• Paczka na Cypr, przesyłki kurierskie z Polski

  Nadaj z nami swoją przesyłkę na Cypr!

  Jak nadać paczkę na Cypr?

  Aby dokonać wyceny paczki na Cypr i z Cypru, skorzystaj z opcji Szybka Wycena, Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
  Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek na Cypr.

  Ile kosztuje paczka na Cypr?

  Każdy, kto kiedykolwiek wysyłał paczkę zagranicę, zdaje sobie sprawę z tego, że jest to znacznie droższa inwestycja, niż nadanie przesyłki do adresata w Polsce. I choć jedne kierunki są popularniejsze od innych, co wpływa na ich niską cenę, w dzisiejszych czasach z powodzeniem jesteśmy wysłać paczkę do każdego zakątka Europy – w tym również na Cypr. Cena takiej usługi jednak znacząco się od siebie różni, w zależności od kilku czynników. Co wpływa na cenę usługi nadania paczki z Polski na Cypr?

  Przede wszystkim gabaryty samej przesyłki – jej wysokość, szerokość, długość oraz waga. Ceny firm kurierskich są ustalane według pewnych modeli gabarytowych – im większa przesyłka, tym cena transportu będzie wyższa. Kolejnym czynnikiem warunkującym finalną cenę usługi nadania paczki na Cypr jest sposób jej transportu. W tym aspekcie firmy kurierskie stosują dwa warianty – drogowy oraz lotniczy. Nie jest dla nikogo tajemnicą fakt, że im szybciej paczka może dotrzeć do odbiorcy, tym więcej przyjdzie nam zapłacić. 

  Ostatnią zmienną regulującą cenę usługi jest wybór opcji dodatkowych transportu jak na przykład pełna ochrona przesyłki, obejmująca towar delikatny bądź wrażliwy na uszkodzenia.    

  Tani kurier na Cypr z GlobKurier.pl

  W jaki sposób najlepiej zaoszczędzić na wysłaniu przesyłki na odległy Cypr? Wydawałoby się, że taka usługa może kosztować bardzo dużo. Owszem, w przeszłości takie usługi były niezwykle kosztowne. Ze względu jednak na coraz większe możliwości firm kurierskich, a także większe zainteresowanie tego typu usługami, kurierzy konkurują ze sobą między innymi właśnie niskimi cenami usług.  Dlatego też usługa kurierska stanowi najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy nadać przesyłkę na Cypr. Którego kuriera jednak wybrać? Obecnie do wyboru mamy co najmniej kilkanaście firm kurierskich świadczących swoje usługi za granicą. Czy jedynym rozwiązaniem jest osobne weryfikowanie oferty każdej z firm, co zajmie nam wiele godzin? Otóż nie, jeśli odwiedzimy globkurier.pl. Partner logistyczny Globkurier to serwis, który z poziomu jednego serwisu oferuje nam wszystkie dostępne na rynku usługi kurierskie. Co zatem należy zrobić, by zaoszczędzić na wysyłce na Cypr? Wystarczy, że na stronie głównej zdefiniujemy kraj nadania oraz kraj odbioru przesyłki, a następnie podamy szczegóły paczki, uwzględniając ilość sztuk, jej długość, szerokość, wysokość i wagę. Na podstawie tych danych Globkurier dostarczy nam informacji o wszystkich ofertach kurierów realizujących usługę, wraz ze szczegółowym opisem oferty. Jedną z najważniejszych informacji jest oczywiście cena, która również jest podana. Na podstawie tych danych z łatwością wybierzemy tego kuriera, który przetransportuje naszą paczkę najtaniej. 

   

  Paczki i przesyłki na Cypr

  Przesyłki międzynarodowe zyskują swoją popularność wśród klientów w całej Europie, co powoduje znaczny rozwój możliwości nadania paczki nawet do tak egzotycznych krajów, jak Cypr.   

  Cypr to relatywnie małe państwo, o czym z pewnością przekonał się każdy, kto w przeszłości miał okazję podróżować po nim w ramach długo wyczekiwanego urlopu. Ze względu na niewielkie rozmiary wyspy usługi kurierskie mogą dotrzeć z naszą przesyłką do każdego miejsca na Cyprze. Do jakich miejsc na Cyprze najczęściej wysyłamy paczki? Przede wszystkim do największych miast, takich jak Kirenia, Pafos, Limassol, Larnaka czy do stolicy, Nikozji. Nie ma jednak żadnych problemów, by paczka wylądowała u odbiorcy zamieszkującego jedną, z małych wiosek zlokalizowanych na rubieżach Cypru. Usługi kurierskie na Cyprze rozwinęły się bardzo dynamicznie ze względu na duży ruch turystyczny. Cypr to idealne miejsce na wypoczynek, a wpływy kultury greckiej i tureckiej sprawiają, że jest to miejsce idealne dla turystów spragnionych południowo-europejskiego klimatu. Jak to czasem bywa, w ferworze pakowania walizek, możemy zapomnieć o ważnych przedmiotach, bez których nie wyobrażamy sobie pobytu na Cyprze. Jednak dzięki rozwiniętej branży kurierskiej i doskonałej współpracy pomiędzy oddziałami polskimi i cypryjskimi, z powodzeniem możemy w kilka dni otrzymać niezbędny ekwipunek, który został w naszych domach w Polsce.    

