Paczki i przesyłki do Bahrajnu - flaga

Paczka do Bahrajnu, przesyłki kurierskie Bahrajn

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Bahrajnu!

Jak nadać paczkę do Bahrajnu?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Bahrajnu skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary.
Współpracujemy z licznymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji oraz cieszącymi się dużym zaufaniem społecznym, takimi jak: UPS, DHL, FedEx czy Kurier TNT, DPD.
Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Bahrajnu.

Do Bahrajnu wymagana jest odprawa celna

Wysyłasz regularnie?

Załóż bezpłatne konto i odbierz zniżki na stałe bez zobowiązań
 

Chcesz wysyłać paczkę kurierem?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj paczkę dziś!
 

Paczki do Bahrajnu

Przesyłka do Bahrajnu z Globkurier.pl jest tańsza nawet o 70% w porównaniu z cenami obowiązującymi bezpośrednio u przewoźników. Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne stawki. Zamieszczony na naszej stronie elektroniczny formularz  szybkiej wyceny umożliwia porównanie ofert poszczególnych przewoźników – to Ty decydujesz o wyborze firmy, która dostarczy Twoją paczkę do Bahrajnu. Różnice w stawkach wynikają z tego, że przewoźnicy wyceniają przesyłki wedle własnych zasad. Opłaty uzależnione są od wielu parametrów realizowanego zlecenia: wagi przesyłki, wymiarów paczki czy palety (mamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bahrajnu), miejsca dostarczenia, wyboru usług dodatkowych jak np. ubezpieczenie przesyłki. Tania przesyłka do Bahrajnu z GlobKurier.pl to usługa dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Paczki i przesyłki do stolicy Bahrajnu Manamy

Ile kosztuje paczka do Bahrajnu?

Bahrajn to nieduże państwo położone w Azji, w Zatoce Perskiej. Jego gospodarka opiera się na górnictwie ropy naftowej i gazu ziemnego oraz przemyśle przetwórczym. Bardzo rozwinięty jest tu sektor usług z naciskiem na usługi handlowe tranzytowe i bankowe. Bliski Wschód to obecnie kierunek, który zyskuje na popularności zarówno wśród turystów, jak i osób udających się za granicę w celach zarobkowych. Na wyjazd m.in. do Bahrajnu decyduje się coraz więcej Polaków, co jest ważną przesłanką przemawiającą na korzyść nadawania przesyłek do tego kraju. Wybierając usługi GlobKurier, przekonasz się, że jest to łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Z nami cała procedura wysyłania paczki do Bahrajnu jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu!

Jak nadać paczkę do Bahrajnu?

Chcesz zamówić kuriera do Bahrajnu? Przekonaj się, jakie to proste! Wejdź na GlobKurier.pl i wyceń przesyłkę. Zdefiniuj parametry paczki (długość, szerokość, wysokość, waga, ilość), podaj miejsce nadania i doręczenia paczki oraz określ szybkość doręczenia i sposób nadania. Następnie wybierz firmę kurierską, której propozycję uważasz za najlepszą. Po przejściu do formularza zamówienia podajesz informacje dotyczące zawartości przesyłki i ewentualne zaznaczasz opcje dodatkowe takie jak np. ubezpieczenie przesyłki czy doręczenie terminowe do określonej godziny. Dodatkowo możesz ustalić preferowany czas nadania, jeśli chcesz, aby przesyłka była odebrana w konkretnym terminie. Na koniec opłacasz zamówienie i gotowe!

Odprawa celna przesyłek do Bahrajnu

Przesyłki do Bahrajnu podlegają odprawie celnej. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Bahrajnu, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Zakazy przy przesyłkach do Bahrajnu

Do Bahrajnu nie wolno wysyłać m.in. substancji i materiałów niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, żywności z krótkim terminem przydatności, szczątków ludzkich, zwierząt, dokumentów niejawnych oraz wartościowych przedmiotów. Dokładne wytyczne dotyczące zawartości przesyłek zamieszczone są w regulaminie wybranego przewoźnika. Warto zapoznać się z tym dokumentem, aby uniknąć kłopotów z przyjęciem i dostarczeniem paczki przez kuriera. Ponadto należy pamiętać o tym, że każda przesyłka w obrocie międzynarodowym podlega kontroli.

Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Bahrajnu