Menu

Paczka do Bahrajnu, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bahrajnu!

Jak nadać paczkę do Bahrajnu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bahrajnu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary i przejść dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport paczek w relacji Polska – Bahrajn. Wybierz najlepszą według siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Tutaj wpisz dane dotyczące nadawcy i odbiorcy, pamiętając, aby były one kompletne. Następnie przejdź do punktu, w którym możesz wybrać dodatkowe opcje, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Ostatnim krokiem jest płatność online i gotowe, przesyłka została nadana.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bahrajnu.

Tani kurier do Bahrajnu z GlobKurier.pl

Przesyłka do Bahrajnu z Globkurier.pl jest tańsza nawet o 70% w porównaniu z cenami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników. Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne stawki. Zamieszczony na naszej stronie elektroniczny formularz  szybkiej wyceny umożliwia porównanie ofert poszczególnych przewoźników – to Ty decydujesz o wyborze firmy, która dostarczy Twoją paczkę do Bahrajnu. Różnice w stawkach wynikają z tego, że przewoźnicy wyceniają przesyłki wedle własnych zasad. Opłaty uzależnione są od wielu parametrów realizowanego zlecenia: wagi przesyłki, wymiarów paczki czy palety (mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bahrajnu), miejsca dostarczenia, wyboru usług dodatkowych jak np. ubezpieczenie przesyłki. Tania przesyłka do Bahrajnu z GlobKurier.pl to usługa dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Chcesz zamówić kuriera do Bahrajnu? Przekonaj się, jakie to proste! Wejdź na GlobKurier.pl i wyceń przesyłkę. Zdefiniuj parametry paczki (długość, szerokość, wysokość, waga, ilość), podaj miejsce nadania i doręczenia paczki oraz określ szybkość doręczenia i sposób nadania. Następnie wybierz firmę kurierską, której propozycję uważasz za najlepszą. Po przejściu do formularza zamówienia podajesz informacje dotyczące zawartości przesyłki i ewentualne zaznaczasz opcje dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie przesyłki czy doręczenie terminowe do określonej godziny. Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie. Na koniec opłacasz zamówienie i gotowe!

 

 

Mapa Bahrajnu

 

 

 

 

PowierzchniaLudnośćStolica
694 km²1 526 929Manama
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – ManamaPolska – AlMuharrakPolska – Ar-Rifa

Kody pocztowe paczka do Bahrajnu

Prawidłowe zaadresowanie przesyłki międzynarodowej zmniejsza ryzyku jej zaginięcie lub też dostarczenia do nieodpowiedniego miejsca. Na paczce należy uzupełnić wszystkie niezbędne dane adresowe, w tym ulicę, numer budynku i ewentualnie mieszkania, kod pocztowy, miasto i państwo. W przypadku kodów zagranicznych mają one zazwyczaj inną formę niż te znane w Polsce. W przypadku Bahrajnu są to 3 cyfry. W przypadku stolicy, czyli miasta Manama będzie to kod 323. Należy jednak pamiętać, że kod tego samego miasta może się różnić w zależności od obszaru administracyjnego.

Śledzenie paczki do Bahrajnu

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Bahrajnu

Nadając przesyłkę do innego kraju warto korzystać z opcji śledzenia. Tam jest również w przypadku paczki do Bahrajnu. Na naszej stronie możesz sprawdzić aktualne położone swojej przesyłki nadanej z Polski do Bahrajnu. Wejdź na stronę trackingu, gdzie w odpowiednim polu wpiszesz numer przesyłki, zaczynający się od liter GK. System online, pokaże Ci obecny stan paczki.

Transport przesyłki do Bahrajnu - Jak długo idzie paczka do Bahrajnu?

Bahrajn znajduje się w Azji Środkowej. Jego odległość od Polski wynosi prawie 5 500 km drogi lądowej, natomiast w linii prostej jest to niecałe 4 000km. Nadając paczkę do tak odległego kraju należy się liczyć z dłuższym niż standardowy czas transportu paczki. Dodatkowo firmy kurierskie oferują transport różnego rodzaju, jest to albo transport lotniczy lub też lotniczo-drogowym. W przypadku transportu lotniczego należy się liczyć z wyższą ceną. Do wyboru mamy również doręczenie ekonomiczne lub priorytetowe. Paczka z Polski do Bahrajnu idzie około 5 – 10 dni roboczych. Czas jest zależny od wielu czynników, w tym również od odprawy celnej.

Ile kosztuje paczka do Bahrajnu?

