Paczki i przesyłki do Malawi

Przesyłki  do Malawi, przesyłki kurierskie z Polski

Transport listów, paczek, przesyłek, palet, kontenerów z Malawi do Polski i z Polski do Malawi

Jak nadać paczkę do Malawi?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Malawi, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak:  UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Malawi.

Do Malawi wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Przesyłki do Malawi

Malawi, a właściwie Republika Malawi, dawniej nazywana Niasą, to państwo zlokalizowane we wschodniej części kontynentu afrykańskiego. Nie ma dostępu do morza, a graniczy z Tanzanią, Mozambikiem oraz Zambią. Stolicą tego afrykańskiego kraju jest Lilongwe i właśnie tam trafia większość przesyłek międzynarodowych, które wysyłane są również i z Polski. Na terenie Malawi znajduje się urokliwe jezioro Niasa, które powstało w wyniku ruchów tektonicznych na obszarze Wielkich Rowów Afrykańskich. Na chwilę obecną gospodarka Malawi jest jeszcze słabo rozwinięta, a opiera się na rolnictwie. Głównie produkuje się tu kukurydzę, tytoń i herbatę, które trafiają na eksport. Z czasem być może i dla Twojej firmy Malawi stanie się kolejnym rynkiem zbytu.

Jak wysłać paczkę do Malawi?

Poszukujesz godnego zaufania partnera biznesowego, który będzie dla Ciebie realizował przesyłki międzynarodowe? Nie masz czasu na osobiste odwiedzanie firm kurierskich i zapoznawanie się z obowiązującymi u nich cennikami? Wcale nie musisz tego robić, ponieważ spieszymy Ci z pomocą. Na stronie GlobKurier.pl znajdziesz opcję „Szybkiej wyceny”, która pozwoli Ci nie tylko w krótkim czasie zapoznać się z ofertą czołowych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy, ale również nadać paczkę bez konieczności wychodzenia z domu.

Współpracujemy z licznymi przewoźnikami, którzy mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją rynkową. To takie firmy kurierskie jak UPS, DHL, FedEx czy DPD. Paczka do Malawi zostanie nadana bardzo szybko i sprawnie, a przy tym możesz wybrać najtańszą ofertę. Kurier dostarczy Twoją przesyłkę zgodnie z ustaleniami, jakie poczynisz w formularzu elektronicznym. Możesz wysyłać tanie paczkę do Malawi zarówno jeśli jesteś klientem prywatnym, jak i prowadzisz firmę. Wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również do Malawi.

 

Paczki i przesyłki do Lilongwe, stolicy Malawi

Cena przesyłki do Malawi

Tabele, wykazy, spisy cen przesyłek międzynarodowych stosowane przez różnych kurierów mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie musisz tracić swojego cennego czasu na zapoznawanie się z nimi. Sprawdź cenę paczki do Malawi dzięki szybkiej wycenie, jaką oferujemy Ci za pośrednictwem GlobKurier.pl. Cennik ma tu zupełnie inny charakter i dostosowany jest do Twoich indywidualnych wymagań, zależnie od tego, gdzie ma trafić paczka, w jakim czasie ma ona zostać dostarczona odbiorcy oraz jakie ma wymiary i wagę. W jednym miejscu masz przedstawione propozycje cenowe wysyłki paczki do Malawi. Wybieraj spośród co najmniej kilku konkurencyjnych propozycji.

Od czego uzależniona jest cena paczki do Malawi?

Cena przesyłki wysyłanej kurierem do Malawi nie musi być wysoka. Oferujemy Ci zniżki, które będziesz gromadzić w toku korzystania z usług partnerów biznesowych na GlobKurier.pl. Zasadniczo jednak cena paczki zależna będzie od jej wagi, wymiarów (szerokości, długości i wysokości) oraz tego, gdzie znajduje się miejsce odbioru i nadania. Na tej podstawie zgodnie z indywidualną polityką cenową nasi przewoźnicy wyliczą dla Ciebie koszt dokonania transportu międzynarodowego paczki czy palety. Im większa przesyłka, tym będzie ona droższa. Więcej zapłacisz też za paczki ponadnormatywne.

Śledzenie przesyłki do Malawi

Być może będziesz chciał wiedzieć, gdzie w danym momencie znajduje się Twoja paczka wysłana kurierem do Malawi. W zdecydowanej większości przypadku u naszych partnerów – w firmach kurierskich – możesz za pomocą elektronicznego systemu i numeru nadania przesyłki zobaczyć, gdzie aktualnie ona jest. Przesyłki do Malawi docierają na miejsce w ciągu 3-5 dni roboczych od nadania, a wszystko przez to, że drogi są tam w złym stanie lub wcale ich nie ma.

Czego nie można wysłać w paczce do Malawi?

W paczce do Malawi zasadniczo nie może być towarów niebezpiecznych, żywności o krótkim terminie przydatności do spożycia, broni czy amunicji. Nie można wysyłać substancji i materiałów jak rtęć czy kwas, petard czy sprzętu wojskowego. Warto zapoznać się z przepisami celnymi danego kraju, do którego nadajesz przesyłkę kurierską.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Malawi