   

  Mapa Cypr

   

  PowierzchniaLudnośćStolica
  9251 km²1 221 549Nikozja
  NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
  Polska – Nikozja
  Polska – PafosPolska – Ajia Napa
  Polska – LarnakaPolska – MorfuPolska – Kitrea

  Kody pocztowe paczka na Cypr

  Podobnie jak w przypadku innych krajów europejskich, również na Cyprze funkcjonują kody pocztowe generowane w innej formie, niż dobrze nam znane polskie kody pocztowe. Co zatem zrobić, by poprawnie zaadresować paczkę wysyłaną na Cypr? Niejednokrotnie byliśmy świadkami doniesień, w których ze względu na błędnie podany kod pocztowy przesyłka była zwracana do nadawcy, co powoduje wiele komplikacji, zarówno natury logistycznej, jak i finansowej. Najłatwiejszym sposobem na prawidłowe zaadresowanie przesyłki na Cypr jest skorzystanie z wyszukiwarki kodów pocztowych. To za pośrednictwem takiej wyszukiwarki znajdziemy dokładnie taki kod pocztowy, jaki powinien widnieć na naszej etykiecie nadania. Jak znaleźć prawidłowy kod pocztowy? Do tego potrzebny nam będzie adres odbiorcy. Adres ten wpiszmy w odpowiednim oknie wyszukiwarki, a już po chwili otrzymamy prawidłowy kod pocztowy. 

  Śledzenie paczki na Cypr

  Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

  Śledzenie paczki na Cypr

  Udostępniamy Państwu możliwość śledzenia paczki on-line oraz w postaci SMS. Jednocześnie będą Państwo na bieżąco informowani, kiedy dana paczka czy korespondencja znajdzie się w docelowym miejscu.

  Transport przesyłki na Cypr - Jak długo idzie paczka na Cypr?

  Tani kurier, którego wybierzemy na stronie globkurier.pl, może dostarczyć naszą przesyłkę na Cypr w standardowym czasie od 3 do 10 dni. Taka rozbieżność pomiędzy czasami dostarczenia przesyłki wynika wprost z oferty, jaką kurier przygotował oraz sposobu, w jaki paczka zostanie przetransportowana. W przypadku Cypru do wyboru mamy dwie możliwości – transport drogowy oraz transport lotniczy. Oczywiście naturalne jest, że przesyłki drogą lotniczą trafią do odbiorcy znacznie szybciej niż w przypadku transportu drogowego, jednak w takim wypadku możemy liczyć się z wyższymi opłatami za usługę. W skrajnych sytuacjach oferty kurierskie oferują również możliwość przesyłki ekspres, która na z Polski na Cypr trafi nawet w ciągu dwóch dni roboczych. Ta usługa jest jednak wyceniana indywidualnie, w zależności od dokładnej lokalizacji adresu dostarczenia. Niemniej jednak warto przeanalizować każdą z dostępnych opcji, by dobrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.

  Kurier Polska-Cypr - kogo wybrać?

  Jakiego przewoźnika wybrać, jeśli chcemy wysłać paczkę na Cypr? Decyzję należy przeanalizować, biorąc pod uwagę nasze priorytety. Chcemy, by przewóz paczki był najtańszy? W taki układzie porównajmy wszystkie dostępne na Globkurier oferty i zrealizujmy najtańszą usługę. Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że cena wcale nie musi być czynnikiem decydującym o wyborze tej czy innej opcji. Dlatego też, jeśli jesteśmy zwolennikami transportu lotniczego, wybierzmy kuriera stosującego tę metodę doręczenia przesyłek. Bardzo często zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu paczki – w tym wariancie również za pośrednictwem Globkurier szybko znajdziemy tę firmę kurierską, która charakteryzuje się nadzwyczajną szybkością dostarczania przesyłek.

   Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe na Cypr?

  ak wcześniej wspomniano, popularyzacja usług kurierskich w całej Europie sprawiła, że z łatwością znajdziemy kuriera, który spełni nasze oczekiwania względem opłaty za realizację przesyłki, a także jakości i szybkości dotarcia paczki na miejsce. Jacy kurierzy oferują nam transport na Cypr? Przede wszystkim: FedEx – Przewoźnik oferuje szeroką ofertę transportu naszej przesyłki z Polski na Cypr zarówno drogą lotniczą, jak i transportem drogowym. W zależności od naszych preferencji przesyłka może uzyskać status standardowej, jak i priorytetowej. FedEx i usługi kurierskie na Cypr charakteryzują się niską ceną, a także bardzo szybkim czasem dostarczenia. Przy wyborze transportu drogowego odbiorca może oczekiwać kuriera już po 7-8 dniach od nadania. Jeśli jednak wybierzemy wariant lotniczy, paczka dotrze do odbiorcy nawet w 2-3 dni robocze. TNT – TNT to kolejny międzynarodowy kurier, który oferuje szybkie przetransportowanie naszej paczki z Polski na Cypr dwoma sposobami – transportem drogowym lub lotniczym. Podobnie jak w przypadku FedEx, tani kurier na Cypr TNT zachwyca nas krótkim czasem realizacji zlecenia – do 3 lub 8 dni w zależności od wybranego wariantu. W przypadku TNT również obowiązuje nas wybór opcji doręczenia spośród możliwości doręczenia priorytetowego bądź standardowego. GLS – GLS to kolejny kurier, który na Cypr przewozi paczki jedynie drogą lądową, co może mieć wpływ na relatywnie długi czas realizacji przesyłki. GLS to firma, która na ten moment oferuje nam również najwyższe ceny usługi kurierskiej, jednak nie powinniśmy się zniechęcać. Ustalanie cen usług jest dynamiczne, w związku z czym w niedalekim czasie może się okazać, że to właśnie GLS wystąpi z najbardziej atrakcyjną ofertą.  

  opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
  opinie o GLS, opinie o kurierze GLS, opinie GLS
  opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Ubezpieczenie paczki na Cypr

  Jako GlobKurier gwarantujemy to, że w przypadku utraty przesyłki zostanie wystosowana odpowiednia rekompensata. Opłata za wspomniane ubezpieczenie jest zależna od wartości przesyłki na Cypr/ Ze względu na mnogość kontaktów biznesowych, rozwiniętych firm, bankowości oraz dużej wartości wysyłanych przesyłek, proponujemy również z tego powodu dodatkową gwarancję w postaci ubezpieczenia.

  Jak przygotować paczkę na Cypr?

  W jaki sposób przygotować przesyłkę, która ma odbyć bezpieczną podróż na Cypr? To przecież setki kilometrów podróży, kilka centrów logistycznych, w których nasza paczka może być przypadkowo uszkodzona. Wprawdzie każda paczka podróżująca na Cypr jest ubezpieczona, a potencjalna procedura reklamacji jest bajecznie prosta, jednak czy nie lepiej już na samym początku zabezpieczyć paczkę w ten sposób, by nie było potrzeby wykorzystywania takich procedur?  Podstawą dobrze zabezpieczonej paczki nadanej na Cypr jest utwardzany karton, dobrze dopasowany do gabarytu przedmiotu przesyłki. Sam produkt powinien być jeszcze dokładniej zabezpieczony papierem lub nieocenioną folią bąbelkową. Tak przygotowana i szczelnie zaklejona paczka przetrwa ciężką podróż bez szwanku. Jeśli przewozimy towary delikatne, nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo umieścić na kartonie naklejkę z informacją o przewozie delikatnych przedmiotów. To z pewnością uczuli zarówno kuriera, jak i odbiorcę przed obcesowym potraktowaniem przesyłki. 

                                                             Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych na Cypr

  Paczka na Cypr - oferta dla firm

  Oferta dla firm na paczki na Cypr

  Czy firmy kurierskie i ich oferty zaagregowane na stronie partnera logistycznego Globkurier.pl oferują również usługi transportu przesyłek firmowych? Oczywiście, że tak – co więcej, jest to jedna z najczęściej wybieranych usług, jeśli mowa o nadawaniu przesyłek na Cypr. Firmy, które ze względu na realizowaną aktywność gospodarczą mają do czynienia z klientami lub partnerami handlowymi zarejestrowanymi na Cyprze, z łatwością mogą dokonać słusznego wyboru dostawcy ich towaru, bez zbędnych formalności. Dzięki rozszerzonej ofercie dla firm kurier może podjechać do naszej siedziby firmy i odebrać prawidłowo zaadresowaną przesyłkę. Dzięki takiej obsłudze z pewnością zaoszczędzimy bardzo dużo czasu.

  Odbierz dedykowaną ofertę!

  Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

  Dopasuj ofertę

  do 20
  20-50
  powyżej 50
  nie wysyłam
  1-5
  5-20
  powyżej 20