Menu

Paczka do Paragwaju, przesyłki kurierskie z Polski

Nadaj z nami swoją przesyłkę do Paragwaju!

Jak nadać paczkę do Paragwaju?

Aby dokonać wyceny paczki do i z Paragwaju, skorzystaj z opcji “Szybka Wycena”. Wystarczy podać miejsce odbioru i nadania, wagę paczki oraz jej wymiary w odpowiednich polach, a następnie przejdź dalej. System automatycznie pokaże oferty przewoźników, którzy realizują transport przesyłek z Polski do Paragwaju. Wybierz najlepszą dla siebie opcję i przejdź do kolejnego kroku. Jest nie uzupełnienie koniecznych danych, dotyczących zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Przechodząc dalej możesz wybrać dodatkowe opcje usługi, takie jak ubezpieczenie przesyłki. Zakończ proces nadawania paczki do Paragwaju online szybko i bez wychodzenia poprzez ostatni krok, jakim jest płatność. Jeśli prowadzisz firmę, przygotujemy dla Ciebie specjalnie przygotowaną ofertę przesyłek międzynarodowych, w tym również przesyłek do Paragwaju.

Tani kurier do Paragwaju z GlobKurier.pl

Paragwaj jest krajem odkrywanym przez turystów. Niektóre osoby posiadające własne firmy nawiązują współpracę z kontrahentami z krajów zagranicznych takich jak na przykład Paragwaj. Nieraz w związku z tym pojawia się potrzeba wysłania paczki do Paragwaju. Wydaje nam się wtedy, że wiąże się to z poniesieniem dużych kosztów jak i załatwianiem wielu związanych z tym formalności. Nic bardziej mylnego. Paragwaju jest jednym z bardziej interesujących miejsc pod względem gospodarczym oraz inwestycyjnym.

Wybierając GlobKurier.pl masz pewność niskiej ceny przesyłki do Paragwaju. Wybierając nasze pośrednictwo możesz porównać oferty wielu firm kurierskich i wybrać najlepszą i najtańszą dla siebie. Dodatkowo wysłanie paczki z Polski do Paragwaju jest bardzo proste, gdyż wystarczy tylko odpowiednio naszykować przesyłkę,  następnie wycenić ją online. Wszystko to bez wychodzenia z domu. Nadaj paczkę z Polski do Paragwaju, a wybierając GlobKurier.pl masz pewność, że oszczędzasz.

 

 

Mapa Paragwaju

 

 

 

 

mapa Paragwaju
PowierzchniaLudnośćStolica
406 750 km²6 943 739Asuncion
NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI DORĘCZEŃ
Polska – AsuncionPolska – Ciudad del EstePolska – San Lorenzo

Kody pocztowe paczka do Paragwaju

Wysyłając paczkę międzynarodową należy szczególną uwagę zwrócić na adres przesyłki. Poprawnie zaadresowana paczka zmniejsza ryzyko zwrotu do adresata lub też dostarczenia paczki w nieodpowiednie miejsce. Adresując paczkę do Paragwaju zwróć uwagę, aby wypisać pełną nazwę ulicy, numer domu lub budynku i mieszkania, miasto oraz państwo. Bardzo ważne jest podanie kodu pocztowego, który w przypadku Paragwaju tak na prawdę nie istnieje. Chcąc nadać przesyłkę do Paragwaju w miejscu kodu należy wpisać 00000. Taki kod obowiązuje na terenie całego kraju.

Śledzenie paczki do Paragwaju

Sprawdź gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka!

Śledzenie paczki do Paragwaju

Biorąc pod uwagę częstotliwość tej trasy, paczka do Paragwaju wymaga odpowiedniego przygotowania. Jesteśmy zobowiązani udostępnić każdy możliwy sposób nadzoru paczki. Dajemy możliwość śledzenia paczki do Paragwaju zarówno online jak i poprzez SMS. Gwarantujemy również wysoką, jakość usług poprzez naszą współpracę z zaufanymi przewoźnikami jak UPS lub FedEx, co gwarantuje dotarcie paczki do Paragwaju. Chcąc skorzystać ze śledzenia przesyłki online, należy wejść na stronę śledzenia i tam wpisać numer GK paczki do Paragwaju. System pokaże wówczas, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka.

Transport przesyłki do Paragwaju - Jak długo idzie paczka do Paragwaju?

Przesyłki z Polski do Paragwaju są realizowane zazwyczaj drogą powietrzno-lądową lub powietrzną. Średnia odległość Polski od Paragwaju do około 11 000 km. Paczki pokonują tą trasę w około 8-12 dni    roboczych. Jest to zależne od wybrednego środka transportu oraz od odprawy celnej. W przypadku doręczenia priorytetowego można liczyć na szybszy transport przesyłki z Polski do Paragwaju. W zależności od rodzaju transport i formy doręczenia czas realizacji przesyłki może się różnić.

Ile kosztuje paczka do Paragwaju?

Przesyłki do Paragwaju mogą mieć bardzo różne ceny. Jest to związane przede wszystkim z gabarytami i wagą danej paczki. Przesyłki do 10kg możemy wysłać już za około400 zł. Chcąc poznać najlepsze oferty warto sprawdzić na naszej stornie oferty różnych przewoźników. Po wpisaniu parametrów i wagi paczki system automatycznie wygeneruje listę przewoźników wraz z cenami.

Kurier Polska-Paragwaj - kogo wybrać? Jacy przewoźnicy realizują przesyłki międzynarodowe do Paragwaju?

