – włączając w to odprawę celną. Czas transportu przesyłki jest zależny przede wszystkim od wybranego kuriera oraz od rodzaju przesyłki. Transport z Polski do Maroka jest realizowany drogą powietrzną.

  Ile kosztuje paczka do Maroka?

  Tanie przesyłki do Jordanii Maroka zaoferuje Ci wielu spośród naszych kontrahentów biznesowych. Porównuj oferty wysyłki paczek do tego kraju, by zaoszczędzić na usłudze kurierskiej, ale jednocześnie bez straty dla solidności wykonania zleconego zadania. Szybka wycena przesyłki do Maroka na GlobKurier.pl Ci w tym pomoże! Właściwie każda firma kurierska, która podejmuje się realizacji wysyłki paczek do Maroka, przy ich wycenie bierze pod uwagę to, czy transport ma być realizowany drogą powietrzno-lądową czy powietrzną. Tańszy jest transport powietrzno-drogowy. Lotniczy jest przy tym realizowany w krótszym czasie. Cena paczki do Maroka, którą uzyskasz na GlobKurier.pl od kurierów zależy od wielkości przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z oferty czołowych firm kurierskich, by Twoja przesyłka dotarła do adresata w Maroka w założonym czasie. Przykładowa paczka do 10kg z Polski do Maroka to koszt około 400 zł.

  Kurier Polska-Maroko - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Maroka?

  Aby poznać proponowane przez GlobKurier.pl ceny przesyłki do Maroka, wystarczy wypełnić prosty formularz zamieszczony na naszej stronie. Podajesz w nim kraj wysyłki i doręczenia oraz parametry paczki (wymiary, waga i ilość), a także szybkość doręczenia (np. standardowe lub szybkie) i sposób nadania (np. odbiór paczki przez kuriera bądź pozostawienie jej w punkcie). Przesyłki lotnicze realizowane są zwykle w przeciągu 5-6 dni roboczych (nie wliczając w to odprawy celnej, która może wydłużyć czas dostawy), jest to więc idealne rozwiązanie dla klientów, którym mocno zależy na szybkiej dostawie przesyłki kurierem do Maroka. Obsługujemy cały obszar tego kraju, a głównym miejscem, do którego dostarczane są przesyłki, jest stolica. Przesyłki z Polski do Maroka zrealizujesz z kurierem FedEx lub UPS.

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Jak przygotować paczkę do Maroka

  Paczka do Maroka musi być odpowiednio przygotowana. Zmniejszy to ryzyko uszkodzeń paczki podczas transportu. Do paczkowania używaj tylko solidnych kartonów, najlepiej takich najbardziej dopasowanych do przedmiotu, który znajduje się w środku. Dodatkowo środek wypełnij wypełniaczami, takimi jak styropian, gąbki czy zmiecione gazety. Karton dokładnie oklej taśmą, tak aby nie otwarł się on podczas podróży. W przypadku transportu kruchych i delikatnych przedmiotów naklej dodatkowe naklejki ostrzegawcze. Odpowiednio zapakowana paczka to pewność, że dotrze ona w całości do odbiorcy. W przypadku przesyłek międzynarodowych warto dodatkowo zabezpieczyć przedmioty owijając je w folię.

  Ubezpieczenie paczki do Maroka

  Przesyłki do Maroka muszą pokonać daleką drogą, dlatego warto je ubezpieczyć. Nadając paczkę na stronie globkurier.pl masz możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu dostaniesz zwrot kosztów w przypadku uszkodzenia paczki. Opcję ubezpieczenia możesz wykupić podczas dokonywania zamówienia. Możesz tam również określić kwotę ubezpieczenia. Szczególnie poleca się ubezpieczenie, gdy zawartość jest cenna. Dodatkowo powinno się ubezpieczyć paczki, które zawierają ważne dokumenty, a więc np. akta sądowe, faktury firmowe, czy umowy.  Opłata jest adekwatna do wartości danej przesyłki. Jednocześnie nie jest bardzo wysoka. Jeśli przesyłka do Maroka zostanie ubezpieczona, nie zapomnijmy poinformować odbiorcy o tym, by otworzył on paczkę w obecności kuriera.

  Paczka do Maroka - odprawa celna i cło Maroko

  Maroka znajduje się na innym kontynencie, dlatego przesyłki wysyłane do Maroka podlegają odprawie celnej. W zależności od wartości przesyłki, a także tego, czy wysyłana jest przez osobę prywatną, czy firmę mogą być konieczne inne dokumenty do odprawy celnej. Aby paczka do Maroka bez problemów i opóźnień dotarła do odbiorcy koniecznie jest terminowe przygotowanie niezbędnych dokumentów. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie: odprawa celna GlobKurier.pl lub uzyskać kontaktują się z nami: kontakt@globkurier.pl.

  Czego nie można wysłać w paczce do Maroka

  Paczki do Maroka mogą zawierać towary, które zostały uznane za niebezpieczne. Zaliczymy do nich chociażby substancje chemiczne, jak żrące gazy czy trujące ciecze. Każda firma kurierska poinformuje nas w swoim regulaminie, czy zajmuje się transportem tego typu substancji. Jeśli tak, przepisy ograniczają ilość towaru dopuszczonego do transportu. Ściśle określone są też wymogi dotyczące pojemników, w których przewożone są towary niebezpieczne. Określonym przepisom podlega między innymi przewóz baterii czy akumulatorów.

                                                                                                 Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Maroka

  Paczka do Maroka - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki do Maroka

  Wiele firm coraz chętniej wychodzi poza granicę Polski. Wybierz ofertę przesyłek międzynarodowych do ponad 190 krajów w tym również do Maroka. Firmy wysyłają jeszcze taniej, a w zależności od ilości wysyłanych paczek można uzyskać naprawdę korzystne cenniki. Paczki do Maroka zrealizujesz bardzo prosto i szybko, bez wychodzenia z domu. Wypełnij formularz i skorzystaj z tanich przesyłek do Maroka.

  kurier z paczką do Maroka

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20