Paczki i przesyłki do Ekwadoru

Paczka do Ekwadoru, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Ekwadoru
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Ekwadoru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Ekwadoru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ekwadoru.

Do Ekwadoru wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczka do Ekwadoru

Ekwador to nieduże państwo leżące w Ameryce Południowej nad Oceanem Spokojnym. Jeśli masz w planach nadanie przesyłki do Ekwadoru, skorzystaj z serwisu GlobKukier.pl! Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym pośredniczącym pomiędzy klientami a firmami transportowymi, których w jednym miejscu skupiamy aż kilkadziesiąt! Współpracujemy z tak cenionymi przewoźnikami, jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, i wieloma innymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz zaproponować Ci ceny niższe do 70% w porównaniu ze stawkami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników! Z nami nadasz przesyłkę do ponad 190 krajów na całym świecie!

Paczki i przesyłki do Ekwadoru

Ile kosztuje paczka do Ekwadoru?

Chcesz sprawdzić, ile kosztuje paczka do Ekwadoru? Umożliwi Ci to system szybkiej wyceny zamieszczony na naszej stronie. Na wysokość opłaty wpływ mają przede wszystkim parametry paczki, opcje dodatkowe (np. ubezpieczenie przesyłki), szybkość doręczenia, sposób nadania i rodzaj transportu. Wysyłki tanich przesyłek do Ekwadoru realizowane są transportem drogowym i lotniczym, a średni czas dostawy wynosi 2-4 dni roboczych (nie uwzględnia jednak odprawy celnej, która może wydłużyć czas doręczania paczki). Cena zawiera opłatę paliwową (8-20 proc.) oraz 23 proc. podatek VAT, jeśli nadajesz paczkę do Ekwadoru jako osoba prywatna. Warto w tym miejscu przypomnieć, że koszt omawianej usługi może się różnić w zależności od firmy transportowej – każda z nich stosuje przy wycenie własne zasady.

Wysyłka przesyłki do Ekwadoru

Wysyłając przesyłki do takich krajów, jak Ekwador należy odpowiednio przygotować się do odprawy celnej. Brak niezbędnych dokumentów może skutkować zatrzymaniem przesyłki na granicy, co opóźni doręczenie, a w ostateczności może spowodować odesłanie przesyłki do nadawcy, co wygeneruje dodatkowe koszty. W celu uniknięcia problemów z wysyłką do Ekwadoru zapoznaj się z informacjami dostępnymi na stronie: Odprawa celna GlobKurier.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z nami: kontakt@globkurier.pl. Nasi specjaliści, krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces odprawy celnej. 

Jak nadać paczkę do Ekwadoru?

W celu zamówienia kuriera do Ekwadoru należy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie GlobKurier.pl. Podajesz długość, szerokość, wysokość i wagę paczki oraz określasz ilość przesyłek, szybkość doręczenia (standardowe, szybkie, bardzo szybkie lub wszystkie typy doręczeń) i sposób nadania (podjazd kuriera, w punkcie lub terminalu bądź wszystkie typy nadania). Na podstawie podanych przez Ciebie informacji nasz system wygeneruje listę ofert różnych przewoźników wraz z cenami – wystarczy wybrać jedną z nich i sfinalizować transakcję poprzez wygodną płatność online. Obsługujemy cały obszar Ekwadoru, a głównym miejscem wysyłek jest stolica kraju Quito.

Towary zabronione przy wysyłce do Ekwadoru

W paczkach do Ekwadoru nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym broni, amunicji, rtęci, kwasu, petard i sprzętu wojskowego), narkotyków i innych środków psychotropowych, zwierząt, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, dokumentów niejawnych, kosztowności czy szczątków ludzkich. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika sprawdzisz, czy zawartość paczki odpowiada konkretnym wymogom. Pamiętaj, że wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym podlegają kontroli, a odpowiedzialność za ich zawartość ponosi nadawca.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ekwadoru