Menu

Paczka do Ekwadoru, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Ekwadoru!

Jak nadać paczkę do Ekwadoru?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Ekwadoru, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport paczek w relacji Polska – Ekwador. Wybierz najlepszą według siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj wpisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, pamiętając, aby były one kompletne. Następnie przejdź do punktu, w którym możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest płatność online i gotowe, przesyłka została nadana. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Ekwadoru.

Tani kurier do Ekwadoru z GlobKurier.pl

Ekwador to nieduże państwo leżące w Ameryce Południowej nad Oceanem Spokojnym. Jeśli masz w planach nadanie przesyłki do Ekwadoru, skorzystaj z serwisu GlobKukier.pl! Jesteśmy profesjonalnym operatorem logistycznym pośredniczącym pomiędzy klientami a firmami transportowymi, których w jednym miejscu skupiamy aż kilkadziesiąt! Współpracujemy z tak cenionymi przewoźnikami, jak m.in. DHL, UPS, DPD, Fedex, TNT, Raben, Hellman, i wieloma innymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz zaproponować Ci ceny niższe do 70% w porównaniu ze stawkami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników! Z nami nadasz przesyłkę do ponad 190 krajów na całym świecie!

Z usług firm kurierskich korzystają przede wszystkim firmy importujące i eksportujące swoje produkty. Jeśli interesują Państwa przesyłki kurierskie do Ekwadoru, zarówno w celach firmowych jak i prywatnych, to oświadczamy całkowitą gwarancję konkurencyjnej ceny oraz rzetelności. Oferujemy wysyłkę międzynarodową, która odbywa się transportem lotniczym lub morskim i umożliwia fakt, że paczka do Ekwadoru dotrze już w ciągu kilku dni roboczych. Poniżej prezentujemy więcej szczegółów na temat dostępnych u nas warunków oraz wymaganych dokumentów celnych przy wysyłce do tego kraju. Oferujemy przesyłki na cały teren Ekwadoru, a główne miejsce wysyłek to przesyłki do stolicy.

 

 

Mapa Ekwadoru

 

 

 

 

mapa Ekwadoru
PowierzchniaLudnośćStolica
283 560 km²16 777 000Quito
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – QuitoPolska – CuencaPolska – Guayaquil

Kody pocztowe paczka do Ekwadoru

Prawidłowe zaadresowanie przesyłki międzynarodowej zmniejsza ryzyku jej zaginięcie lub też dostarczenia do nieodpowiedniego miejsca. Na paczce należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane adresowe, w tym ulicę, numer budynku i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy, miasto i państwo. W przypadku kodów zagranicznych mają one zazwyczaj inną formę niż te znane w Polsce. W przypadku Ekwadoru jest to 6 cyfr. Przykładowym kodem może być 170515.  Należy jednak pamiętać, że kod tego samego miasta może się różnić w zależności od obszaru administracyjnego.

Śledzenie paczki do Ekwadoru

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Ekwadoru

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, aby zagwarantować Państwu wysokiej jakości serwis oraz terminowe doręczanie paczek do wybranego miejsca na całym globie, gwarantujemy że paczka do Ekwadoru dotrze bezpiecznie i na czas. Co więcej, znakomity standard świadczonych usług idzie w parze z przystępnymi cenami. Każda paczka do Ekwadoru jest dla Państwa, jako klienta bez wątpienia ważna, więc udostępniamy możliwość śledzenia przesyłki on-line oraz w postaci powiadomień SMS. Ponadto współpracujemy z firmami godnymi zaufania oraz sprawdzonymi na rynku. Nasi przewoźnicy to między innymi UPS, FedEx, TNT. Pozwala to ograniczyć stres związany z długą podróżą przesyłki.

Transport przesyłki do Ekwadoru - Jak długo idzie paczka do Ekwadoru?

Ekwador znajduje się w Ameryce Południowej. Jego odległość od Polski wynosi ponad 10 000 km. Nadając paczkę do tak odległego kraju należy się liczyć z dłuższym niż standardowy czas transportu paczki. Dodatkowo firmy kurierskie oferują transport różnego rodzaju, jest to albo transport lotniczy lub też lotniczo-drogowym. W przypadku transportu lotniczego należy się liczyć z wyższą ceną. Do wyboru mamy również doręczenie ekonomiczne lub priorytetowe. Paczka z Polski do Ekwadoru idzie około 6 – 10 dni roboczych. Czas jest zależny od wielu czynników, w tym również od odprawy celnej.

Ile kosztuje paczka do Ekwadoru?

Cena paczki zależy od jej wagi i wymiarów. Wpisując te dane w formularz na stronie internetowej możemy sprawdzić, ile zapłacimy za nadanie przesyłki. Kwestia szybkości doręczenie przesyłki do Ekwadoru również ma wpływ na jej cenę. Jeśli korzystamy z opcji ekonomicznej, zapłacimy mniej, niż w przypadku pilnych wysyłek. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy dostępni telefonicznie oraz on-line. Przykładowo paczka z Polski do Ekwadoru o wadze do 10kg będzie kosztowała około 300 – 400 zł.

Kurier Polska-Ekwador - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Ekwadoru?

Wysyłając paczki międzynarodowe należy sprawdzić, które firmy wykonują takie zlecenia. Na szczęście można również skorzystać z porównywarki na stronie globkurier.pl i znaleźć najlepsze opcje na przesyłki międzynarodowe. W przypadku paczki do Ekwadoru można skorzystać z firmy FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Ekwadoru

Nadając paczkę za granicę, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Paczki międzynarodowe mają do pokonania daleką drogą, dlatego warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Wybieraj tylko kartony wykonane z solidnego materiału, które nie posiadają wgnieceń czy uszkodzeń. Do środka paczki można dodać wypełniacze, takie jak gąbki czy styropian. W przypadku wartościowych i kruchych rzeczy można je dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Paczkę do Ekwadoru po zamknięciu dokładnie oklej taśmą, tak, aby nie otwarła się podczas transportu. Odpowiednio zabezpieczona paczka zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

Ubezpieczenie paczki do Ekwadoru

Biorąc pod uwagę wspomniany wcześniej dystans oraz wartość przesyłki zapraszamy do rozważenia propozycji dodatkowego ubezpieczenia przesyłki. Opłata za takie ubezpieczenie jest zależna od wartości paczki. Ubezpieczenie zapewnia gwarancję, iż w przypadku zniszczenia lub zagubienia przesyłki zostanie Państwu wypłacona rekompensata. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Paczka do Ekwadoru - odprawa celna i cło Ekwador

Przesyłki do Ekwadoru podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Ekwadoru, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Czego nie można wysłać w paczce do Ekwadoru

W paczkach do Ekwadoru nie wolno umieszczać m.in. materiałów i substancji niebezpiecznych (w tym broni, amunicji, rtęci, kwasu, petard i sprzętu wojskowego), narkotyków i innych środków psychotropowych, zwierząt, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, dokumentów niejawnych, kosztowności czy szczątków ludzkich. W regulaminie wybranego przez Ciebie przewoźnika sprawdzisz, czy zawartość paczki odpowiada konkretnym wymogom. Pamiętaj, że wszystkie przesyłki w obrocie międzynarodowym podlegają kontroli, a odpowiedzialność za ich zawartość ponosi nadawca.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Ekwadoru

Paczka do Ekwadoru - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Ekwadoru

Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Ekwadoru, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Ekwadoru w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Ekwadoru w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Ekwadoru. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

kurier z paczką do Ekwadoru

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20