Bahrajn to nieduże państwo położone w Azji, w Zatoce Perskiej. Jego gospodarka opiera się na górnictwie ropy naftowej i gazu ziemnego oraz przemyśle przetwórczym. Bardzo rozwinięty jest tu sektor usług z naciskiem na usługi handlowe tranzytowe i bankowe. Bliski Wschód to obecnie kierunek, który zyskuje na popularności zarówno wśród turystów, jak i osób udających się za granicę w celach zarobkowych. Na wyjazd m.in. do Bahrajnu decyduje się coraz więcej Polaków, co jest ważną przesłanką przemawiającą na korzyść nadawania przesyłek do tego kraju. Wybierając usługi GlobKurier, przekonasz się, że jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Z nami cała procedura wysyłania paczki do Bahrajnu jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu! Przykładowo paczka do 5kg z Polski do Bahrajnu może kosztować w okolicach 300 zł.

Kurier Polska-Bahrajn - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Bahrajnu?

Wysyłając paczki międzynarodowe należy sprawdzić, które firmy wykonują takie zlecenia. Na szczęście można również skorzystać z porównywarki na stronie globkurier.pl i znaleźć najlepsze opcje na przesyłki międzynarodowe. W przypadku paczki do Bahrajnu można skorzystać z firmy FedEx lub UPS.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Bahrajnu

Nadając paczkę za granicę, należy pamiętać o jej odpowiednim zapakowaniu. Paczki międzynarodowe mają do pokonania daleką drogą, dlatego warto ją dodatkowo zabezpieczyć. Wybieraj tylko kartony wykonane z solidnego materiału, które nie posiadają wgnieceń czy uszkodzeń. Do środka paczki można dodać wypełniacze, takie jak gąbki czy styropian. W przypadku wartościowych i kruchych rzeczy można je dodatkowo owinąć folią bąbelkową. Paczkę po zamknięciu dokładnie oklej taśmą, tak, aby nie otwarła się podczas transportu. Odpowiednio zabezpieczona paczka zmniejsza ryzyko uszkodzeń.

Ubezpieczenie paczki do Bahrajnu

Każdą paczkę można dobrowolnie ubezpieczyć. W przypadku przesyłek międzynarodowych jest to szczególnie istotna opcja. Ubezpieczenie pokrywa koszty w przypadku zgubienia lub też uszkodzenia przesyłki podczas transportu. Paczka do Bahrajnu musi pokonać daleką drogę i przejść przez wiele etapów podróży, dlatego warto zastanowić się nad ubezpieczeniem przesyłki.

Paczka do Bahrajnu - odprawa celna i cło Bahrajn

Przesyłki do Bahrajnu podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Bahrajnu, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Czego nie można wysłać w paczce do Bahrajnu

Do Bahrajnu nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, zwierząt, dokumentów niejawnych oraz wartościowych przedmiotów. Dokładne wytyczne dotyczące zawartości przesyłek zamieszczone są w regulaminie wybranego przewoźnika. Warto zapoznać się z tym dokumentem, aby uniknąć kłopotów z przyjęciem i dostarczeniem paczki przez kuriera. Ponadto należy pamiętać o tym, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym podlega kontroli.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bahrajnu

Paczka do Bahrajnu - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Bahrajnu

Firmy, które prowadzą kontakty biznesowe z przedsiębiorstwami z Bahrajnu, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty przesyłek międzynarodowych dla firm. W jej ramach paczki są wysyłane regularnie w niższych cenach. Paczki do Bahrajnu w ofercie firmowej są kierowane zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przesyłki są realizowane na atrakcyjnych warunkach w przypadku kopert, małych kartonów i cięższych towarów, dzięki czemu z oferty biznesowej może skorzystać praktycznie każda firma. Paczka do Bahrajnu w ofercie firmowej jest kierowana do wszystkich przedsiębiorstw bez względu na branżę. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorstwa handlowe, które prowadzą sprzedaż towarów za granicę. Dotyczy to też przedsiębiorstw, które wykonują większość usług zdalnie i jedynie raz na jakiś czas wysyłają dokumenty do Bahrajnu. Oferta dla firm u przewoźników międzynarodowych umożliwia korzystanie ze zbiorczych faktur i listów przewozowych, które ułatwiają nadzorowanie przesyłek w drodze. Funkcja śledzenia paczek, tworzenia list odbiorców i ubezpieczenia przesyłek sprawia, że przedsiębiorca sprawnie i szybko przygotowuje przesyłki bez względu na ich liczbę. Intuicyjny panel do tworzenia etykiet przewozowych i opłacania przesyłek umożliwia błyskawiczne przygotowanie paczek, nawet gdy wysyła się je po raz pierwszy.

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20