Paragwaju leży na terytorium Ameryki Południowej. Przesyłki są realizowane głównie przez przewoźników takich jak FedEx i UPS. Oferty przewoźników różnią się pod względem ceny, rodzaju transportu oraz rodzaju doręczenia. Porównaj je wszystkie w naszej wyszukiwarce internetowej i nadaj tanio paczkę do Paragwaju. W przypadku paczek z Polski do Paragwaju możesz liczyć na przewoźników, takich jak FedEx czy UPS. W przypadku firmy FedEx ma ona w swojej ofercie transport powietrzny i powietrzno-drogowy, natomiast UPS realizuje przesyłki z Polski do Zimbabwe za pośrednictwem transportu lotniczego.

opinie o fedex, opinie fedex, opinie o kurierze FedEx
opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Jak przygotować paczkę do Paragwaju

Wysyłając paczkę do Paragwaju należy zadbać o jej odpowiednie zapakowanie. Przygotuj solidny karton, który nie ma żadnych wgniecień czy uszkodzeń. Następnie puste przestrzenie w kartonie wypełnij dodatkowymi wypełniaczami – może to być gąbką, pogniecione gazety czy styropian. Możesz dodatkowo zabezpieczyć rogi przedmiotów używając do tego specjalnych osłaniaczy. Następnie karton zaklej taśmą klejącą, tak aby pudełko nie otwarło się podczas transportu. Pamiętaj, że paczka musi pokonać daleką drogą i przejść przez sortownie, dlatego tak ważne jest, aby była ona odpowiednio zabezpieczona. W przypadku delikatnych i kruchych przedmiotów naklej dodatkowo na paczkę specjalne ostrzeżenie.

Ubezpieczenie paczki do Paragwaju

Tani kurier oferujący przewóz paczek do Paragwaju drogą powietrzną zaleca, by wszyscy nadawcy zdecydowali się na ubezpieczenie przesyłki. Polisa jest dobrowolna, jednak ze względu na długą trasę transportu, warto ją posiadać. Dzięki ubezpieczeniu ogranicza się straty na wypadek zniszczenia paczki. Ubezpieczenie paczki do Paragwaju gwarantuje wypłatę odszkodowania w sytuacji, gdy przesyłka zostanie zniszczona lub zgubiona przez firmę kurierską. Jeśli towary dotrą do klienta w złym stanie lub po drodze zaginą, nadawca uzyska świadczenie odpowiadające zadeklarowanej wartości paczki. Również w przypadku przesyłki drogowo-lotniczej warto rozważyć opcję ubezpieczenia, ponieważ paczka nadal musi przejść przez sortownie i ostatecznie zostać dowieziona do odbiorcy drogą lądową.

Paczka do Paragwaju - odprawa celna i cło Paragwaj

Przesyłki do Paragwaju podlegają odprawie celnej. Przesyłki do Paragwaju muszą być zaopatrzone w faktury niezbędne podczas odprawy celnej. Jeśli nadajemy paczkę handlową, dołączamy do niej fakturę handlową. Paczki prywatne czy próbki produktów wymagają dołączenia faktury pro forma. Przed nadaniem przesyłki warto zapoznać się z procedurami, aby odpowiednio przygotować niezbędne dokumenty. W przypadku wysyłki paczki do Paragwaju, jako osoba prywatna przepisy celnej są nieco inne niż w przypadku przesyłek nadawanych przez firmy. Jednak bez niezbędnych dokumentów przesyłka może zostać zatrzymana na granicy, a gdy dokumenty nie zostaną dosłane w odpowiednim, czasie paczka zostanie zwrócona do nadawcy, co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje dotyczące odprawy celnej wraz z dokumentami do pobrania znajdziesz na stronie: Odprawa Celna GlobKurier.pl. Tam również znajdziesz cennik naszych usług, gdybyś zechciał powierzyć nam odprawę celną. 

Czego nie można wysłać w paczce do Paragwaju

Jeśli wysyłka do Paragwaju obejmuje towary niebezpieczne, muszą być one właściwie zapakowane. Korzystamy tutaj z wskazanych przez odpowiednie przepisy pojemników. Niejednokrotnie niezbędne jest wypełnienie ich suchym lodem. Podczas pakowania musimy zadbać o to, aby żaden element nie wystawał poza karton. Jeśli pudełko przybierze nienaturalny kształt lub będzie utrudniało transport, zostanie uznane za przesyłkę niestandardową.

                                                                                               Posiadamy możliwość wysyłki przesyłek paletowych do Paragwaju

Paczka do Paragwaju - oferta dla firm

Oferta dla firm na paczki do Paragwaju

Oferta paczek do Paragwaju dla firm jest rozbudowana. Przedsiębiorcy mogą wysyłać przesyłki standardowe i paletowe bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. W globkurier.pl czekają na nich atrakcyjne zniżki bez potrzeby wcześniejszego deklarowania ilości wysyłanych towarów. Dodatkowo firmy mogą gromadzić rabaty na kolejne przesyłki, co ogranicza koszty prowadzenia działalności i zwiększa atrakcyjność oferty firmy. Każda paczka do Paragwaju może być wysłana za pomocą intuicyjnego panelu, w którym wygeneruje się zbiorcze listy przewozowe i inne niezbędne dokumenty. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z systemu odroczonych płatności, który zapewnia nieprzerwane dostawy towarów do klientów.

kurier z paczką do Paragwaju

Odbierz dedykowaną ofertę!

Zostaw swoje dane, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę. Czym więcej wysyłasz, tym niższe ceny możesz zyskać! Zapisz się i sprawdź!

Dopasuj ofertę

do 20
20-50
powyżej 50
nie wysyłam
1-5
5-20
powyżej 20